Олександр ГЛЄБ: «Хотів побити Гвардіолу відразу після фіналу ЛЧ»
Білоруський футболіст був дуже ображений на тренера «Барселони»
![Олександр ГЛЄБ: «Хотів побити Гвардіолу відразу після фіналу ЛЧ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/11/89/orig_457841.jpg)
38-річний білоруський екс-гравець «Барселони» Олександр Глєб розповів про свої конфлікти з тодішнім наставником «блаугранас» Пепом Гвардіолою.
«Я шкодував, коли пішов з «Барселони». Чесно кажучи, я сам винен. В силу того, що в моєму особистому житті відбулися деякі події, я був дуже нервовим, нікого не слухав. Коли мені Гвардіола говорив вчити іспанську, я сприймав це агресивно, цілеспрямовано йшов на конфлікт із ним. Звичайно, який тренер буде терпіти це, коли в «Барселоні» зібралися найкращі з найкращих — не ти, так інший. У той момент про футбол навіть не думав, я був просто злий на весь світ. У підсумку все у мене пішло не так. У 2009-му році ми виграли Лігу чемпіонів, але тоді я теж був ображений. Всі ігри до фіналу я грав, а в головному матчі Гвардіола не випустив мене на поле, навіть на лаву запасних не посадив. Хотів його побити відразу після гри. А зараз я спокійний, зараз я його абсолютно розумію і на його місці вчинив би так само», — розповів Гліб.
Контракт Глєба належав «Барселоні» з 2008-го по 2011-й роки. У фіналі Ліги чемпіонів сезону 2008/2009 «Барселона» обіграла «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:0.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Оце так кваліфаєр. Костюк отримала першу суперницю на супертурнірі в ОАЕ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/middle_738771.jpg)
Теніс
|
15 лютого 2025, 14:14
9
![Оце так кваліфаєр. Костюк отримала першу суперницю на супертурнірі в ОАЕ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/small_738771.jpg)
Марта у 1-му раунді тисячника у Дубаї зіграє проти Катерини Синякової
![«Я хочу вигравати». Аморім заговорив про відхід з Манчестер Юнайтед](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738992.jpg)
Футбол
|
16 лютого 2025, 12:51
5
![«Я хочу вигравати». Аморім заговорив про відхід з Манчестер Юнайтед](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738992.jpg)
Португалець не боїться звільнення
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738834.jpg)
Футбол
|
16.02.2025, 08:21
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738834.jpg)
![Можуть бути новачки з УПЛ. Епіцентр продовжить шукати підсилення](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738997.jpg)
![Дружина Усика відреагувала на поразку нокаутом Берінчика від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/93/slider_738747.jpg)
Коментарі 12
Популярні
Нові
Старі
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/148/thumb_349731.jpg)
![Bolshoi](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/148/thumb_349731.jpg)
Типичный кацап, тупой и агрессивный.
Показати
Приховати
2 відповіді
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/118/thumb_343730.png)
![Leon LeGa](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/118/thumb_343730.png)
Да если вспомнить, выходил он в основном на замену. Переход из Арсенала был явной ошибкой.
Показати
Приховати
1 відповідь
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![timmy](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
Глеб это такой себе наш Гаденыш
Показати
Приховати
1 відповідь
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![MaxUa](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
Гвардиола говорил учить испанский? Т.е. состав Барселоны интернациональный, но говорят там на испанском? Интересно.
Показати
Приховати
4 відповіді
Популярні Новини