Програли з боєм. Україна поступилася Угорщині в 1/4 фіналу ЧС

Українська міні-футбольна збірна програла супернику з рахунком 0:3

19134
15
Кадр з трансляції
Сьогодні, 9 жовтня, збірна України провела матч 1/4 фіналу чемпіонату світу 2019 з міні-футболу. В австралійському місті Перт українці поступилися сильній збірній Угорщини з рахунком 0:3 та залишають чемпіонат.

Україна завершує свій цілком гідний виступ на світовому форумі. У матчі з угорцями українську команду супроводжував нефарт. Початок гри був рівним, але невелика неуважність позначилася на подальшому ході гри. На 6-й хвилині в захисті забули гравця на дальній штанзі, і Тамаш Середь замкнув своєчасну передачу (1:0).

Після цього прикрого епізоду Україна заволоділа ініціативою, завдала безліч небезпечних ударів, але зрівняти рахунок не вдалося. Моменти мали Задорожний, Харченко, Хомін, Цой, але м'яч вперто не йшов у ворота. Час минав швидко, і коли до кінця гри залишалося 12 хвилин, Угорщина на фарті забила другий м'яч. Був подвійний рикошет, вийшла гольова передача на суперника, і Річард Грегус поклав м'яч в кут воріт Євгена Зайця (2:0).

Українська команда зібрала сили, що залишилися, і спробувала наростити тиск. Виник цілий ряд напівмоментів, які в гол втілити не вдалося. У відчайдушну атаку йшов навіть голкіпер, і на останній хвилині суперники закинули м'яч йому за спину. Ковач поставив крапку в грі – 3:0 на користь угорців.

Україна, не маючи лави запасних через візові проблеми, гідно боролася на цьому чемпіонаті і дала бій серйозному супернику. Але стрибнути вище голови не вдалося. Чемпіонат світу 2021 пройде в Києві, і є ще два роки, щоб створити боєздатний колектив до домашнього форуму.

Sport.ua провів текстову трансляцію матчу 1/4 фіналу ЧС-2019 з міні-футболу Угорщина – Україна.