Нива Т втрачає очки, 7 м’ячів у Калуші, шоста поспіль перемога Альянса

2389
0
ФК Полісся

«Ужгород» зупиняє «Ниву» Т

Лідер групи А - тернопільська «Нива» приймала на своєму полі дебютанта змагань «Ужгород». Незважаючи на цей статус, гості змогли зачепитися за очки. «Нива» мала безаперечну перевагу у поєдинку, але втілити її у хоча б один м’яч не вдалося.

«Ужгород» перервав серію підопічних Василя Малика із трьох перемог поспіль. Також відзначимо, що «Нива» - єдина команда групи, яка ще не зазнавала поразок у цьому сезоні.

Незважаючи на втрату очок, тернопільська команда залишилася на першому місці групи А, маючи у своєму активі 23 бали. «Нива» випереджає свого найближчого конкурента на чотири очки.

Голева феєрія у Калуші

Найрезультативніший матч відбувся у Калуші. Глядачі побачили сім забитих м’ячів. «Калуш» приймав одного із відкриття цього сезону – «Поділля». Хмельницька команда видала вражаючу безпрограшну серію із восьми поєдинків поспіль. Підопічні Віталія Костишина програвали ще першого туру.

«Калушу» вдалося не лише перервати серію «Поділля», а зробити це ефектно. Господарі розбили хмельничан з рахунком 5:2, при цьому «Поділля» свої м’ячі забило на останніх хвилинах. Один із них забив екс-гравець «Шахтаря» Олександр Воловик.

«Полісся» повертає друге місце

На оновленій арені у Житомирі «Полісся» зустрічалося з «Вересом». Після поразки у минулому турі від «Поділля» житомиряни знову грали з командою із лідируючої групи. І «Полісся», і «Верес» мають у своєму розпорядженні доволі класних гравців, які можуть виконувати серйозні завдання. Недаремно обидві команди знаходяться серед лідерів і змагаються за путівку до Першої ліги.

Цього разу сильнішими виявилися господарі поля, які по одному разу у кожному таймі вразили ворота «Вереса». Ця перемога дозволила «Поліссю» піднятися на друге місце, обійшовши саме рівненську команду.

«Кристал» продовжує перемагати

Лідер групи Б «Кристал» впевнено проводить перше коло змагань. Херсонці цього сезону ще не програвали, зігравши лише одного разу внічию.

Цього туру «Кристал» на своєму полі розгромив «Нікополь» з рахунком 3:0.  Гості лише декілька разів створили небезпеку біля воріт «Кристалу», а весь матч домінували херсонці. У першому таймі гравці «Кристалу» забили лише одного разу, зате у другому відзначилися двічі. В підсумку впевнена перемога «Кристалу» і він продовжує займати перше місце, маючи у своєму активі 25 балів.

Розгромні перемоги «ВПК-Агро», «Альянса» і «Гірника»

Дебютанти Другої ліги – «ВПК-Агро» і «Альянс», доволі впевнено себе почувають серед професіоналів. До завершення першого кола змагань залишилося зіграти ще один тур, а ці команди знаходяться на  вершині турнірної таблиці, при цьому показуючи гарний футбол.

«ВПК-Агро» у другому турі поспіль здобуває розгромну перемогу. Цього разу під натиском магдалинівців не зміг встояти «Чорноморець-2». Господарі розгромили свого суперника з рахунком 4:0. «ВПК-Агро» займає четверте місце у турнірній таблиці.

Знову порадував своїх вболівальників «Альянс» із Липової Долини. Підопічні Юрія Ярошенка на виїзді перемогли «Миколаїв-2» з рахунком 3:0. Для «Альянса» ця перемога стала шостою поспіль і команда займає друге місце у групі Б.

Ще один претендент на Першу лігу «Гірник» вдома реабілітувався за поразку у минулому турі. Криворізька команда без особливих проблем обіграла «Таврію Сімферополь» - 3:0. «Гірник» набрав 19 балів і займає третю позицію.

Павло СОЛОВЕЙ

Друга ліга. 10-й тур

Група А

«Діназ» - «Нива» В - 2:1
Голи: Ічанський, 62, Гарбар, 90+4 – Загорулько, 79.

«Буковина» - «Чайка» - 2:1
Голи: Крашневський, 49, Палагнюк, 57 – Тименко, 80.

«Полісся» - «Верес» - 2:0
Голи: Семчук, 31, Галенков, 83.

«Калуш» - «Поділля» - 5:2
Голи: Легкий, 16, Кохман, 19, Лаврук, 57, 73, Габріель Дос, 82 – Каверін, 86, Воловик, 89 – пенальті.

«Нива» Т - «Ужгород» - 0:0

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ГРУПИ А

Група Б

«ВПК-Агро» - «Чорноморець-2» - 4:0
Голи: Будняк, 17, Шарко, 55 – пенальті, Дорошенко, 67, Соколянський, 74.

«Реал Фарма» - «Авангард-2» - 2:1
Голи: Поліщук, 70, 90 – пенальті – Клюєв, 59.

«Кристал» - «Нікополь» - 3:0
Голи: Мартян, 7, Жовтюк, 55, Корякін, 85.

«Гірник» - «Таврія Сімферополь» - 3:0
Голи: Бука, 58, Прялкін, 88, Бука, 90+2.

Андрій вийшов у стартовому складі Реала на поєдинок-відповідь ЛЧ проти Ман Сіті

Томас ТУХЕЛЬ: «У першому таймі була шахова партія»
Футбол | 18 квітня 2024, 03:53 0

Головний тренер Баварії прокоментував перемогу у матчі 1/4 фіналу ЛЧ із Арсеналом