22.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Малиновський став найкращим гравцем своєї команди в матчі-трилері

Аталанта відігралася на 5-й доданій хвилині

Малиновський став найкращим гравцем своєї команди в матчі-трилері
© Twitter
«Аталанта» зіграла внічию з «Фіорентиною» в матчі 4-го туру чемпіонату Італії. Зустріч проходила на стадіоні «Енніо Тардіні» в Пармі. Підсумковий рахунок матчу - 2:2. Аталанта уникла поразки на останніх секундах матчу.
 
Українець Руслан Малиновський, який вперше вийшов в основі, провів на полі весь матч і за даними портал Whoscored став кращим у своїй команді.
 
Аталанта - Фіорентина 2:2
 
Голи: 0:1 - 24 К'єза, 0:2 - 65 Рібері, 1:2 - 84 Ілічич, 2:2 - 90 Кастаньо.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Степан Степанов
      Степан Степанов, 23.09.2019 12:55
    +1
    Виктор Андрущик, 22.09.2019 21:56
    Коли уберуть це чучело з соняшниками?
    У тебя комплекс неполноценности по ходу?
    pike1
      pike1, 23.09.2019 11:04
    +4
    StrikeX, 23.09.2019 08:54
    Дивився матч, грав не погано, але все ж з мячем зустрічався нечасто. Був десь на рівні з іншими, але щоб найкращий... не знаю, мені так не здалося, помилявся іноді і результативних дій не робив.
    різні матчі ми дивились, так результативних дій не було, але скільки раз він відібрав м'яч, наскільки швидкі паси він віддавав в порівнянні з партнерами і навіть після помилок або обрізок він наздоганяв та відбирав м'яч, але добре, Вам видніше, грав як усі
    StrikeX
    StrikeX, 23.09.2019 08:54
    0
    Дивився матч, грав не погано, але все ж з мячем зустрічався нечасто. Був десь на рівні з іншими, але щоб найкращий... не знаю, мені так не здалося, помилявся іноді і результативних дій не робив.
    pike1
      pike1, 23.09.2019 08:49
    0
    здорово играл, не без ошибок конечно, но гораздо лучше чем каждый из партнеров, как когда сказал Роналдо.. "все бы так играли как я", кто-то из партнеров тогда обиделся, но все бы так играли как вчера Малина и не потеряли бы очки
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 22.09.2019 21:56
    -2
    Коли уберуть це чучело з соняшниками?
    Евгений Капустин
      Евгений Капустин, 22.09.2019 21:50
    +11
    mavast, 22.09.2019 21:43
    Наваляй кротам
    У тебя комплекс неполноценности по ходу?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.09.2019 21:47
    +11
    Молодчина! Ріспект.
    mavast
    mavast, 22.09.2019 21:43
    -9
    Наваляй кротам
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 22.09.2019 21:43
    +9
    При цьому після Кастаньї який забив гол, з великим відривом від інших.
    Евгений Капустин
      Евгений Капустин, 22.09.2019 21:50
    +11
    mavast, 22.09.2019 21:43
    Наваляй кротам
    У тебя комплекс неполноценности по ходу?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 22.09.2019 21:47
    +11
    Молодчина! Ріспект.
    Zaplitnyi
      Zaplitnyi, 22.09.2019 21:43
    +9
    При цьому після Кастаньї який забив гол, з великим відривом від інших.
    pike1
      pike1, 23.09.2019 11:04
    +4
    StrikeX, 23.09.2019 08:54
    Дивився матч, грав не погано, але все ж з мячем зустрічався нечасто. Був десь на рівні з іншими, але щоб найкращий... не знаю, мені так не здалося, помилявся іноді і результативних дій не робив.
    різні матчі ми дивились, так результативних дій не було, але скільки раз він відібрав м'яч, наскільки швидкі паси він віддавав в порівнянні з партнерами і навіть після помилок або обрізок він наздоганяв та відбирав м'яч, але добре, Вам видніше, грав як усі
    Степан Степанов
      Степан Степанов, 23.09.2019 12:55
    +1
    Виктор Андрущик, 22.09.2019 21:56
    Коли уберуть це чучело з соняшниками?
    У тебя комплекс неполноценности по ходу?
    StrikeX
    StrikeX, 23.09.2019 08:54
    0
    Дивився матч, грав не погано, але все ж з мячем зустрічався нечасто. Був десь на рівні з іншими, але щоб найкращий... не знаю, мені так не здалося, помилявся іноді і результативних дій не робив.
    pike1
      pike1, 23.09.2019 08:49
    0
    здорово играл, не без ошибок конечно, но гораздо лучше чем каждый из партнеров, как когда сказал Роналдо.. "все бы так играли как я", кто-то из партнеров тогда обиделся, но все бы так играли как вчера Малина и не потеряли бы очки