Ворскла підписала французького хавбека Ндіайє

Пап-Альюн Ндіайє підписав 2-річний контракт з «Ворсклою»

Ворскла підписала французького хавбека Ндіайє
© ФК Ворскла

«Ворскла» офіційно оголосив про підписання півзахисника клубу «Лорка Депортіво» Пап-Альюна Ндіайє.

Контракт з 21-річним французьким хавбеком розрахований на два роки. У «Ворсклі» Ндіайє виступатиме під 92-м номером.

Ндіайє є вихованцем «Валансьєнна». Раніше він також виступав в молодіжних командах італійських «Болоньї» і «Барі».

«Дуже радий опинитися в «Ворсклі». Я вражений, наскільки тут все добре організовано, налагоджений тренувальний процес. Ще хотів би подякувати хлопцям, які тепло мене прийняли, в усьому допомагають.

Найбільше спілкуюся з франкомовним Кане, а ще з Мартиненком і капітаном Чеснаковим. Переїзд в Україну - новий життєвий і кар'єрний етап для мене. Хочу принести максимум користі команді, і рости разом з нею».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Ворскла

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    jwls1914
      jwls1914, 03.09.2019 22:17
    +2
    Приятно, что в Ворскле вспомнили о трансферах. На фиг расизм, добро пожаловать в клуб!
    BekXan
      BekXan, 03.09.2019 19:49
    +1
    Fangold, 03.09.2019 19:03
    Я не могу понять это сарказм или серьйозно подписала?))
    Такой сарказм не придумаешь.Они оба тренировались с дублем и доказали своей работой на подпись.
    Fangold
      Fangold, 03.09.2019 19:03
    0
    BekXan, 03.09.2019 15:48
    А ещё Ворскла подписала Танзанского 19-год нападающего Йохана Оскар Мкомола.
    Я не могу понять это сарказм или серьйозно подписала?))
    Константин Мудрак
      Константин Мудрак, 03.09.2019 17:59
    +3
    Куда ж ещё расти...И так 2,01м😉
    А если серьезно, то не плохо было б, если бы заиграл!) 😊⚽👍
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 03.09.2019 16:29
    0
    BekXan, 03.09.2019 15:48
    А ещё Ворскла подписала Танзанского 19-год нападающего Йохана Оскар Мкомола.
    Норм
    BekXan
      BekXan, 03.09.2019 15:48
    +4
    А ещё Ворскла подписала Танзанского 19-год нападающего Йохана Оскар Мкомола.
    BekXan
      BekXan, 03.09.2019 15:48
    +4
    А ещё Ворскла подписала Танзанского 19-год нападающего Йохана Оскар Мкомола.
    Константин Мудрак
      Константин Мудрак, 03.09.2019 17:59
    +3
    Куда ж ещё расти...И так 2,01м😉
    А если серьезно, то не плохо было б, если бы заиграл!) 😊⚽👍
    jwls1914
      jwls1914, 03.09.2019 22:17
    +2
    Приятно, что в Ворскле вспомнили о трансферах. На фиг расизм, добро пожаловать в клуб!
    BekXan
      BekXan, 03.09.2019 19:49
    +1
    Fangold, 03.09.2019 19:03
    Я не могу понять это сарказм или серьйозно подписала?))
    Такой сарказм не придумаешь.Они оба тренировались с дублем и доказали своей работой на подпись.
    Fangold
      Fangold, 03.09.2019 19:03
    0
    BekXan, 03.09.2019 15:48
    А ещё Ворскла подписала Танзанского 19-год нападающего Йохана Оскар Мкомола.
    Я не могу понять это сарказм или серьйозно подписала?))
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 03.09.2019 16:29
    0
    BekXan, 03.09.2019 15:48
    А ещё Ворскла подписала Танзанского 19-год нападающего Йохана Оскар Мкомола.
    Норм