На матчі Динамо – Десна вперше в УПЛ буде протестовано систему VAR

Поєдинок відбудеться в Києві в неділю, 15 вересня, о 17:00

На матчі Динамо – Десна вперше в УПЛ буде протестовано систему VAR
© Twitter
У матчі 7-го туру УПЛ між київським «Динамо» і чернігівською «Десною» вперше в лізі буде тестуватися система відеодопомоги арбітрам VAR.
 
Відеоарбітром призначено Миколу Балакіна (Київська область), його асистентом буде Володимир Володін (Херсон), спостерігачем відпрацює Володимир Петров (Харків). Головний арбітр в полі – Віктор Копієвський (Кропивницький).
 
Матч «Динамо» – «Десна» відбудеться в Києві в неділю, 15 вересня, о 17:00.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Комітет арбітрів УАФ

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ВВВ
      ВВВ, 12.09.2019 11:42
    0
    AlexDSan, 12.09.2019 11:18
    Якщо суддя за монитором фінансово простимульований, то ніхто головному навіть "сигналізувати" не буде у відповідних епізодах. Якщо головний лоханеться і сам запросить, то офіційний транслятор може "загубити" на певний час певну камеру - техніка, що з неї взяти - можуть бути тимчасові неполадки. Добре, що ВАР на домашньому матчі Динамо - таких лаж в обидва боки бути немає.
    А суддя за монітором не може бути фінансово простимульованим апріорі! Так само як і не може "відключити " одну з камер.Чому не може?Бо головним є суддя в олі і він приймає остаточне рішення що і як.А відеосуддя може тільки рекомендувати подивитися ВАР якщо на його думку рішення не вірне і суддя помилився! Тим більше що команди також можуть вимагати перегляду спірного епізоду!
    ВВВ
      ВВВ, 12.09.2019 11:38
    +1
    Ukraine, 12.09.2019 09:04
    Це відбувається не так.
    Люди які слідкують за var в кімнаті, слідкують за спірними моментами. Якщо такий навний вони дають рекомендацію арбітру переглянути епізод, він в свою чергу не має права проігнорувати це!
    Якщо він переглянув і свідомо зробив навпаки, не згідно правил. То його кваліфікацію занижать до відповідного рівня, і більше судити Вищу лігу не буде.
    Ти забув один момент,що обидві команди також можуть вимагати застосування ВАРу,тобто переглянути спірний епізод,якщо суддя ризначив песправедливе пенальті,чи гол було забито з офсайду.А відеосуддя має реагувати,якщо на його думку суддя прийняв не вірне рішення,бо чогось там не побачив! І це все стосується тільки якихось кульмінаційних єпізодів!
    AlexDSan
      AlexDSan, 12.09.2019 11:18
    -1
    Ukraine, 12.09.2019 09:04
    Це відбувається не так.
    Люди які слідкують за var в кімнаті, слідкують за спірними моментами. Якщо такий навний вони дають рекомендацію арбітру переглянути епізод, він в свою чергу не має права проігнорувати це!
    Якщо він переглянув і свідомо зробив навпаки, не згідно правил. То його кваліфікацію занижать до відповідного рівня, і більше судити Вищу лігу не буде.
    Якщо суддя за монитором фінансово простимульований, то ніхто головному навіть "сигналізувати" не буде у відповідних епізодах. Якщо головний лоханеться і сам запросить, то офіційний транслятор може "загубити" на певний час певну камеру - техніка, що з неї взяти - можуть бути тимчасові неполадки. Добре, що ВАР на домашньому матчі Динамо - таких лаж в обидва боки бути немає.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 12.09.2019 09:04
    0
    «УАФ– М а ф і я!» , 12.09.2019 01:08
    Але в нас такий чемпіонат, що ніякі технології не зроблять його краще...Якщо, скажімо, суддя фінансово простимульований, то він просто не буде дивитися спірні епізоди...
    Це відбувається не так.
    Люди які слідкують за var в кімнаті, слідкують за спірними моментами. Якщо такий навний вони дають рекомендацію арбітру переглянути епізод, він в свою чергу не має права проігнорувати це!
    Якщо він переглянув і свідомо зробив навпаки, не згідно правил. То його кваліфікацію занижать до відповідного рівня, і більше судити Вищу лігу не буде.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 12.09.2019 08:56
    -4
    Якщо систему використають в пользу Десни, при зарахувані переможного голу у ворота ДК - готовий даже проспонсорувати по факту 1 грн на рахунок ффу.
    SKIF1927
      SKIF1927, 12.09.2019 08:35
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    У шлюхтаря звичайно не буде, там краще ваксове судiйство...
