Гол Ярмоленко допоміг Вест Хєму не програти в Борнмуті

«Молотобойці» не програють вже протягом шести матчів

Гол Ярмоленко допоміг Вест Хєму не програти в Борнмуті
У матчі 7-го туру англійська Прем'єр-ліги «Вест Хем» Андрія Ярмоленко зіграв в гостях внічию з «Борнмутом», продовживши свою безпрограшну серію до шести зустрічей. Свій третій гол у сезоні провів лідер молотобойців в останніх матчах Андрій Ярмоленко, який відкрив рахунок в матчі вже на 10-й хвилині. Однак, утримати свою перевагу гості не зуміли. «Борнмут» відповів двома влучними ударами Кінга і Вілсона і був близьким до перемоги. Але на 74-й хвилині красива комбінація «Вест Хема» за участю Ярмоленко завершилася точним ударом зльоту Крессвелла.
 
Нічия дозволила лондонській команді не тільки заробити одне очко і продовжити серію матчів без поразок, але і вийти на чисте третє місце в турнірній таблиці, випереджаючи на одне очко групу з шести команд
 
Англійська Прем'єр-ліга. 7-й тур
 
«Борнмут» - «Вест Хем» - 2:2
 
  Кінг (19), Вілсон (46) - Ярмоленко (10), Крессвелл (74)
 
  Ріко (31), Кук (88), Лерма (91) - Діоп (79)
 
«Борнмут»: Ремсдейл - Стейсі (Л.Кук, 90), С.Кук, Аке, Ріко - Г. Вілсон, Биллинг (Френсіс, 90), Лерма, Кінг - Соланкі, К. Вілсон (Груневелд, 77)
 
«Вест Хем»: Фабіанскі (Хіменес, 33) - Фредерікс, Діопп, Огбонна, Кресвелл - Ярмоленко, Ноубл (Уїлшир, 75), Райс, Форнальс (Лансіні, 67), Андерсон - Аллер
 
Арбітр: Стюарт Атвелл
 
Стадіон: «Віталіті - Дін Корт»

БОРНМУТ - ВЕСТ ХЕМ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    jekаfunny
      jekаfunny, 28.09.2019 23:44
    +5
    Загаражных и тут пучит от успехов Андрей , вот же мелочная алкашня
    ВаДо , как там твой зуб?
    Kherson384
      Kherson384, 28.09.2019 22:27
    -3
    Не проирать..... Отлично
    Omen
      Omen, 28.09.2019 21:52
    -8
    Laeda, 28.09.2019 21:50
    https://sport.ua/news/459892-fany-vest-hema-priznali-yarmolenko-luchshim-v-
    matche-protiv-bornmuta
    Кто-то долбится в глаза
    А, извините, все норм тогда, спорт.юа не теряет марки
    Laeda
      Laeda, 28.09.2019 21:50
    +4
    Omen, 28.09.2019 21:09
    Забыли еще пост сделать по оценке Ярмолы за матч, или я что-то пропустил? )
    https://sport.ua/news/459892-fany-vest-hema-priznali-yarmolenko-luchshim-v-
    matche-protiv-bornmuta
    Кто-то долбится в глаза
    Laeda
      Laeda, 28.09.2019 21:49
    +7
    Taran, 28.09.2019 19:10
    Я в АПЛ МанСити поддерживаю, а ВХ как бы прямой конкурент оного. Поэтому был за Борнмут. А Ярмола, ладно, пусть забивает, для сборной польза ведь. Но я за команду нашего Зины.
    Ты ж кричал что болееш за кротопрмойку ватан Двуличное ссыкло которое заворачивает за воротник в матче шахтер- Манчестер Сити как в принципе и омен
    Predator
      Predator, 28.09.2019 21:17
    -13
    grifon, 28.09.2019 19:50
    а по тобі видно що ти підератор довго над ніком думав?
    Залупон иди нах ушлепок
    Omen
      Omen, 28.09.2019 21:09
    -7
    Забыли еще пост сделать по оценке Ярмолы за матч, или я что-то пропустил? )
    samird
      samird, 28.09.2019 20:08
    +11
    Taran, 28.09.2019 19:10
    Я в АПЛ МанСити поддерживаю, а ВХ как бы прямой конкурент оного. Поэтому был за Борнмут. А Ярмола, ладно, пусть забивает, для сборной польза ведь. Но я за команду нашего Зины.
    Traniv, все уже давно знают и поняли - за кого ты и кто. Хватит позориться.
    grifon
      grifon, 28.09.2019 19:50
    +15
    а по тобі видно що ти підератор довго над ніком думав?
    Predator
      Predator, 28.09.2019 19:49
    -27
    SKIF1927, 28.09.2019 19:20
    Та всем нас рать на тебя ))
    А по тебе видно что ты по жизни обосранное
    SKIF1927
      SKIF1927, 28.09.2019 19:20
    +13
    Taran, 28.09.2019 19:10
    Я в АПЛ МанСити поддерживаю, а ВХ как бы прямой конкурент оного. Поэтому был за Борнмут. А Ярмола, ладно, пусть забивает, для сборной польза ведь. Но я за команду нашего Зины.
    Та всем нас рать на тебя ))
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 28.09.2019 19:11
    +27
    Второй гол тоже сделал Ямола, шикарная подача в штрафную была
    Вадім Рубік
      Вадім Рубік, 28.09.2019 19:11
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    vyacheslav110528, 28.09.2019 19:08
    А это не он офсайд провалил во время второго гола Борнмута?
    Він, але там півзахисту і захист винен:так штучний ніхто неробить, Андрій грав проти свого гравця))
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 28.09.2019 19:11
    +12
    Молодець, успіхів Тобі і Вест Хему.Ми вболіваємо за Вас
    Taran
      Taran, 28.09.2019 19:10
    -38
    Я в АПЛ МанСити поддерживаю, а ВХ как бы прямой конкурент оного. Поэтому был за Борнмут. А Ярмола, ладно, пусть забивает, для сборной польза ведь. Но я за команду нашего Зины.
    vyacheslav110528
    vyacheslav110528, 28.09.2019 19:08
    -16
    А это не он офсайд провалил во время второго гола Борнмута?
    viktor112007
      viktor112007, 28.09.2019 19:06
    +20
    Ярмола кращий гравець матчу!
    дуже гостро в атаці зіграв, прям вогонь!
    Predator
      Predator, 28.09.2019 19:04
    -14
    Правильнее будет гол Крессвелла
    SKIF1927
      SKIF1927, 28.09.2019 19:04
    +13
    Молодець.шкода що не перемогли і не вишли на друге місце .
    Maxim_kravets
      Maxim_kravets, 28.09.2019 19:11
    +27
    Второй гол тоже сделал Ямола, шикарная подача в штрафную была
    viktor112007
      viktor112007, 28.09.2019 19:06
    +20
    Ярмола кращий гравець матчу!
    дуже гостро в атаці зіграв, прям вогонь!
    grifon
      grifon, 28.09.2019 19:50
    +15
    а по тобі видно що ти підератор довго над ніком думав?
    SKIF1927
      SKIF1927, 28.09.2019 19:20
    +13
    Taran, 28.09.2019 19:10
    Я в АПЛ МанСити поддерживаю, а ВХ как бы прямой конкурент оного. Поэтому был за Борнмут. А Ярмола, ладно, пусть забивает, для сборной польза ведь. Но я за команду нашего Зины.
    Та всем нас рать на тебя ))
    SKIF1927
      SKIF1927, 28.09.2019 19:04
    +13
    Молодець.шкода що не перемогли і не вишли на друге місце .
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 28.09.2019 19:11
    +12
    Молодець, успіхів Тобі і Вест Хему.Ми вболіваємо за Вас
    samird
      samird, 28.09.2019 20:08
    +11
    Taran, 28.09.2019 19:10
    Я в АПЛ МанСити поддерживаю, а ВХ как бы прямой конкурент оного. Поэтому был за Борнмут. А Ярмола, ладно, пусть забивает, для сборной польза ведь. Но я за команду нашего Зины.
    Traniv, все уже давно знают и поняли - за кого ты и кто. Хватит позориться.
    Laeda
      Laeda, 28.09.2019 21:49
    +7
    Taran, 28.09.2019 19:10
    Я в АПЛ МанСити поддерживаю, а ВХ как бы прямой конкурент оного. Поэтому был за Борнмут. А Ярмола, ладно, пусть забивает, для сборной польза ведь. Но я за команду нашего Зины.
    Ты ж кричал что болееш за кротопрмойку ватан Двуличное ссыкло которое заворачивает за воротник в матче шахтер- Манчестер Сити как в принципе и омен
    jekаfunny
      jekаfunny, 28.09.2019 23:44
    +5
    Загаражных и тут пучит от успехов Андрей , вот же мелочная алкашня
    ВаДо , как там твой зуб?
    Laeda
      Laeda, 28.09.2019 21:50
    +4
    Omen, 28.09.2019 21:09
    Забыли еще пост сделать по оценке Ярмолы за матч, или я что-то пропустил? )
    https://sport.ua/news/459892-fany-vest-hema-priznali-yarmolenko-luchshim-v-
    matche-protiv-bornmuta
    Кто-то долбится в глаза