ЧС з баскетболу. Збірна США вирвала перемогу у Туреччини в овертаймі

В інших матчах перемоги здобули збірні Бразилії, Франції та Литви

ЧС з баскетболу. Збірна США вирвала перемогу у Туреччини в овертаймі
© Twitter
Сьогодні в Китаї проходять матчі другого туру групового турніру чемпіонату світу 2019 з баскетболу.
 
Феєричне шоу влаштували збірні США і Туреччини. Переможець був визначений тільки на останніх секундах овертайму. Більше пощастило американським баскетболістам (93:92).
 
В інших матчах ігрового дня перемоги здобули збірні Бразилії, Франції та Литви.
 
Чемпіонат світу 2019 з баскетболу
 
2-й тур, 3 вересня, Китай
 
Група E. США – Туреччина – 93:92 ОТ (26:21, 21:21, 18:19, 16:20, 12:11)
Група F. Бразилія – ​​Греція – 79:78 (15:19 15:21, 26:13, 23:25)
Група G. Йорданія – Франція – 64:103 (18:25, 15:25 17:28, 14:25)
Група H. Литва – Канада – 92:69 (24:14, 22:22 24:18, 22:15)
 
Турнірні таблиці групового раунду ЧС-2019
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 23:56
    0
    vismut58, 03.09.2019 18:48
    Бросок Белова из СССР в корзину США на свистке видел?
    Синку!Я на тому кидку виріс!!! Але одна справа закинути вирішальний м*яч за 3 секунди,або відіргати за одну хвилину 9 очок і перемогти(якщо ти пам*ятаєш то був і такий матч в історії СРСР на чемпіонатах світу) а зовсім інша справа вигравати за 9 секунд 1 очко,мати два штрафних кидки,одразу мати ще два штрафних кидки,і за одну атаку програти гру!!!І при всьому цьому ще мати 2 секунди на завершальну атаку!!!! Тому я і написав що це триллер,бо за 9 секунд стільки всього сталося на майданчику!!!
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 03.09.2019 23:53
    0
    Brian, 03.09.2019 23:19
    Американцы откровенно сливают этот ЧМ. Играли бы звёзды, турки и 40 очков не набрали бы. А так.....какая-нибудь Литва или Сербия вполне может обыграть США.
    Вижу эксперта) там правда у Турции 3 игрока НБА и вся сборная топ клубы Европы, но то пустяки, да?
    Brian
      Brian, 03.09.2019 23:19
    +1
    Американцы откровенно сливают этот ЧМ. Играли бы звёзды, турки и 40 очков не набрали бы. А так.....какая-нибудь Литва или Сербия вполне может обыграть США.
    realpidrid
      realpidrid, 03.09.2019 18:58
    +3
    kvlad200760, 03.09.2019 18:42
    Оце тріллер!!! Єдине що хочу сказати то це не американці виграли а турки програли!!! А я думав що вже все бачив в баскетболі!!!
    Да, матч супер, но это не Дрим-тим, это американские баскетболисты среднего уровня. Кемба, который в этом составе сборной главная звезда, в сезоне НБА звёзд с неба не ловил. Да, хороший игрок, но не более. Если бы на чемпионат ехали звезды, из этого состава было бы максимум парочка игроков, и то далеко не факт. Так что, по ходу есть вероятность что в этом году турнир выиграет на США.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 03.09.2019 18:58
    +3
    vismut58, 03.09.2019 18:48
    Бросок Белова из СССР в корзину США на свистке видел?
    Это детский сад на фоне победы при техническом фоле за 8 секунд до конца
    vismut58
      vismut58, 03.09.2019 18:48
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 03.09.2019 18:42
    Оце тріллер!!! Єдине що хочу сказати то це не американці виграли а турки програли!!! А я думав що вже все бачив в баскетболі!!!
    Бросок Белова из СССР в корзину США на свистке видел?
    vismut58
      vismut58, 03.09.2019 18:46
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Кого это Штаты прислали? Сборную Алабамы?
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 18:42
    +1
    Оце тріллер!!! Єдине що хочу сказати то це не американці виграли а турки програли!!! А я думав що вже все бачив в баскетболі!!!
    realpidrid
      realpidrid, 03.09.2019 18:58
    +3
    kvlad200760, 03.09.2019 18:42
    Оце тріллер!!! Єдине що хочу сказати то це не американці виграли а турки програли!!! А я думав що вже все бачив в баскетболі!!!
    Да, матч супер, но это не Дрим-тим, это американские баскетболисты среднего уровня. Кемба, который в этом составе сборной главная звезда, в сезоне НБА звёзд с неба не ловил. Да, хороший игрок, но не более. Если бы на чемпионат ехали звезды, из этого состава было бы максимум парочка игроков, и то далеко не факт. Так что, по ходу есть вероятность что в этом году турнир выиграет на США.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 03.09.2019 18:58
    +3
    vismut58, 03.09.2019 18:48
    Бросок Белова из СССР в корзину США на свистке видел?
    Это детский сад на фоне победы при техническом фоле за 8 секунд до конца
    Brian
    online
      Brian, 03.09.2019 23:19
    +1
    Американцы откровенно сливают этот ЧМ. Играли бы звёзды, турки и 40 очков не набрали бы. А так.....какая-нибудь Литва или Сербия вполне может обыграть США.
    vismut58
      vismut58, 03.09.2019 18:48
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    kvlad200760, 03.09.2019 18:42
    Оце тріллер!!! Єдине що хочу сказати то це не американці виграли а турки програли!!! А я думав що вже все бачив в баскетболі!!!
    Бросок Белова из СССР в корзину США на свистке видел?
    vismut58
      vismut58, 03.09.2019 18:46
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Кого это Штаты прислали? Сборную Алабамы?
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 18:42
    +1
    Оце тріллер!!! Єдине що хочу сказати то це не американці виграли а турки програли!!! А я думав що вже все бачив в баскетболі!!!
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 23:56
    0
    vismut58, 03.09.2019 18:48
    Бросок Белова из СССР в корзину США на свистке видел?
    Синку!Я на тому кидку виріс!!! Але одна справа закинути вирішальний м*яч за 3 секунди,або відіргати за одну хвилину 9 очок і перемогти(якщо ти пам*ятаєш то був і такий матч в історії СРСР на чемпіонатах світу) а зовсім інша справа вигравати за 9 секунд 1 очко,мати два штрафних кидки,одразу мати ще два штрафних кидки,і за одну атаку програти гру!!!І при всьому цьому ще мати 2 секунди на завершальну атаку!!!! Тому я і написав що це триллер,бо за 9 секунд стільки всього сталося на майданчику!!!
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 03.09.2019 23:53
    0
    Brian, 03.09.2019 23:19
    Американцы откровенно сливают этот ЧМ. Играли бы звёзды, турки и 40 очков не набрали бы. А так.....какая-нибудь Литва или Сербия вполне может обыграть США.
    Вижу эксперта) там правда у Турции 3 игрока НБА и вся сборная топ клубы Европы, но то пустяки, да?