ФОТО. Донбас став переможцем Donbass Open Cup 2019

У фіналі донецький клуб з рахунком 4:1 обіграв польську «Краковію»

2937
0
ХК Донбас
8 вересня в Дружківці на арені «Альтаїр» відбувся матч за третє місце турніру Donbass Open Cup 2019. За підсумком двох попередніх ігрових днів на арені зустрілися ХК «Кременчук» і торішній переможець, латиський «Земгале».

Матч завершився на користь «Кременчука» з рахунком 6:2.

Обидві команди продемонстрували вболівальникам атакуючий хокей, але «Кременчуку» вдалося реалізувати більше гольових моментів.

У першому періоді за «Кременчук» точними кидками відзначилися Тимур Гриценко та Іван Савченко - 2:0.

У другому періоді «Земгале» вразили ворота кременчужан, але протягом 5 хвилин Дмитро Орлов і Дмитро Сазонов відзначилися забитими шайбами. Рахунок - 4:1.

У третьому періоді, ситуація на майданчику не змінилася. «Кременчук» ще забив парочку (дублем відзначився Дмитро Орлов), а латиші змогли відповісти одним точним ударом у виконанні Річардса Бернхардса.

Кращими гравцями матчу були визнані: Дмитро Орлов («Кременчук») і Даніелс Горшановс («Земгале»).

«Кременчук» - «Земгале» - 6:2 (0:2, 1:2, 1:2)

У другому матчі завершального ігрового дня зустрілися польська «Краковія» та «Донбас».

Початок поєдинку був досить нервовим і важким для «Донбасу». Гості частіше загрожували воротам Степана Горячевських, але вразити їх так і не змогли. Після стримування стартового натиску суперника «Донбас» забив, причому зробив це двічі. Своїми шансами черзі холоднокровно скористалися Євген Белухін і Віктор Захаров.

Деморалізувати суперника донецького клубу вдалося вже в другому періоді, коли Олександр Костиков зробив рахунок 3:0 через півтори хвилини після перерви.

У третьому періоді «Донбас» вже міг дозволити собі грати акуратніше, адже обов'язкового завдання бігти вперед і забивати вже не було. В ігровому процесі виділилася яскрава бійка Володимира Романенка з Бартоломеєм Бухавскім, яку, втім, обидва хокеїста завершили на ногах, не виявивши найсильнішого.

У другій половині заключного періоду «Краковія» все-таки розмочила рахунок. Відразу після цього гола Костиков зміг заробити штрафний кидок, але не переграв Мирослава Коприва. На останніх хвилинах поляки ризикнули, знявши воротаря, і отримали шайбу в порожні ворота від Філіпа Пангелова-Юлдашева.

Фінальна сирена зафіксувала підсумкову перемогу «Донбасу» над «Краковією» з рахунком 4:1. Трофей Donbass Open Cup повернувся додому!