Білий Барс здобув виїзну перемогу над Динамо

Поєдинок завершився з рахунком 0:4 на користь «кішок»

1145
0
УХЛ
13 жовтня в Харкові відбулася зустріч між МХК «Динамо» і «Білим Барсом». Матч завершився з рахунком 0:4.

Перший період команди провели в позмінній атаці, але жодна шайба у ворота суперника так і не залетіла. «Барсу» було складно закріпиться в зоні суперника, а «динамівці» добре грали в обороні.

У другому періоді першим відкрив рахунок на користь білоцерківців Микита Лестніков. А Ігор Шиманський збільшив відрив і відзначився дублем. Вторая двадцятихвилинка завершилася з рахунком 0:3.

У третьому періоді білоцерківці знову ж таки змогли закинути. Павло Таран став автором четвертої шайби у воротах господарів льоду. Змогли «кішки» утримати свої ворота сухими, а для харків'ян це другий матч поспіль, де вони поступаються без єдиної закинутої шайби.

МХК «Динамо»: Шевчук (В'язовов); Фірсов - Наливайко (А), Панков - Піддубний, Швоєв - Савченко, Шашунькін - Трапезников; Геворкян (А) - Праведний - Олійник (К), Абаджян - Борисов - Целогородцев, Соляник - Черноморченко - Шилкин, Абдулаєв - Харін - Федоров.

«Білий Барс»: Пеленський (Скороход); Алексюк (А) - Логач, Ядловський - Васильєв, Грицюк - Таран (А), Гребеник -; Куцевич (К) - Качан - Бабинець, Шиманський - Шаманський - Середницький, Лесников - Ружников - Панченко, Бородай.