ВІДЕО: Зеленський привітав Усика з перемогою над Візерспуном

Президент України подзвонив боксеру відразу після бою

ВІДЕО: Зеленський привітав Усика з перемогою над Візерспуном
© DAZN. Олександр Усик
Президент України Володимир Зеленський привітав Олександра Усика (17-0, 13 КО) з упевненою перемогою над Чаззом Візерспуном (38-4, 29 КО). Бій відбувся 13 жовтня в Чикаго.
 
Зеленський зателефонував Усику, коли той був у роздягальні.
 
«Велике спасибі. Ми сьогодні боксували в міні-Україні. Дуже багато людей підтримувало. Служу народу України!», - відповідав Усик.

Дивіться також: Олександр Усик - Чазз Візерспун. Відео бою.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 13.10.2019 21:56
    0
    Усик не украинец. Усик это Усик.
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 13.10.2019 21:10
    0
    Нє, сначала дєньгі, а потім вже стульчики, пардон, альонки)))
    polik-sv
      polik-sv, 13.10.2019 20:19
    +1
    Усикб так держать!
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 13.10.2019 19:58
    -1
    Один не знает чей Крым, второй не знает какой страны он, прости господи, президент.
    - Алё
    - Ку-ку
    - Пасиба
    - Дякаю
    kerch30
    online
      kerch30, 13.10.2019 19:46
    -1
    Александр Шевченко, 13.10.2019 19:27
    Разговор двух долбней. Зеля по ходу не знал шо сказать, а Вусык, как ответить. Они друг-друга нашли.
    А звонил с телефона Кличко
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 13.10.2019 19:41
    0
    Олег Кулініч, 13.10.2019 19:28
    Альо, я тоже хочу 100гр за пост! Але я запачканий тіпа, я пороха продукцію ігнарірую. Фсьо, буду купляти альонки, і шпарити оди пєті на всєх ресурсах! І навіть літературною мовою з дотриманням орфографії. 100 гривень за пост хачу!
    Ты ссынку, чеки сначала покажи, шо ты аленку скупаешь, а потом поговрим, чи возьмем мы тебе в петькасекту свою.
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 13.10.2019 19:28
    -1
    Альо, я тоже хочу 100гр за пост! Але я запачканий тіпа, я пороха продукцію ігнарірую. Фсьо, буду купляти альонки, і шпарити оди пєті на всєх ресурсах! І навіть літературною мовою з дотриманням орфографії. 100 гривень за пост хачу!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 13.10.2019 19:27
    +1
    Разговор двух долбней. Зеля по ходу не знал шо сказать, а Вусык, как ответить. Они друг-друга нашли.
    vizuals
      vizuals, 13.10.2019 19:08
    -1
    TemaMX, 13.10.2019 15:44
    Я с Харькова. И нет, я считаю что как раз платит тот, который сдавал страну за деньги, только при этом погубил столько людей.
    Ти Коломойсткого маєш на увазі - господаря Вови Зеленського. Бо компанії Коломойського зараз торгують електроенергією з рашкой (торгівля на крові тіпа)
    TemaMX
      TemaMX, 13.10.2019 15:44
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 13.10.2019 09:53
    Ти вважаєш, людям, яким не подобається, що Вовік здає країну, платять. Звідки тоді ти сам, з Ольгіно чи звідки.
    Я с Харькова. И нет, я считаю что как раз платит тот, который сдавал страну за деньги, только при этом погубил столько людей.
    vizuals
      vizuals, 13.10.2019 11:42
    -6
    nordi, 13.10.2019 11:41
    Вам ідіотам політичних платформ не вистачає? достали вже, новину про спорт і перемогу українських спортсменів з-за таких не можна спокійно зайти прочитати
    Ти узнаєш, кому і скільки не вистачає. Це буде швидко, я думаю.
    nordi
      nordi, 13.10.2019 11:41
    +5
    Вам ідіотам політичних платформ не вистачає? достали вже, новину про спорт і перемогу українських спортсменів з-за таких не можна спокійно зайти прочитати
    Ruslan Bojchuk
      Ruslan Bojchuk, 13.10.2019 11:34
    +1
    https://www.youtube.com/watch?v=ZRUiMfq5Wm0&fbclid=IwAR2E8159ntW5IGZhhTapts
    vXdqUrZtmFsGJYSSAoMz8oKG8cxvx6YICliNs&app=desktop
    dudigo78
      dudigo78, 13.10.2019 11:12
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Special2, 13.10.2019 11:03
    Несмываемый позор, это то что в нашей стране родилось свинорылое ЧМОрошенко, и эти 8 % чморошоботов
    Ми побачимо через 5 років, який буде рейтинг в ссикуна, і скільки у нього буде ботів. Бо є відчуття, що вже до кінця наступного року процентів 90 його теперішніх прихильників будуть бити себе в груди зі словами я за те чмо не голосував)))
    Special2
      Special2, 13.10.2019 11:03
    +4
    dudigo78, 13.10.2019 10:45
    О, а чого то зелена шмаркля піариться на чужих перемогах? Так же на баригу нарікали, що він тільки піариться, а сам? Чучело позорне. Америкоси у своїй розважальній програмі класно сказали: Уявіть що твориться в головах у людей, і який треш в цій країні, що вони обрали президентом коміка, який грав роль президента у серіалі. Це дійсно позор, який країна не одне десятиліття буде змивати
