Олександр Усик – Чазз Візерспун. Прогноз і анонс на бій

12 жовтня в Чикаго Олександр Усик проведе перший бій в супертяжах

Олександр Усик – Чазз Візерспун. Прогноз і анонс на бій
© BoxingScene. Усик та Візерспун
В ніч з 12 на 13 жовтня в Чикаго український боксер Олександр Усик (16–0, 12 КО) дебютує в суперважкій вазі в поєдинку проти Чазза Візерспуна (38–3, 29 КО). 12-раундовий поєдинок пройде на Wintrust Arena в головному місті штату Іллінойс. Орієнтовний початок бою – о 05:30 ранку за київським часом. Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію бою Олександр Усик – Чазз Візерспун.
 
В останній раз Олександр виходив на ринг 10 листопада 2018 року. Тоді достроково в 8-му раунді він переміг британця Тоні Беллью. Будучи переможцем Всесвітньої боксерської суперсерії і абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі, українець залишив всі пояси, вирішивши спробувати свої сили в категорії вище. Весь 2019 рік 32-річний Усик проводить в очікуванні дебюту в суперважкій вазі. І якщо в зірваному в травні бою з французом камерунського походження Карлосом Такамом причиною скасування була травма українця, то на цей раз на ситуацію ледь не вплинули кардинально проблеми суперника.
 
38-річний американець Чазз Візерспун має прізвисько Джентльмен. Він лише за декілька днів до бою замінив Тайрона Спонга з Нідерландів, у якого виникли проблеми з допінгом. В аналізах голландця був виявлений заборонений препарат кломіфен, який використовується для підвищення рівня тестостерону. Команда Усика прийняла рішення провести заміну, щоб не зірвати шоу боксу.
 
Чазз Візерспун на профі-рингу здобув 38 перемог (з них 29 нокаутом) і зазнав 3 поразки. У 2008 і 2009 роках він поступився відомим боксерам високого рівня Крісу Арреолі та Тоні Томпсону. А останній програш був зафіксований в квітні 2012 року, коли Візерспун достроково програв співвітчизнику Сету Мітчеллу. Після цієї невдачі Чазз виграв 8 боїв поспіль, але його суперниками були маловідомі боксери.
 

Цитати перед боєм
 
Олександр Усик: «Я давненько не виходив в ринг. 12 жовтня я буду дуже мотивованим. Я старанно працював в залі. Я скучив за виходами в ринг. У моєму житті це велика мотивація. Перед заміною суперника багато говорили, що Тайрон Спонг – слабкий опонент. Він повноцінний суперважковаговик, у нього не було поразок. Якщо хтось каже, що я б'юся зі слабкими суперниками, нехай вийде проти них в ринг. Що стосується Візерспуна, то я готуюся до нього, немов це найважливіший бій у моїй кар'єрі».
 
Чазз Візерспун: «В інтернеті багато людей погано говорять про мене, питають, чому мені дали цей шанс. Моя команда наполегливо працює. За мною не стоять великі промоутери, я можу сам будувати свою кар'єру. Я вірю людям навколо мене. Зараз я досяг етапу, на якому мені необхідний такий бій. Це велика можливість. Усик – відмінний хлопець, я дуже його поважаю. Я не з тих боксерів, хто буде говорити різну гидоту. Це не мій стиль. Я з тих хлопців, хто виходить на ринг та влаштовує побоїще. Я не боюся. Я крупніше, тому збираюся скористатися своїми перевагами».
 
Церемонія зважування
 
Олександр Усик показав вагу 215 фунтів (97.52 кг), а ваги під Чаззом Візерспуном зупинилися на позначці 242 фунта (109.76 кг).
 

Прогноз на бій
 
З огляду на тривалий простій, можна впевнено сказати, що Усику не терпиться повернутися, нарешті, на ринг. Він провів великий обсяг роботи в тренувальному таборі. Правда, готуючись до одного супернику, не так просто переключитися на стиль іншого боксера. Для Олександра, з його досвідом любительської кар'єри, подібне завдання не здається нерозв'язним. Букмекери на перемогу Усика дають всього лише 1.01, мінімальний коефіцієнт з можливих. Візерспун, який погодився на бій на вкрай короткому повідомленні (говорячи термінами ММА), заслуговує на повагу, але не на недооцінку. Команда Усика повинна внести корективи в стратегію і тактику на бій, а любителі боксу вправі очікувати яскравого перформансу від дебютанта суперважкої категорії. Напередодні великих боїв!
 
Рекомендована ставка – дострокова перемога Олександра Усика в ранніх раундах.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    nomad
      nomad, 13.10.2019 06:09
    -3
    Мистер Нокаут, 13.10.2019 05:54
    Так ти укрвїнець? То чому тоді пишеш що церква до якої ходить усік наша? То московська церква.
    Я гражданин Украины. А церковь -УПЦ, в отличие от турецкой Пороха))
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 13.10.2019 05:54
    -1
    nomad, 13.10.2019 05:39
    Ты забыл видать что это только ДЕБЮТ в супертяжах. Первый бой!!!
    Ну и он не мой, а наш, украинский.
    Так ти укрвїнець? То чому тоді пишеш що церква до якої ходить усік наша? То московська церква.
    nomad
      nomad, 13.10.2019 05:39
    -1
    Мистер Нокаут, 13.10.2019 05:27
    Только против нормального супертяжа твой правослабнутий понторез не может драться, а только против узирспунов каких то и спинг понгов.
    Ты забыл видать что это только ДЕБЮТ в супертяжах. Первый бой!!!
    Ну и он не мой, а наш, украинский.
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 13.10.2019 05:27
    -3
    nomad, 13.10.2019 05:11
    Классная вьюха на Интере! Нормальный из нормальных мужиков этот Усик. Может гречку на улице из судка лопать, может матерится, может Беринчику подарить дорогущую машину, но при этом постоянно ходит в церковь, нашу православную. Кто на него гонит - пусть вешается.
    Только против нормального супертяжа твой правослабнутий понторез не может драться, а только против узирспунов каких то и спинг понгов.
    nomad
      nomad, 13.10.2019 05:11
    -3
    Классная вьюха на Интере! Нормальный из нормальных мужиков этот Усик. Может гречку на улице из судка лопать, может матерится, может Беринчику подарить дорогущую машину, но при этом постоянно ходит в церковь, нашу православную. Кто на него гонит - пусть вешается.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 13.10.2019 03:07
    -1
    Давай, Сашко, побий його! А то вийде що я даремно спати не пішов
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 13.10.2019 00:33
    0
    Уизерспун прям сияет уверенностью
    Akella_147
    Akella_147, 12.10.2019 20:39
    -2
    Кстати Спонга оправдали, где-то читал, что дополнительные пробы ничего не показали... наверное не хотят ему пока что нолик убирать
    nomad
      nomad, 12.10.2019 20:01
    -3
    Какой то Чазз грустный. Предвидит лежание на канвасе? Так лучше полотенце приготовить и держать рядышком.
    Manticora
      Manticora, 12.10.2019 17:54
    0
    Zport., 12.10.2019 16:02
    Но коффы не сильно отличаются что на того "кикбоксера", что на этого баскетболиста. И там и там даже до 1.1 не доходят на победу Усика
    Отличаются еще как На спуна было 16 А на этого 29)))
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 16:02
    +1
    bullyUA, 12.10.2019 15:32
    Эти "идиоты" раскупили билеты совсем на другого боксера. Четвертого номера в рейтинге и легенду кикбосинга.
    Но коффы не сильно отличаются что на того "кикбоксера", что на этого баскетболиста. И там и там даже до 1.1 не доходят на победу Усика
    bullyUA
      bullyUA, 12.10.2019 15:32
    -3
    Zport., 12.10.2019 15:28
