Сенсація від Діназу, перша перемога Ниви В, хет-трик за 10 хвилин

2542
0
ФК Чорноморець

«Діназ» шокує «Верес»

Минулого туру один із лідерів групи програв тернопільській «Ниві», пропустивши м’яч у кінці домашнього поєдинку. Здавалося цього разу «Верес» зможе реабілітуватися, тим паче суперником був дебютант змагань «Діназ».

Господарі забили вже у дебюті зустрічі, але у першому таймі глядачі більше не побачили голів. Зате у другій половині матчу «Діназ» завдав нищівного удару «Вересу». Три м’ячі забили футболісти «Діназу», розгромивши «Верес» з рахунком 4:0.

Таким чином, підопічні Володимира Бондаренка здобули другу перемогу у сезоні, а «Верес» залишився на четвертому місці, відпустивши від себе тернопільську «Ниву» вже на шість очок.

Перша перемога «Ниви» В

Нарешті успіху досягла вінницька «Нива». Лише у восьму турі вінничани здобули першу перемогу. До цього тільки «Нива» не знала смаку перемоги у групі А.

Підопічні Нгахи Колінса у цьому турі на виїзді здолали «Оболонь-Бровар-2» з рахунком 2:1. Ця перемога дозволила «Ниві» покинути останнє місце у групі, але вся боротьба ще попереду.

Безпрограшна серія «Поділля»

Вже не один раз відзначали гарні результати «Поділля» цього сезону. Хмельницька команда неймовірним чином переродилася з початком нового чемпіонату. Наразі «Поділля» знаходиться серед лідерів групи.

Цього разу команда Віталія Костишина доволі легко розібралася з відвертим аутсайдером групи А «Буковиною». «Поділля» на виїзді розгромило свого суперника з рахунком 4:1.

Після цього успіху «Поділля» займає третє місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 15 балів. Відзначимо, що хмельницька команда не знає поразок сім турів поспіль.

Голева феєрія новачків

«Альянс», «Чорноморець-2» та «ВПК-Агро» познущалися цього туру над своїми суперниками. Варто зазначити, що всі ці три команди є новачками Другої ліги.

Липоводолинський «Альянс» на виїзді розгромив «Реал Фарму» - 5:0. Цього сезону одесити безпорадні як ніколи. «Реал Фарма» займає останнє місце у групі, маючи у своє активі лише два очки.

Друга команда «Чорноморця» розбила «Таврію Сімферополь», яка зараз переживає не найкращі часи. У цьому матчі гравець «моряків» Владислав Прильопа оформив хет-трик за 10 хвилин.

Ще один дебютант змагань – «ВПК-Агро», переміг «Авангард-2» з рахунком 5:1. Відзначимо, що господарі всі м’ячі забили у другому таймі. Підопічні Сергія Соловйова займають третє місце, відстаючи від лідера групи «Кристалу» на три бали.

Успіх «Гірника» і чергова невдача «Енергії»

«Гірник» на своєму полі впевнено переграв «Нікополь». Зустріч завершилася з рахунком 3:1. Криворізька команда здобула другу перемогу поспіль і скоротила відставання на три очки від лідера змагань «Кристалу», який цей тур пропускав.

«Енергія» на виїзді зазнала мінімальної поразки у гостях від «Миколаєва-2» - 0:1. Для команди Олега Федорчука це друга поразка поспіль. Ці невдачі відкинули «Енергію» на 5-е місце у турнірній таблиці.

Павло СОЛОВЕЙ

Друга ліга. 8-й тур

Група А

«Діназ» - «Верес» - 4:0
Голи:
Терещенко, 14, 48, Дмитренко, 52, Авдалян, 79.

«Оболонь-Бровар-2» - «Нива» В - 1:2
Голи:
Улянченко, 51 – Браславський, 32, Долінський, 55.

«Буковина» - «Поділля» - 1:4
Голи:
Раулюк, 71 – Музичук, 1, Воловик, 48, Зуєвич, 53, Опря, 65.

«Реал Фарма» - «Альянс» - 0:5
Голи: Пісний, 26, Сидоренко, 34, Шарай, 37, Сулейман, 67, Пісний, 90.

«Гірник» - «Нікополь» - 3:1
Голи: Гоменко, 3, Гвоздевич, 29 – пенальті, Григорик, 62 – пенальті – Твердоух, 74.

«Чорноморець-2» - «Таврія Сімферополь» - 6:1
Голи: Смароков, 11, Тітаєвський, 32,Граматік, 64, Прильопа, 80, 82, 90+1 – Жуков, 45+1.

«ВПК-Агро» - «Авангард-2» - 5:1
Голи: Дорошенко, 49, Шарко, 53, Яременко, 72, Красов, 74, Донгаузер – Тищенко, 18.

«Миколаїв-2» - «Енергія» - 1:0
Гол: Зарічнюк, 90+2.