Олександр НОЙОК: «Розгляну варіант з білоруським паспортом»

Півзахисник вважає, що його шанси потрапити до збірної України дорівнюють нулю

Олександр НОЙОК: «Розгляну варіант з білоруським паспортом»
© 2+2. Олександр Нойок
Український хавбек брестського «Динамо» Олександр Нойок розповів про можливу зміну футбольного громадянства:
 
«До збірної України, я так розумію, шансів потрапити взагалі немає. Збірна на ходу. Я можу зараз сказати: «Викличте мене, я зараз все там розірву». Але команда добре грає, добре виглядає, хороші молоді футболісти.
 
Я, начебто, тут дав пару непоганих сезонів, зараз теж непоганий, забиваю. Але шансів потрапити в збірну України – нуль. Зеро! Якщо буде варіант з білоруським паспортом, я його із задоволенням розгляну».
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ПроФутбол

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    qax75
      qax75, 07.10.2019 15:49
    0
    https://youtu.be/umWZorHOZt8 - пьяный судья
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 07.10.2019 15:38
    +3
    неужели у сборной Беларуси все настолько печально?
    TemaMX
      TemaMX, 07.10.2019 13:36
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот раньше можно было вызывать его, каши бы не испортил. А вот сейчас уже вопрос, найдется ли ему место даже на замену..
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 07.10.2019 13:31
    +4
    Ну это все го то чемпионат Белорусии
    ALM
      ALM, 07.10.2019 13:28
    +5
    Martin Cristofer, 07.10.2019 13:18
    Ти ж нуль повний, плюс ще ватник. Нах ти потрібен зб
    За "Динамо Брест" Санек нормально играет. Можно сказать, один из лидеров.
    Вот выиграют они чемпионат Белорусии, попадут хотя бы в группу Лиги Европы, тогда можно и судить об реальном уровне Нойка и того же Хобленко. И делать выводы - приглашать их в сборную или нет.
    Другое дело, что Нойок может не дождаться этого момента и заявится за сборную Белорусии.
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 07.10.2019 13:18
    +6
    Ти ж нуль повний, плюс ще ватник. Нах ти потрібен зб
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 07.10.2019 13:11
    +2
    Розглядай ... І пострежись, побрийся, помийся !
    Martin Cristofer
      Martin Cristofer, 07.10.2019 13:18
    +6
    Ти ж нуль повний, плюс ще ватник. Нах ти потрібен зб
    ALM
      ALM, 07.10.2019 13:28
    +5
    Martin Cristofer, 07.10.2019 13:18
    Ти ж нуль повний, плюс ще ватник. Нах ти потрібен зб
    За "Динамо Брест" Санек нормально играет. Можно сказать, один из лидеров.
    Вот выиграют они чемпионат Белорусии, попадут хотя бы в группу Лиги Европы, тогда можно и судить об реальном уровне Нойка и того же Хобленко. И делать выводы - приглашать их в сборную или нет.
    Другое дело, что Нойок может не дождаться этого момента и заявится за сборную Белорусии.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 07.10.2019 13:31
    +4
    Ну это все го то чемпионат Белорусии
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 07.10.2019 15:38
    +3
    неужели у сборной Беларуси все настолько печально?
    TemaMX
      TemaMX, 07.10.2019 13:36
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот раньше можно было вызывать его, каши бы не испортил. А вот сейчас уже вопрос, найдется ли ему место даже на замену..
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 07.10.2019 13:11
    +2
    Розглядай ... І пострежись, побрийся, помийся !
    qax75
      qax75, 07.10.2019 15:49
    0
    https://youtu.be/umWZorHOZt8 - пьяный судья