Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ: «Звільнення з Карпат - несподіванка для мене»

Наставник вважає, що з ним вчинили не по справедливості

Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ: «Звільнення з Карпат - несподіванка для мене»
© fckarpaty.com

«Карпати» після першого етапу сезону вирішили попрощатися з наставником Олександром Чижевським, якого замінив Роман Санжар.

Чижевський вирішив повністю покинути клуб, тому що не вважає звільнення справедливим.

– Як вас звільнили з «Карпат»?
– Після того, як мене звільнили з посади головного тренера, була пропозиція від керівництва клубу. Щоб я залишився у структурі, але я відмовився. Тому що, знаєте, не очікував на звільнення. Спустошення. Розумію, що це несправедливо. Прийняв рішення залишити «Карпати».

– На якій посаді вам пропонували залишитися в клубі?
– Помічником спортивного директора, займатися дитячим футболом. Конкретно не обговорювали цю ситуацію.

– Не маєте заборгованостей і матеріальних претензій до клубу?
– Нема. В цьому плані ми розійшлися добре. Дякую за це.

– Ви розумієте, чому вас звільнили?
– Є керівництво клубу, є власник. Їм приймати рішення. Правильне воно чи неправильне, обговорювати не буду. Це їхнє рішення. Для мене воно було абсолютно несподіваним.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Трибуна

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 16:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 07.09.2019 16:14
    Таких цікавих тренерів ціла Україна. А треба результат. На рівні теперішнього чемпіонату Карпати мають йти на твердому 3 місці. Навіть з дітьми. Якщо смт (селище міського типу) тримає третє місце (Олександрія) тоді робіть висновок. Вся проблема в тренерові. Чомусь Володя Шаран може зробити команду, а інші ні. Не думаю що бюджет Олександрії вищий ніж у Карпатах.
    Бюджет Олександрії дійсно вищий за бюджет Карпат, навіть бюджети Ск, Зорі, Ворскли, Десни є вищими. Володя Шаран перший рік мучився і команда його. Але там дали час і повну свободу дій, і головне гравців підбирав тренер, а не керівництво. Все це дало з часом свої плоди. Рецепт успіху простий: умови, стабільне фінансування, повна довіра тренеру. Дві з трьох цих умов повністю відсутні в Карпатах
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 07.09.2019 16:14
    -2
    Таких цікавих тренерів ціла Україна. А треба результат. На рівні теперішнього чемпіонату Карпати мають йти на твердому 3 місці. Навіть з дітьми. Якщо смт (селище міського типу) тримає третє місце (Олександрія) тоді робіть висновок. Вся проблема в тренерові. Чомусь Володя Шаран може зробити команду, а інші ні. Не думаю що бюджет Олександрії вищий ніж у Карпатах.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.09.2019 15:36
    -2
    dudigo78, 07.09.2019 15:28
    На Tribuna
    Дякую
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.09.2019 15:35
    +3
    PFCLviv, 07.09.2019 15:26
    Нас....али каЛпати на Чижевського, вишвирнули його як грязну ганчірку! Такі реалії цього ФК Сільмаш !
    О,бадиль перефарбований тут же з'явився ,на вихідні намордник зняли?Так "лємберг"??Ну давай погавкай цуценя обталапане,може приступ пошвидше пройде,мене тішить твоя клоунада
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 15:31
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    UKRAINE FAN, 07.09.2019 15:28
    Ну да результат ведь отличный какое увольнение!
    Поразки від шахти, динамо, зорі, нічиї з маріком і десною, перемога в алімпіка. І все це на тлі новозібраної команди, де багато нових гравців мяко кажучи дрова, яких тренер не хотів. Таке собі
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 15:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ll_pogulianka_ll, 07.09.2019 15:21
    А де переглянути повну версію?
    На Tribuna
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 07.09.2019 15:28
    -2
    Ну да результат ведь отличный какое увольнение!
    PFCLviv
      PFCLviv, 07.09.2019 15:26
    -9
    Нас....али каЛпати на Чижевського, вишвирнули його як грязну ганчірку! Такі реалії цього ФК Сільмаш !
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.09.2019 15:21
    -2
    dudigo78, 07.09.2019 15:07
    Шкода, що не виклали все інтерв'ю. А там є інформація, як велись перемовини із Санжаром ще місяць тому, як в клубі підписувались гравці, яких тренерський штаб не перглядав і не хотів і т.п.
    А де переглянути повну версію?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.09.2019 15:19
    -1
    Закулісні ігри...Вдачі тобі! Тільки зміна власників змінить ситуацію чи в кращу чи в гіршу сторону(швидше б),бо ця трясовина вже остогидла ...
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 15:07
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Шкода, що не виклали все інтерв'ю. А там є інформація, як велись перемовини із Санжаром ще місяць тому, як в клубі підписувались гравці, яких тренерський штаб не перглядав і не хотів і т.п.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 07.09.2019 15:35
    +3
    PFCLviv, 07.09.2019 15:26
    Нас....али каЛпати на Чижевського, вишвирнули його як грязну ганчірку! Такі реалії цього ФК Сільмаш !
    О,бадиль перефарбований тут же з'явився ,на вихідні намордник зняли?Так "лємберг"??Ну давай погавкай цуценя обталапане,може приступ пошвидше пройде,мене тішить твоя клоунада
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 15:07
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Шкода, що не виклали все інтерв'ю. А там є інформація, як велись перемовини із Санжаром ще місяць тому, як в клубі підписувались гравці, яких тренерський штаб не перглядав і не хотів і т.п.
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 15:31
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    UKRAINE FAN, 07.09.2019 15:28
    Ну да результат ведь отличный какое увольнение!
    Поразки від шахти, динамо, зорі, нічиї з маріком і десною, перемога в алімпіка. І все це на тлі новозібраної команди, де багато нових гравців мяко кажучи дрова, яких тренер не хотів. Таке собі
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 16:32
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Пидвирный, 07.09.2019 16:14
    Таких цікавих тренерів ціла Україна. А треба результат. На рівні теперішнього чемпіонату Карпати мають йти на твердому 3 місці. Навіть з дітьми. Якщо смт (селище міського типу) тримає третє місце (Олександрія) тоді робіть висновок. Вся проблема в тренерові. Чомусь Володя Шаран може зробити команду, а інші ні. Не думаю що бюджет Олександрії вищий ніж у Карпатах.
    Бюджет Олександрії дійсно вищий за бюджет Карпат, навіть бюджети Ск, Зорі, Ворскли, Десни є вищими. Володя Шаран перший рік мучився і команда його. Але там дали час і повну свободу дій, і головне гравців підбирав тренер, а не керівництво. Все це дало з часом свої плоди. Рецепт успіху простий: умови, стабільне фінансування, повна довіра тренеру. Дві з трьох цих умов повністю відсутні в Карпатах
    dudigo78
      dudigo78, 07.09.2019 15:28
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    ll_pogulianka_ll, 07.09.2019 15:21
    А де переглянути повну версію?
    На Tribuna