Донбас та Краковія розіграють титул

2975
0
UHL
У першому матчі другого ігрового дня на Donbass Open Cup-2019 «Кременчук» грав з польською «Краковією».

«Кременчук» - «Краковія» 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)

У другій грі «Донбас» з перших хвилин почав атакувати і це дало свої результати. На 12-й хвилині матчу було реалізовано більшість після кидка захисника Олександра Яковлєва.

Реалізація більшості не підвела команду Сергія Вітера і в другій третині гри. Швидкий перепас Никифорова і Яковлєва в чужій зоні завершився точним кидком Івана Рибчика.

У заключному періоді латвійці спробували надолужити згаяне, але «Донбас» крім реалізації більшості продемонстрував, що може і грамотно грати на руйнування.

Підсумкова перемога донеччан і вони зрівнялися з «Краковією», яка також після двох турів має в своєму активі 6 очок.

«Донбас» - «Земгале» 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1: 0 - Яковлєв (Нікіфоров, Захаров - бол.) - 11:51 2: 0 - Рибчик (Нікіфоров, Яковлєв - бол.) - 25:17, 3: 0 - Захаров (Коренчук) - 50:40 .

Вже 8 вересня донецька та краківська команди зійдуться між собою в очному протистоянні, яке і визначить переможця передсезонного турніру. Початок матчу - о 19.00, до цього «Кременчук» і «Земгале» визначать долю третього місця.