Жерсон РОДРІГЕШ: «Динамо - п'ятизірковий клуб, у якого все добре»

Легіонер киян задоволений тим, як складається його кар'єра

Жерсон РОДРІГЕШ: «Динамо - п'ятизірковий клуб, у якого все добре»
© Editpress. Жерсон Родрігеш
Нападник «Динамо» та збірної Люксембургу Жерсон Родрігеш поділився думкою про дві команди, кольори яких захищає зараз.
 
«Я перебуваю на контракті в «Динамо» - п'ятизірковому клубі. У нас все йде добре, особливо в Лізі Європи. Що стосується збірної Люксембургу, то я пишаюся тим, що зупинив свій вибір на виступі за цю команду. Там я відчуваю себе справжнім членом сім'ї. Якби я міг що-небудь змінити в своїй кар'єрі, то нічого б не робив», - сказав Жерсон Родрігеш.
 
Нагадаємо, сьогодні збірна Люксембургу зіграє в рамках відбіркового циклу на Євро-2020 проти команди Португалії на виїзді.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Max Gor
      Max Gor, 11.10.2019 18:05
    0
    Вот зачем его взяли , Соля , очень слабый игрок. Не лиги чемпионов. Столько денег уходит за бугор и содержание даже не середняка . Лучше бы спортивные академии строили или помогали строить ! Страна бедная. Разрывать контракт и двигаться вперёд.
    zvalenok02
      zvalenok02, 11.10.2019 17:57
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Если он так считает и взять его систему измерений, то шахта точно 6-7 звездочная команда.
    nomad
      nomad, 11.10.2019 15:41
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Хватит демагогии! Что б сегодня две банки положил португезам
    tare25
      tare25, 11.10.2019 15:36
    -2
    https://youtu.be/uOhuOd86Ivo - Розыграш
    bullyUA
      bullyUA, 11.10.2019 15:25
    +6
    Удачи Родригешу в матче с Португалией.
    George Abuladze
      George Abuladze, 11.10.2019 13:39
    +1
    Чувак зарабатывает огромные деньги ничего не делая, любой бы хвалил такую работу
    common_sense
      common_sense, 11.10.2019 13:17
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    столько бабла ни за что, еще и налоги не нужно платить. все по минималке, остальное налом. это тебе не Люксембург)
    cucumber
      cucumber, 11.10.2019 12:54
    -1
    Та конечно, когда игра не идет, могут и три пенальти в одном матче свистнуть в ворота соперника! Конечно все в шоколаде!
    REALIST
    online
      REALIST, 11.10.2019 12:53
    +5
    та все просто супер! Краще не буває!
    waw
      waw, 11.10.2019 11:39
    +8
    суркіс задовбав своєю тупою пропагандою,в кожного своя голова на плечах,звичайно у них все добре,брати такі бабки,не виграти у лугано і всім пофіг
    Penalty
      Penalty, 11.10.2019 11:34
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Варианты на выбор:
    "Кому и кобыла невеста"....."Сколько не говори халва, во рту сладко не станет...."
    waw
      waw, 11.10.2019 11:39
    +8
    суркіс задовбав своєю тупою пропагандою,в кожного своя голова на плечах,звичайно у них все добре,брати такі бабки,не виграти у лугано і всім пофіг
    bullyUA
      bullyUA, 11.10.2019 15:25
    +6
    Удачи Родригешу в матче с Португалией.
    REALIST
    online
      REALIST, 11.10.2019 12:53
    +5
    та все просто супер! Краще не буває!
    nomad
      nomad, 11.10.2019 15:41
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Хватит демагогии! Что б сегодня две банки положил португезам
    common_sense
      common_sense, 11.10.2019 13:17
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    столько бабла ни за что, еще и налоги не нужно платить. все по минималке, остальное налом. это тебе не Люксембург)
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 11.10.2019 13:39
    +1
    Чувак зарабатывает огромные деньги ничего не делая, любой бы хвалил такую работу
    Max Gor
      Max Gor, 11.10.2019 18:05
    0
    Вот зачем его взяли , Соля , очень слабый игрок. Не лиги чемпионов. Столько денег уходит за бугор и содержание даже не середняка . Лучше бы спортивные академии строили или помогали строить ! Страна бедная. Разрывать контракт и двигаться вперёд.
    zvalenok02
      zvalenok02, 11.10.2019 17:57
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Если он так считает и взять его систему измерений, то шахта точно 6-7 звездочная команда.
    Penalty
      Penalty, 11.10.2019 11:34
    0