Сергій РЕБРОВ: «Ми грали проти чудової команди»

Український тренер «Ференцвароша» задоволений нічиєю з «Еспаньолом»

7156
2
ФК Ференцварош. Сергій Ребров
Головний тренер «Ференцвароша» Сергій Ребров поділився враженнями від гри команди з «Еспаньолом» в рамках групового етапу Ліги Європи. Угорський клуб на виїзді зіграв з іспанцями внічию 1:1.

«Я говорив вам перед грою, що «Еспаньол» не випадково тут, граючи в неймовірно сильній Ла Лізі. Сьогодні багато хто з нашої команди дебютували на цьому рівні. На початку гри ми демонстрували відмінний футбол, забили гол і добре вели. Потім ми передали ініціативу нашому супернику, який є дуже сильною командою, незалежно від того, де вони зараз перебувають в турнірній таблиці.

Я радий, що гравці зробили все для команди, але це ще не 100 відсотків. Впевненість - це частина гри. У першому таймі ми повели в рахунку в матчі з таким суперником, це новий досвід для нас. Далі нам довелося боротися в захисті. Ми намагалися контратакувати в другому таймі, але це виявилося менш успішним», - сказав Ребров.
(14)

Шок у дербі, трилер у Манчестері. Евертон сенсаційно здолав Ліверпуль
Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда