Тарас ЗАВІЙСЬКИЙ: «Вісенте побудував чудовий колектив в Олімпіку»

Півзахисник задоволений перемогою над «Львовом»

2115
0
ФК Олімпік Донецьк. Тарас Завійський
Хавбек «Олімпіка» Тарас Завійський поділився враженнями від перемоги над «Львовом» в рамках 8-го туру української Прем'єр-ліги. Гра завершилася з рахунком 0:1.

«Запорука сьогоднішньої перемоги - це відмінний колектив, який зумів побудувати Вісенте. Ми дуже багато часу приділяємо тактиці, і це теж дало свій результат. Нам вдалася і минула гра, але сьогодні ми взагалі володіли м'ячем в процентному співвідношенні десь 70 на 30. Після вилучення суперник закрився і нам було важче долати їх оборону. Тому другий тайм вийшов не багатим на моменти. Ще раз хочу відзначити тренера: він дуже тонко відчуває кожного гравця, вміє знаходити індивідуальний підхід до футболістів. У перерві він також провів ряд індивідуальних бесід і це додало нам впевненості. Якщо в цілому оцінювати гру, то ми мали кращий вигляд і заслужено перемогли. Упевнений, ця перемога надихне нас на наступні матчі», - сказав Завійський.

Після шостого туру «Олімпік» з 5 очками посідає останнє, 12-е місце в турнірній таблиці УПЛ.