    Несмываемый позор, это то что в нашей стране родилось свинорылое ЧМОрошенко, и эти 8 % чморошоботов
    Андрей Петров
      Андрей Петров, 13.10.2019 10:57
    +8
    Усика с победой! Мы надеемся на продолжение успешной карьеры в супер тяжёлой категории. Представил на месте Чазз Уизерспуна "непобедимого витязя" Поветкина, который из-за своего скудоумия порывается встретиться с Усиком.
    Ruslan Bojchuk
      Ruslan Bojchuk, 13.10.2019 10:45
    -7
    TemaMX, 13.10.2019 09:37
    100 грн/час знаю, а за пост сколько платят?
    как не ответить на ебанутый вопрос? 100 грн це 100 грн. это тебе не героин.
    dudigo78
      dudigo78, 13.10.2019 10:45
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    О, а чого то зелена шмаркля піариться на чужих перемогах? Так же на баригу нарікали, що він тільки піариться, а сам? Чучело позорне. Америкоси у своїй розважальній програмі класно сказали: Уявіть що твориться в головах у людей, і який треш в цій країні, що вони обрали президентом коміка, який грав роль президента у серіалі. Це дійсно позор, який країна не одне десятиліття буде змивати
    MetalKH
      MetalKH, 13.10.2019 10:11
    +10
    Всех с победой!! Саня красавчик. Уделал этого мешка на его территории. Ждём боя в Украине!!
    nomad
      nomad, 13.10.2019 10:01
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Надо присвоить звание Героя АТБ!
    MetalKH
      MetalKH, 13.10.2019 10:11
    +10
    Всех с победой!! Саня красавчик. Уделал этого мешка на его территории. Ждём боя в Украине!!
    Андрей Петров
      Андрей Петров, 13.10.2019 10:57
    +8
    Усика с победой! Мы надеемся на продолжение успешной карьеры в супер тяжёлой категории. Представил на месте Чазз Уизерспуна "непобедимого витязя" Поветкина, который из-за своего скудоумия порывается встретиться с Усиком.
    TemaMX
      TemaMX, 13.10.2019 09:37
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Ruslan Bojchuk, 13.10.2019 08:55
    монику зелински - в отставку!
    100 грн/час знаю, а за пост сколько платят?
    nordi
      nordi, 13.10.2019 11:41
    +5
    Вам ідіотам політичних платформ не вистачає? достали вже, новину про спорт і перемогу українських спортсменів з-за таких не можна спокійно зайти прочитати
    J0e777
    online
      J0e777, 13.10.2019 09:47
    +5
    TemaMX, 13.10.2019 09:37
    100 грн/час знаю, а за пост сколько платят?
    Шоколадку облизать им дают за пост
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 13.10.2019 09:30
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Красава
    Тролль
      Тролль, 13.10.2019 08:40
    +5
    vizuals, 13.10.2019 08:26
    А Усик знає, що той так і не здав аналізів
    Или Пороху нюхай шляпу! Испробуй чистой мочи Петра
    Special2
      Special2, 13.10.2019 11:03
    +4
    dudigo78, 13.10.2019 10:45
    О, а чого то зелена шмаркля піариться на чужих перемогах? Так же на баригу нарікали, що він тільки піариться, а сам? Чучело позорне. Америкоси у своїй розважальній програмі класно сказали: Уявіть що твориться в головах у людей, і який треш в цій країні, що вони обрали президентом коміка, який грав роль президента у серіалі. Це дійсно позор, який країна не одне десятиліття буде змивати
    Несмываемый позор, это то что в нашей стране родилось свинорылое ЧМОрошенко, и эти 8 % чморошоботов
    polik-sv
      polik-sv, 13.10.2019 20:19
    +1
    Усикб так держать!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 13.10.2019 19:27
    +1
    Разговор двух долбней. Зеля по ходу не знал шо сказать, а Вусык, как ответить. Они друг-друга нашли.
    Ruslan Bojchuk
      Ruslan Bojchuk, 13.10.2019 11:34
    +1
    https://www.youtube.com/watch?v=ZRUiMfq5Wm0&fbclid=IwAR2E8159ntW5IGZhhTapts
    vXdqUrZtmFsGJYSSAoMz8oKG8cxvx6YICliNs&app=desktop
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 13.10.2019 21:56
    0
    Усик не украинец. Усик это Усик.
    Олег Кулініч
    online
      Олег Кулініч, 13.10.2019 21:10
    0
    Нє, сначала дєньгі, а потім вже стульчики, пардон, альонки)))
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 13.10.2019 19:41
    0
    Олег Кулініч, 13.10.2019 19:28
    Альо, я тоже хочу 100гр за пост! Але я запачканий тіпа, я пороха продукцію ігнарірую. Фсьо, буду купляти альонки, і шпарити оди пєті на всєх ресурсах! І навіть літературною мовою з дотриманням орфографії. 100 гривень за пост хачу!
    Ты ссынку, чеки сначала покажи, шо ты аленку скупаешь, а потом поговрим, чи возьмем мы тебе в петькасекту свою.
    TemaMX
      TemaMX, 13.10.2019 15:44
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 13.10.2019 09:53
    Ти вважаєш, людям, яким не подобається, що Вовік здає країну, платять. Звідки тоді ти сам, з Ольгіно чи звідки.
    Я с Харькова. И нет, я считаю что как раз платит тот, который сдавал страну за деньги, только при этом погубил столько людей.