Володимир КЛИЧКО: «Кожен день я працюю над можливим поверненням»

Український боксер розповів про свою мотивацію для регулярних тренувань

Володимир КЛИЧКО: «Кожен день я працюю над можливим поверненням»
© Instagram. Володимир Кличко
Екс-чемпіон світу в суперважкій вазі Володимир Кличко розповів про свою мотивацію для регулярних щоденних тренувань. Український боксер повідомив, що мріє про реванш з Тайсоном Ф'юрі та кожен день працює над тим, щоб повернутися на ринг:
 
«Я говорю сам собі, що для мене головною мотивацією є повернення на ринг. Це працює, коли я уявляю собі, що буду битися в бою-реванші з Тайсоном Ф'юрі.
 
Або уявляю, що, можливо, поб'ю рекорд Джорджа Формана, який відомий як найстарший чемпіон світу в суперважкій вазі. Це служить мені мотивацією щоранку, і я працюю над можливим поверненням».
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Roman Volodimirovich
      Roman Volodimirovich, 04.09.2019 11:30
    +3
    возвращайся, супер тяжелый вес уже не тот без Железного кулака
    ВВВ
      ВВВ, 04.09.2019 11:17
    -1
    Keep Funs, 03.09.2019 18:47
    Ждем!
    А навіщо? Він вже все сказав в боксі.Хіба він ще може щось показати власним прихильникам?Ну добре він фактично не програв Тайсону Фьюрі(там перемога була на тоненького),але ж молодшому Джошуа програв нокаутом,так би мовити явно.Бо не те що він вів в рахунку і раптом пропустив несподіваний удар,він тот бій програв вчисту!!! То що він хоче нам довести повернувшись у ринг?Те що його може побити ще й Уайлдер???Чи гроші скінчилися?Бо ті ж самі Формени,Тайсони та інщші поверталися аби заробити грошей а не по спортивному принципу!
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 04.09.2019 09:59
    0
    Тормоза он отвечал на вопросы фанатов и у него спросили, как ты мотивируешь себя, заставляешь тренироваться после завершения карьеры)
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 03.09.2019 20:50
    +2
    Не надо, Вова. Сила есть, тренера и тактики нет. И в этом возрасте реакция не та уже
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 03.09.2019 20:49
    -2
    RomarioUA, 03.09.2019 20:48
    Какой Влад?
    Вова всмысле?
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 03.09.2019 20:48
    -1
    Ihor Ambrosov, 03.09.2019 20:01
    Я тоже верю, что Влад вернется ... перевоплотившись в новом теле. В следующий раз можно попробовать себя в среднем весе. Спорт - это занятие молодых как и война, но лучше спорт.
    Какой Влад?
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 03.09.2019 20:01
    -7
    Я тоже верю, что Влад вернется ... перевоплотившись в новом теле. В следующий раз можно попробовать себя в среднем весе. Спорт - это занятие молодых как и война, но лучше спорт.
    Видео |
      Видео |, 03.09.2019 19:08
    +6
    было бы интересно, решишься, всегда будем болеть за тебя!
    Keep Funs
      Keep Funs, 03.09.2019 18:47
    +10
    Ждем!
    Keep Funs
      Keep Funs, 03.09.2019 18:47
    +10
    Ждем!
    Видео |
      Видео |, 03.09.2019 19:08
    +6
    было бы интересно, решишься, всегда будем болеть за тебя!
    Roman Volodimirovich
      Roman Volodimirovich, 04.09.2019 11:30
    +3
    возвращайся, супер тяжелый вес уже не тот без Железного кулака
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 03.09.2019 20:50
    +2
    Не надо, Вова. Сила есть, тренера и тактики нет. И в этом возрасте реакция не та уже
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 04.09.2019 09:59
    0
    Тормоза он отвечал на вопросы фанатов и у него спросили, как ты мотивируешь себя, заставляешь тренироваться после завершения карьеры)