У Коноплянки лише 20% браку в першому матчі за Шахтар

При цьому, точність передач хавбека склала 97%

ФК Шахтар. Євген Коноплянка (зправа)
Лівий вінгер Євген Коноплянка провів якісний, з точки зору статистики, перший поєдинок за «Шахтар», який носив статус товариського.

5 вересня «гірники» провели спаринг з «Колосом» (1:1), в якому Коноплянка провів на полі перший тайм.

За відведені йому 45 хвилин, вінгер встиг відзначитися 45 техніко-тактичними діями, з яких 80% були вдалими. Коноплянка виконав 29 передач, причому точними виявилися 28 (або 97%). Два паси Євгена були класифіковані статистиками, як ключові (пас, відразу за яким слідує удар).

Також на рахунку Коноплянки 3 обведення (2 - успішні) та 9 участей у єдиноборствах (в 3 випадках - виграшні).

Нагадаємо, після спарингу з «Колосом» Коноплянка відбув в розташування національної збірної України, яка сьогодні на виїзді проведе черговий матч кваліфікації на Євро-2020. Суперником «синьо-жовтих» виступить національна команда Литви.