Продексім обіграв Халле Гоойк і достроково вийшов до еліт-раунду ЛЧ

Херсонці впевнено розібралися з бельгійським клубом

9857
4

У другому турі основного раунду Ліги чемпіонів херсонський «Продексім» зустрічався з господарями майданчика - бельгійським «Галле Гоойк». З огляду на другу поразку азербайджанського «Аразу» перемога достроково виводила «мельників» в елітний раунд євротурніру.

У першому таймі суперники помітно були обережними, намагаючись не допускати втрат м'яча. В одному з епізодів лише каркас воріт врятував херсонців від пропущеного голу після удару Діого. А перед перервою «Продексім» двічі змусив капітулювати голкіпера бельгійців. Спочатку Білоцерківець поборовся біля воротарського суперників і відпасував м'яч Роніньо, який «зняв павутину» з «дев'ятки». А секунд через 20 все той же Роніньо розігнав атаку херсонців, зіграв в «стінку» з Дмитром Сорокіним і подвоїв перевагу своєї команди.

На початку другого тайму голкіпер бельгійського клубу став підключатися до атак п'ятим польовим, але незабаром чергова атака «Продексіма» завершилася точним ударом Корсуна. Розмочив рахунок ударом зі штрафного Діого, але Фернандес незабаром відновив статус-кво. Господарі майданчика намагалися врятувати матч, залишивши порожніми ворота, і «мельники» цим сповна скористалися (відзначилися Корсун і Зварич). У кінцівці матчу бельгійці трохи пошарпали нерви нашим гравцям. Карпес і Патіас протягом двох хвилин пробили Савенка, який змінив у воротах херсонського клубу Ципуна, а Грелло потрапив в поперечину. Зняв напругу Зварич, котрий низовим ударом встановив остаточний рахунок.

7:3 - «Продексім» після двох матчів забезпечив собі вихід в елітний раунд Ліги чемпіонів. Заключна зустріч з азербайджанським «Аразом», яка відбудеться 12-го жовтня, не має турнірного значення для «мельників».

Ліга чемпіонів. Основний раунд.

«Халле Гоойк» - «Продексім» - 3:7

Діого (26), Карпес (37), Патіас (39) - Роніньо (19, 20), Корсун (24, 32), Дані Фернандес (31), Зварич (35, 39)

Карпес (37)

«Халле Гоойк»: Редіво (Дзарамелло), Дюжакьє, Лео, Тейшейра, Діого - ван Беєк, Томич, Патіас, Карпес, Маленгро, Грелло, Крема, Кордьє

«Продексім»: Ципун (Савенко), Дані Фернандес, Скорий, Роніньо, Волянюк - Давид, Д. Сорокін, Зварич, Шотурма, Ланько, Білоцерківець, Бессалов, Корсун

Арбітри: Віктор Бугенко (Молдова), Нікола Йеліч (Хорватія), Моше Бохбот (Ізраїль)

Арена Де Брес (Галле, Бельгія)

ГАЛЛЕ ГООЙК - ПРОДЕКСІМ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(19)

Італійський топ-клуб може влітку підписати Довбика
Футбол | 24 квітня 2024, 14:37 6

Форвард «Жирони» може продовжити кар'єру в «Наполі»

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися