В'ячеслав ПЕТРОВ: «Поразка з різницею в три очки – не вирок»
Центровий «Київ-Баскета» вірить в успіх команди в другому матчі
Гравець «Київ-Баскета» В’ячеслав Петров прокоментував домашню поразку своєї команди у першому матчі другого кола кваліфікації Ліги чемпіонів. 26 вересня кияни поступилися у Палаці спорту іспанському «Бургосу» 83:86.
- В першу чергу ми недбало зіграли у захисті. 86 пропущених – це забагато. Так, у суперника гарні гравці, команда добре зіграла у нападі. А ми мали їх зупинити, мали стримати їх тиск. Десь нам це вдалося, десь ні. Єдине що радує – в кінцівці вдалося майже ліквідувати відставання. Прикро – не змогли зрівняти рахунок. Але нічого – є матч-відповідь. Сподіваємося, ми скористаємося своїм шансом. Поразка з різницею у три очки – не вирок.
- Чого вам забракло у Києві?
- Налаштовувалися ми як слід, грали з бажанням. Може в якійсь момент десь перегоріли. Добре увійшли у гру, а потім підсіли. Суперник це відчув, відкинув нас на 14 очок. Для більш детального аналізу треба дивитися відео. Звісно, були певні помилки. Я, скажімо, під час підбирання припустився помилки.
- На чому базується ваша надія, що у матчі-відповіді можете зіграти краще?
- Мікроклімат у команді гарний. Ми зрозуміли, що можемо грати з будь-яким суперником. Усе залежить від нас. Усе – в наших головах. Будемо готуватися до повторного матчу. У колективі все добре, нема жодних розбіжностей, хлопці підтримують одне одного. Думаю, в Іспанії ми поборемося.
Матч-відповідь відбудеться 29 вересня в Сан-Пабло.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Теніс
|
07 грудня 2025, 10:10
4
Еліна Світоліна та Леся Цуренко чудово провели час
Футбол
|
07 грудня 2025, 06:23
23
Лідером після першого кола турніру несподівано став черкаський ЛНЗ
Футбол
|
06.12.2025, 23:46
Баскетбол
|
07.12.2025, 10:11
Коментарі 0