Вест Хем — Манчестер Юнайтед — 2:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією матчу 6-го туру Англійської Прем'єр-ліги

Вест Хем — Манчестер Юнайтед — 2:0. Текстова трансляція матчу
© uefa.com
У неділю, 22-го вересня відбудеться матч 6-го туру чемпіонату Англії, в якому зустрінуться «Вест Хем» і «Манчестер Юнайтед». Зустріч пройде в Лондоні на стадіоні «Олімпійський», початок о 16.00 за київським часом.
 
Після триматчеву безвиграшну серії «Манчестер Юнайтед» мінімально обіграв «Лестер» і поправив свої справи в турнірній таблиці., Увійшовши до групи команд, які набрали по 8 очок. Стільки ж балів і у «молотобійців», які свою єдину поразку зазнали ще в першому турі, розгромно програвши на своєму полі «Манчестер Сіті». До матчу в складі господарів готується і Андрій Ярмоленко, який вже записав на свій рахунок один забитий м'яч у чемпіонаті в ворота «Норвіча».
 
Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Вест Хем» - «Манчестер Юнайтед». Стежити за подіями матчу можна за цим посиланням.
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    norma_zap
    online
      norma_zap, 22.09.2019 17:51
    +2
    Мне Ярмоленко во втором тайме играл еще лучше, чем в первом!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.09.2019 17:47
    0
    Еще и победа, шикардос, эти три очка точно не помешают.
    Taran
      Taran, 22.09.2019 17:28
    -7
    А с какого перепуга редакция решила проводить текстовую трансляцию матча иностранного чемпионата? Обе команды которого не пересекаются с украинскими в еврокубках? Неужто из-за одного бывшего динамовского игрока Бревноленко?
    Sunrise
      Sunrise, 22.09.2019 17:00
    +4
    common_sense, 22.09.2019 16:59
    и палка стреляет)
    Смотри своей желчью не захлебнись только
    common_sense
    online
      common_sense, 22.09.2019 16:59
    -9
    и палка стреляет)
    yuriy_kent
      yuriy_kent, 22.09.2019 16:58
    +7
    Красава Андрюха!!! Хорош голешник.
    Український Крим
      Український Крим, 22.09.2019 16:58
    +2
    Владимир Сагайдак, 22.09.2019 16:54
    Ахахаха) Бинго. Молодец Андрюха. Лучший украинский футболист. Играет на уровне, а не сидит на банке убогих кротов, как конобанка))
    Кроты далеко не убогие, по одному Конопе не надо судить!
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 22.09.2019 16:57
    +1
    Владимир Сагайдак, 22.09.2019 16:54
    Ахахаха) Бинго. Молодец Андрюха. Лучший украинский футболист. Играет на уровне, а не сидит на банке убогих кротов, как конобанка))
    Каждому свое))). Кто то учит культуру язык. А кто то пинает одну штуку, и тупо постит фотки в инсте.
    Владимир Сагайдак
      Владимир Сагайдак, 22.09.2019 16:54
    +4
    Ахахаха) Бинго. Молодец Андрюха. Лучший украинский футболист. Играет на уровне, а не сидит на банке убогих кротов, как конобанка))
    Omen
      Omen, 22.09.2019 16:54
    -10
    Ойойойой, неужели ))
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.09.2019 16:51
    +5
    Как же хейтерки заглотнули, молодец Ярмола!
    norma_zap
    online
      norma_zap, 22.09.2019 16:49
    +7
    Молодец Андрей! Мастер!
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 22.09.2019 16:46
    +8
    Класс ярмола
    футфан
    online
      футфан, 22.09.2019 16:45
    +8
    Ай хароооош, молодчинка Андрюха
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 22.09.2019 16:46
    +8
    Класс ярмола
    футфан
    online
      футфан, 22.09.2019 16:45
    +8
    Ай хароооош, молодчинка Андрюха
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 22.09.2019 16:58
    +7
    Красава Андрюха!!! Хорош голешник.
    norma_zap
    online
      norma_zap, 22.09.2019 16:49
    +7
    Молодец Андрей! Мастер!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.09.2019 16:51
    +5
    Как же хейтерки заглотнули, молодец Ярмола!
    Sunrise
      Sunrise, 22.09.2019 17:00
    +4
    common_sense, 22.09.2019 16:59
    и палка стреляет)
    Смотри своей желчью не захлебнись только
    Владимир Сагайдак
      Владимир Сагайдак, 22.09.2019 16:54
    +4
    Ахахаха) Бинго. Молодец Андрюха. Лучший украинский футболист. Играет на уровне, а не сидит на банке убогих кротов, как конобанка))
    norma_zap
    online
      norma_zap, 22.09.2019 17:51
    +2
    Мне Ярмоленко во втором тайме играл еще лучше, чем в первом!
    Український Крим
      Український Крим, 22.09.2019 16:58
    +2
    Владимир Сагайдак, 22.09.2019 16:54
    Ахахаха) Бинго. Молодец Андрюха. Лучший украинский футболист. Играет на уровне, а не сидит на банке убогих кротов, как конобанка))
    Кроты далеко не убогие, по одному Конопе не надо судить!
    trasher87 trasher87
    online
      trasher87 trasher87, 22.09.2019 16:57
    +1
    Владимир Сагайдак, 22.09.2019 16:54
    Ахахаха) Бинго. Молодец Андрюха. Лучший украинский футболист. Играет на уровне, а не сидит на банке убогих кротов, как конобанка))
    Каждому свое))). Кто то учит культуру язык. А кто то пинает одну штуку, и тупо постит фотки в инсте.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 22.09.2019 17:47
    0
    Еще и победа, шикардос, эти три очка точно не помешают.