    Если это спарринг - то в США живут идиоты, которые раскупили все билеты на это событие
    Эти "идиоты" раскупили билеты совсем на другого боксера. Четвертого номера в рейтинге и легенду кикбосинга.
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 15:28
    0
    bullyUA, 12.10.2019 15:18
    А это точно будет бой, а не спарринг?
    Если это спарринг - то в США живут идиоты, которые раскупили все билеты на это событие
    nomad
      nomad, 12.10.2019 15:27
    -2
    Omen, 12.10.2019 14:30
    А во сколько примерно бой должен начаться?
    После 5:00 на Интере. Спасибо, что он есть в Т2...
    bullyUA
      bullyUA, 12.10.2019 15:18
    -1
    Zport., 12.10.2019 14:53
    Понятно что Усик победит. Но люди, которые интересуются боксом хотят бой посмотреть в прямом эфире.
    А это точно будет бой, а не спарринг?
    Manticora
      Manticora, 12.10.2019 15:10
    -3
    bullyUA, 12.10.2019 15:05
    Как-то неприятно становится, когда Баффер объявляет, что Усик из Киева, Украина. Усик из Симферополя, Украина. Никто же никогда не объявлял, что братья Кличко живут в Германии, только Киев, Украина, а Ломаченко из Белгород-Днестровскиого, Украина.
    Это не важно! Успокойся)
    bullyUA
      bullyUA, 12.10.2019 15:05
    +1
    Как-то неприятно становится, когда Баффер объявляет, что Усик из Киева, Украина. Усик из Симферополя, Украина. Никто же никогда не объявлял, что братья Кличко живут в Германии, только Киев, Украина, а Ломаченко из Белгород-Днестровскиого, Украина.
    Manticora
      Manticora, 12.10.2019 14:53
    -4
    bullyUA, 12.10.2019 14:51
    А оно тебе надо? Можно подумать, что ты не знаешь чем этот бой закончится.
    Всем уже ясно кто победит!! Уизерспун конечно!! Кооф 29!! легкие деньги нужно ставить ())))
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 14:53
    0
    bullyUA, 12.10.2019 14:51
    А оно тебе надо? Можно подумать, что ты не знаешь чем этот бой закончится.
    Понятно что Усик победит. Но люди, которые интересуются боксом хотят бой посмотреть в прямом эфире.
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 14:52
    0
    Omen, 12.10.2019 14:30
    А во сколько примерно бой должен начаться?
    В анонсе в 4:30. Но начаться может и после пяти утра
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 16:02
    +1
    bullyUA, 12.10.2019 15:32
    Эти "идиоты" раскупили билеты совсем на другого боксера. Четвертого номера в рейтинге и легенду кикбосинга.
    Но коффы не сильно отличаются что на того "кикбоксера", что на этого баскетболиста. И там и там даже до 1.1 не доходят на победу Усика
    bullyUA
      bullyUA, 12.10.2019 15:05
    +1
    Как-то неприятно становится, когда Баффер объявляет, что Усик из Киева, Украина. Усик из Симферополя, Украина. Никто же никогда не объявлял, что братья Кличко живут в Германии, только Киев, Украина, а Ломаченко из Белгород-Днестровскиого, Украина.
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 13.10.2019 00:33
    0
    Уизерспун прям сияет уверенностью
    Manticora
      Manticora, 12.10.2019 17:54
    0
    Zport., 12.10.2019 16:02
    Но коффы не сильно отличаются что на того "кикбоксера", что на этого баскетболиста. И там и там даже до 1.1 не доходят на победу Усика
    Отличаются еще как На спуна было 16 А на этого 29)))
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 15:28
    0
    bullyUA, 12.10.2019 15:18
    А это точно будет бой, а не спарринг?
    Если это спарринг - то в США живут идиоты, которые раскупили все билеты на это событие
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 14:53
    0
    bullyUA, 12.10.2019 14:51
    А оно тебе надо? Можно подумать, что ты не знаешь чем этот бой закончится.
    Понятно что Усик победит. Но люди, которые интересуются боксом хотят бой посмотреть в прямом эфире.
    Zport.
      Zport., 12.10.2019 14:52
    0
    Omen, 12.10.2019 14:30
    А во сколько примерно бой должен начаться?
    В анонсе в 4:30. Но начаться может и после пяти утра