«Оце поворот». Реакція читачів Sport.ua на Коноплянку в Шахтарі

Перехід українського півзахисника «Шальке» в донецький клуб шокував багатьох

«Оце поворот». Реакція читачів Sport.ua на Коноплянку в Шахтарі
© ФК Шахтар Донецьк. Євген Коноплянка та Сергій Палкін
У понеділок, другого вересня, вибухнула найбільша трансферна бомба літа в українському футболі. 29-річний український вінгер Євген Коноплянка, який захищав кольори «Шальке», підписав 3-річний контракт з донецьким «Шахтарем».
 
Всі вже були більш-менш готові до цього трансферу, інсайдери ще вранці повідомляли, що перехід близький до завершення, але скептики вважали, що цього не станеться.
 
Перші емоції: шок і здивування. Трохи пізніше пішла перша аналітика по трансферу.
 
 

Деякі вболівальники назвали перехід зрадою, але більшість визнала даний трансфер успіхом для обох сторін.
 

Також не забули і про збірну України. Якщо Коноплянка стане повноцінним гравцем основного складу «гірників» - команда Андрія Шевченка буде ще сильнішою.
 

Але не можна забувати і той факт, що Євген великою мірою повернувся з Європи «на щиті». За чотири роки його трансферна вартість впала в п'ять разів. І той факт, що Коноплянка став на крок ближче до умовного «Минаю», теж правда. Хоча це вже дуже далека перспектива. Найголовніше найближчим часом уникнути оренди в «Маріуполь».

Як завжди закінчуємо фантастичними теоріями. Чи ні?
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 06.09.2019 13:26
    0
    Aleksandr Mamchur, 03.09.2019 12:20
    куда Динамо смотрело? Как по мне, то им он нужнее, чем Шахтеру, хоть один толковый игрок был бы в команде
    А что нынешнее динамо может предложить Жене? Деньги, стабильность, ЛЧ, трофеи?
    doktor09
      doktor09, 04.09.2019 07:32
    0
    Интересно, кто за него будет отрабатывать в защите? Иначе в ЛЧ полный провал. Исмаили сам не потянет фланг-в атаке он и сам намного лучше, чем в обороне...
    lizerginnn
      lizerginnn, 03.09.2019 17:56
    +1
    всегда считал его понторезом. вот и все хар-ки этой "мeгазiрки"
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 03.09.2019 17:48
    +2
    Коноплянка все що міг вже зробив і за це йому дякуємо. Вимагати неможливого немаємо права. Хай молодь покаже що вони кращі в конкуренції з ним в Шахтарі
    sahka1981
      sahka1981, 03.09.2019 14:06
    0
    Aleksandr Mamchur, 03.09.2019 12:20
    0
    куда Динамо смотрело?
    ДК просто не в состоянии потянуть его зарплату и близко...+ как минимум 5 мил. немцам.
    Taykitanin
      Taykitanin, 03.09.2019 13:08
    +3
    Окрема стаття для підвищення рейтингу сайту та продовження срачу.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 03.09.2019 12:26
    0
    Aleksandr Mamchur, 03.09.2019 12:20
    куда Динамо смотрело? Как по мне, то им он нужнее, чем Шахтеру, хоть один толковый игрок был бы в команде
    Оставили этого "толкового" игрока вашей лавке
    Aleksandr Mamchur
      Aleksandr Mamchur, 03.09.2019 12:20
    -2
    куда Динамо смотрело? Как по мне, то им он нужнее, чем Шахтеру, хоть один толковый игрок был бы в команде
    Taykitanin
      Taykitanin, 03.09.2019 13:08
    +3
    Окрема стаття для підвищення рейтингу сайту та продовження срачу.
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 03.09.2019 17:48
    +2
    Коноплянка все що міг вже зробив і за це йому дякуємо. Вимагати неможливого немаємо права. Хай молодь покаже що вони кращі в конкуренції з ним в Шахтарі
    lizerginnn
      lizerginnn, 03.09.2019 17:56
    +1
    всегда считал его понторезом. вот и все хар-ки этой "мeгазiрки"
    ShakhtarUberAlles
      ShakhtarUberAlles, 06.09.2019 13:26
    0
    Aleksandr Mamchur, 03.09.2019 12:20
    куда Динамо смотрело? Как по мне, то им он нужнее, чем Шахтеру, хоть один толковый игрок был бы в команде
    А что нынешнее динамо может предложить Жене? Деньги, стабильность, ЛЧ, трофеи?
    doktor09
      doktor09, 04.09.2019 07:32
    0
    Интересно, кто за него будет отрабатывать в защите? Иначе в ЛЧ полный провал. Исмаили сам не потянет фланг-в атаке он и сам намного лучше, чем в обороне...
    sahka1981
      sahka1981, 03.09.2019 14:06
    0
    Aleksandr Mamchur, 03.09.2019 12:20
    0
    куда Динамо смотрело?
    ДК просто не в состоянии потянуть его зарплату и близко...+ как минимум 5 мил. немцам.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 03.09.2019 12:26
    0