    Istm
    online
      Istm, 12.09.2019 08:24
    +5
    «УАФ– М а ф і я!» , 12.09.2019 01:08
    Але в нас такий чемпіонат, що ніякі технології не зроблять його краще...Якщо, скажімо, суддя фінансово простимульований, то він просто не буде дивитися спірні епізоди...
    це можна було б вирішити досить просто - наприклад, якщо офіційно дозволити капітанам або тренерам команд звертатись з вимогою переглянути епізод наприклад по разу за тайм. Або тричі за матч.
    Звісно, якщо такий варіант буде додано до правил.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 12.09.2019 01:08
    +9
    y-grec, 12.09.2019 01:02
    Нарешті технології дійшли і до нашого задуп'я
    Але в нас такий чемпіонат, що ніякі технології не зроблять його краще...Якщо, скажімо, суддя фінансово простимульований, то він просто не буде дивитися спірні епізоди...
    y-grec
      y-grec, 12.09.2019 01:02
    +6
    Нарешті технології дійшли і до нашого задуп'я
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 12.09.2019 01:08
    +9
    y-grec, 12.09.2019 01:02
    Нарешті технології дійшли і до нашого задуп'я
    Але в нас такий чемпіонат, що ніякі технології не зроблять його краще...Якщо, скажімо, суддя фінансово простимульований, то він просто не буде дивитися спірні епізоди...
    y-grec
      y-grec, 12.09.2019 01:02
    +6
    Нарешті технології дійшли і до нашого задуп'я
    Istm
    online
      Istm, 12.09.2019 08:24
    +5
    «УАФ– М а ф і я!» , 12.09.2019 01:08
    Але в нас такий чемпіонат, що ніякі технології не зроблять його краще...Якщо, скажімо, суддя фінансово простимульований, то він просто не буде дивитися спірні епізоди...
    це можна було б вирішити досить просто - наприклад, якщо офіційно дозволити капітанам або тренерам команд звертатись з вимогою переглянути епізод наприклад по разу за тайм. Або тричі за матч.
    Звісно, якщо такий варіант буде додано до правил.
    ВВВ
      ВВВ, 12.09.2019 11:38
    +1
    Ukraine, 12.09.2019 09:04
    Це відбувається не так.
    Люди які слідкують за var в кімнаті, слідкують за спірними моментами. Якщо такий навний вони дають рекомендацію арбітру переглянути епізод, він в свою чергу не має права проігнорувати це!
    Якщо він переглянув і свідомо зробив навпаки, не згідно правил. То його кваліфікацію занижать до відповідного рівня, і більше судити Вищу лігу не буде.
    Ти забув один момент,що обидві команди також можуть вимагати застосування ВАРу,тобто переглянути спірний епізод,якщо суддя ризначив песправедливе пенальті,чи гол було забито з офсайду.А відеосуддя має реагувати,якщо на його думку суддя прийняв не вірне рішення,бо чогось там не побачив! І це все стосується тільки якихось кульмінаційних єпізодів!
    ВВВ
      ВВВ, 12.09.2019 11:42
    0
    AlexDSan, 12.09.2019 11:18
    Якщо суддя за монитором фінансово простимульований, то ніхто головному навіть "сигналізувати" не буде у відповідних епізодах. Якщо головний лоханеться і сам запросить, то офіційний транслятор може "загубити" на певний час певну камеру - техніка, що з неї взяти - можуть бути тимчасові неполадки. Добре, що ВАР на домашньому матчі Динамо - таких лаж в обидва боки бути немає.
    А суддя за монітором не може бути фінансово простимульованим апріорі! Так само як і не може "відключити " одну з камер.Чому не може?Бо головним є суддя в олі і він приймає остаточне рішення що і як.А відеосуддя може тільки рекомендувати подивитися ВАР якщо на його думку рішення не вірне і суддя помилився! Тим більше що команди також можуть вимагати перегляду спірного епізоду!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 12.09.2019 09:04
    0
    «УАФ– М а ф і я!» , 12.09.2019 01:08
    Але в нас такий чемпіонат, що ніякі технології не зроблять його краще...Якщо, скажімо, суддя фінансово простимульований, то він просто не буде дивитися спірні епізоди...
    Це відбувається не так.
    Люди які слідкують за var в кімнаті, слідкують за спірними моментами. Якщо такий навний вони дають рекомендацію арбітру переглянути епізод, він в свою чергу не має права проігнорувати це!
    Якщо він переглянув і свідомо зробив навпаки, не згідно правил. То його кваліфікацію занижать до відповідного рівня, і більше судити Вищу лігу не буде.