Олександр ПОВЄТКІН: «Тепер хочу битися проти Тайсона Ф'юрі»

Ветеран націлений на бій з британцем

Олександр ПОВЄТКІН: «Тепер хочу битися проти Тайсона Ф'юрі»
© Skysports.com

Олександр Повєткін в своєму останньому на цей момент поєдинку переміг Хьюи Ф'юрі, а тепер націлений на іншого Ф'юрі - Тайсона.

«Я б хотів битися з Тайсоном Ф'юрі. Він багато розповідає, що я уникаю цього поєдинку, не хочу з ним битися, але це не так. Мені потрібен цей бій».

«Сподіваюся, ми з ним зустрінемося в рингу», - сказав Повєткін.

Тайсон Ф'юрі незабаром зустрінеться з Отто Валліном, а потім очікується другий бій з Деонтеєм Уайлдером.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 03.09.2019 12:39
    +3
    Пельмень хочет стать вареником?
    George Abuladze
      George Abuladze, 03.09.2019 11:27
    +3
    Кому интересен этот бой? Только Поветкину - деньжат срубить!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.09.2019 11:07
    +3
    Фура переїде його, як їжачка. Раундів 5 пограється, а потім спіймає. Це зовсім іншій рівень рефлексів і тактики. Та ще і зріст в нього на 10 см вищій ніж в кузена
    Серж Пир
      Серж Пир, 03.09.2019 10:45
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Писец котенку, срать не будет
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.09.2019 10:30
    +6
    шансов победить у Витязя-ноль но ему до пенсии осталось пара боев-потому даже проигрыш нокаутом Фьюри окупает сумма гонорара за бой
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.09.2019 10:30
    +6
    шансов победить у Витязя-ноль но ему до пенсии осталось пара боев-потому даже проигрыш нокаутом Фьюри окупает сумма гонорара за бой
    Серж Пир
      Серж Пир, 03.09.2019 10:45
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Писец котенку, срать не будет
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 03.09.2019 12:39
    +3
    Пельмень хочет стать вареником?
    George Abuladze
      George Abuladze, 03.09.2019 11:27
    +3
    Кому интересен этот бой? Только Поветкину - деньжат срубить!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.09.2019 11:07
    +3
    Фура переїде його, як їжачка. Раундів 5 пограється, а потім спіймає. Це зовсім іншій рівень рефлексів і тактики. Та ще і зріст в нього на 10 см вищій ніж в кузена