Україна у чвертьфіналі ЧС-2019 з міні-футболу зіграє з Угорщиною

У матчі 1/8 фіналу угорці знищили Колумбію з рахунком 22:0

© ФМФУ
Визначився суперник збірної України по чвертьфіналу чемпіонату світу з міні-футболу, який проходить в Перті (Австралія).

8 жовтня українці розгромили Гану з рахунком 8:0 і вийшли в 1/4 фіналу. В іншому матчі Угорщина не залишила шансів Колумбії, перемігши з рахунком 22:0.

Таким чином, 9 жовтня в чвертьфіналі чемпіонату світу Україна зіграє з Угорщиною. Час початку матчу поки невідомий.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!