Шахтар підписав капітана збірної Бразилії U-20 Вітао

Донецький клуб підсилився молодим захисником

Шахтар підписав капітана збірної Бразилії U-20 Вітао
© corrieregiallorosso.com. Вітао
Донецький «Шахтар» до закриття трансферного вікна встиг зробити ще одне придбання. Український клуб підписав 19-річного бразильського центрального захисника Вітао.
 
Футболіст підписав п'ятирічний контракт з «Шахтарем».
Відзначимо, що Вітао є капітаном збірної Бразилії U-20. Він робив перші кроки у футболі в академії PSTC. В юному віці був запрошений в «Палмейраса».
 
У 2017 році в якості капітана збірної U-17 переміг на чемпіонаті Південної Америки, а в 2019-м на аналогічному турнірі був основним центральним захисником «селесао» U-20. Виступав за молодіжний склад «Палмейраса».
 
Відзначимо, що «Шахтар» цікавився Вітао ще взимку. Також за гравцем стежила «Барселона».
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Кум Кума
      Кум Кума, 03.09.2019 12:12
    -1
    Народная команда бразилии)
    Кум Кума
      Кум Кума, 03.09.2019 12:11
    -1
    16 бразил в команди))))
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 03.09.2019 10:29
    0
    14 лет центрбеков из Бразилии в Шахтер не завозили. Наверно этот действительно выдающийся. Посмотрим.
    Не удивлюсь если почти сразу уйдет в аренду в топ-чемпионат. От этого тодько польза.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 03.09.2019 10:11
    -2
    solart1964, 03.09.2019 09:59
    Все четко расписал.. Ты не в тренерском штабе случайно? ))))
    Може хочеш поспорити? Ну може Соломон замість Конопи, решта точно буде без змін, якщо не буде ніяких травм, чи Тайсон не почне філонити щоб помститись, що не відпустили. Якщо в тебе є альтернативний склад, то прошу прізвища в студію. Готовий закластись мій склад проти твого...
    solart1964
      solart1964, 03.09.2019 09:59
    0
    vitaha33, 03.09.2019 09:55
    Тете провалює матч за матчом в чукрі, а що буде в лч? Лч це лакмусовий папірець, не довго залишилось подивитись на рівень бразил, хоча з приходом Конопи навіть Соломону не буде місця в основі, тобто будуть грати всі старі перевірені. Центр буде Степаненко, Патрік, Тайсон, зліва Конопа, зправа Марлос, Мораес в нападі. Де тут хоч 1 бразилець, куплений за останні 5 рокіів? )))
    Все четко расписал.. Ты не в тренерском штабе случайно? ))))
    vitaha33
    online
      vitaha33, 03.09.2019 09:55
    -2
    Alexsey Rud, 03.09.2019 09:40
    Тете, Соломон неплохо вписываются, Додо по матчам которые я видел тоже не портит игру, Майкон травма. Остальные набираются пока опыта. С Фернандо - да промашка. Чет про мимо я не наблюдаю, тем боле что все молодые. Помнится как Вильян 2 года на замены выходил)
    Тете провалює матч за матчом в чукрі, а що буде в лч? Лч це лакмусовий папірець, не довго залишилось подивитись на рівень бразил, хоча з приходом Конопи навіть Соломону не буде місця в основі, тобто будуть грати всі старі перевірені. Центр буде Степаненко, Патрік, Тайсон, зліва Конопа, зправа Марлос, Мораес в нападі. Де тут хоч 1 бразилець, куплений за останні 5 рокіів? )))
    solart1964
      solart1964, 03.09.2019 09:50
    0
    Alexsey Rud, 03.09.2019 09:40
    Тете, Соломон неплохо вписываются, Додо по матчам которые я видел тоже не портит игру, Майкон травма. Остальные набираются пока опыта. С Фернандо - да промашка. Чет про мимо я не наблюдаю, тем боле что все молодые. Помнится как Вильян 2 года на замены выходил)
    И Фернандиньо далеко не сразу стал лидером команды.. Из бразильцев разве что только Коста практически сразу заиграл. НУ может еще кого-то забыл. Луческу тоже крайне редко сразу в игру вливал. Давал много времени на адаптацию и понимание игры и задач..
    vitaha33
    online
      vitaha33, 03.09.2019 09:43
    -4
    solart1964, 03.09.2019 09:25
    Ха. Половина перечисленных только куплена. Когда они заиграть могли успеть? Тете, кстати, уже становится игроком основы. )))
    Хто лише куплений? Фернандо от Спортінку впарили, а за нього заплатили на хвилиночку 5.5млн. Додо? І Тете за 15млн мав одразу заграти, це не 1.5, а 15!!! Майкон виходив ЛЧ, і щлюо? Відгребли 0:9 від МС. Ще раз повторююсь, Шахта грає на старому багажі бразил, яких знайшли не вони. Останній вдалий трансфер - це Фррд, куплений ще в 13 році, а це 6 років тому. Стагнація скаут-команди однозначна, клуб живе прюо інерції, як би я не ставився до Луческу як до людини, але систему вибудував він, після нього жоден бразилець так і не адаптувався, і зараз ви дограєте на багажі цигана.
    Alexsey Rud
      Alexsey Rud, 03.09.2019 09:40
    +3
    vitaha33, 03.09.2019 08:24
    Хто з останніх бразильців, яких купили, заграв? Фернандо, Майкон, Додо, Сіпріано, Антоніо, Тете за 15млн, Нем і тд? НІХТО. Тобто селекція вже 5 років як б'є мимо. А ви про динамівську селекцію... Динамо хоч не витрачає такі гроші
    Тете, Соломон неплохо вписываются, Додо по матчам которые я видел тоже не портит игру, Майкон травма. Остальные набираются пока опыта. С Фернандо - да промашка. Чет про мимо я не наблюдаю, тем боле что все молодые. Помнится как Вильян 2 года на замены выходил)
    solart1964
      solart1964, 03.09.2019 09:25
    +6
    vitaha33, 03.09.2019 08:24
    Хто з останніх бразильців, яких купили, заграв? Фернандо, Майкон, Додо, Сіпріано, Антоніо, Тете за 15млн, Нем і тд? НІХТО. Тобто селекція вже 5 років як б'є мимо. А ви про динамівську селекцію... Динамо хоч не витрачає такі гроші
    Ха. Половина перечисленных только куплена. Когда они заиграть могли успеть? Тете, кстати, уже становится игроком основы. )))
    serge_kr
    online
      serge_kr, 03.09.2019 09:01
    +6
    vitaha33, 03.09.2019 08:44
    Чувак, аргументуй, де я написав неправду? Яке останнє вдале придбання Шахти? Мхітарян, доречі, теж не результат скаутів шахти. А Ферна, Віліан, Коста це більше 10 років тому було. Ви ж завжди критикуєте вболівальників Динамо, мол вони живуть минулим, так ви походу теж.
    Если ты не видишь то всех кого Шахта взяла это 19-20 летние игроки, в таком возрасте они в звезд не превращаются, всему свое время..
    Ukraine
    online
      Ukraine, 03.09.2019 08:49
    +4
    vitaha33, 03.09.2019 08:44
    Чувак, аргументуй, де я написав неправду? Яке останнє вдале придбання Шахти? Мхітарян, доречі, теж не результат скаутів шахти. А Ферна, Віліан, Коста це більше 10 років тому було. Ви ж завжди критикуєте вболівальників Динамо, мол вони живуть минулим, так ви походу теж.
    Важаю гпрним трансвером Тете
    vitaha33
    online
      vitaha33, 03.09.2019 08:44
    -8
    serge_kr, 03.09.2019 08:40
    Та что у вас все одно и тоже, раньше так же про Фернандиньо Вильяна, Мхтиряна, потом про Косту, Фреда и других. Успокойтесь всему свое время, а сейчас на поле есть кому играть из старожил!
    Чувак, аргументуй, де я написав неправду? Яке останнє вдале придбання Шахти? Мхітарян, доречі, теж не результат скаутів шахти. А Ферна, Віліан, Коста це більше 10 років тому було. Ви ж завжди критикуєте вболівальників Динамо, мол вони живуть минулим, так ви походу теж.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 03.09.2019 08:44
    -7
    serge_kr, 03.09.2019 08:40
    Та что у вас все одно и тоже, раньше так же про Фернандиньо Вильяна, Мхтиряна, потом про Косту, Фреда и других. Успокойтесь всему свое время, а сейчас на поле есть кому играть из старожил!
    Чувак, аргументуй, де я написав неправду? Яке останнє вдале придбання Шахти? Мхітарян, доречі, теж не результат скаутів шахти. А Ферна, Віліан, Коста це більше 10 років тому було. Ви ж завжди критикуєте вболівальників Динамо, мол вони живуть минулим, так ви походу теж.
    serge_kr
    online
      serge_kr, 03.09.2019 08:40
    +2
    vitaha33, 03.09.2019 08:24
    Хто з останніх бразильців, яких купили, заграв? Фернандо, Майкон, Додо, Сіпріано, Антоніо, Тете за 15млн, Нем і тд? НІХТО. Тобто селекція вже 5 років як б'є мимо. А ви про динамівську селекцію... Динамо хоч не витрачає такі гроші
    Та что у вас все одно и тоже, раньше так же про Фернандиньо Вильяна, Мхтиряна, потом про Косту, Фреда и других. Успокойтесь всему свое время, а сейчас на поле есть кому играть из старожил!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 03.09.2019 08:35
    -7
    І ще одне, Марлоса і Тайсона знайшли в Металісті, Мораеса в метадоні. З бразильців основи тільки Патрік є результатом скаутінга клабу, сумнівним результатом. А останнім вдалим "своїм" результатом був Фред. До нього теж були Дентіньо, Нем, Фернандо і тд. Тобто, скаут служба вже роками в молоко. А Тайсону і Марлосу вже поза 30, хто далі буде грати?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 03.09.2019 08:24
    -8
    Хто з останніх бразильців, яких купили, заграв? Фернандо, Майкон, Додо, Сіпріано, Антоніо, Тете за 15млн, Нем і тд? НІХТО. Тобто селекція вже 5 років як б'є мимо. А ви про динамівську селекцію... Динамо хоч не витрачає такі гроші
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 03.09.2019 08:16
    -1
    Шахтер молодцы!!!Если за играет то можно со временем неплохо заработать.
    cucumber
    online
      cucumber, 03.09.2019 07:57
    0
    Младший брат Фреда
    norma_zap
      norma_zap, 03.09.2019 07:10
    +17
    А капитана сборной U-20 Украины, на поле выпускать собираются?
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 03.09.2019 02:02
    +31
    Селекция кротов нормально делает! А у ДК говно полное селекция!
    norma_zap
      norma_zap, 03.09.2019 07:10
    +17
    А капитана сборной U-20 Украины, на поле выпускать собираются?
    симон петлюра
      симон петлюра, 03.09.2019 01:20
    +13
    интересный игрок увести у барсы из под носа это круто
    solart1964
      solart1964, 03.09.2019 09:25
    +6
    vitaha33, 03.09.2019 08:24
    Хто з останніх бразильців, яких купили, заграв? Фернандо, Майкон, Додо, Сіпріано, Антоніо, Тете за 15млн, Нем і тд? НІХТО. Тобто селекція вже 5 років як б'є мимо. А ви про динамівську селекцію... Динамо хоч не витрачає такі гроші
    Ха. Половина перечисленных только куплена. Когда они заиграть могли успеть? Тете, кстати, уже становится игроком основы. )))
    serge_kr
    online
      serge_kr, 03.09.2019 09:01
    +6
    vitaha33, 03.09.2019 08:44
    Чувак, аргументуй, де я написав неправду? Яке останнє вдале придбання Шахти? Мхітарян, доречі, теж не результат скаутів шахти. А Ферна, Віліан, Коста це більше 10 років тому було. Ви ж завжди критикуєте вболівальників Динамо, мол вони живуть минулим, так ви походу теж.
    Если ты не видишь то всех кого Шахта взяла это 19-20 летние игроки, в таком возрасте они в звезд не превращаются, всему свое время..
    Ukraine
    online
      Ukraine, 03.09.2019 08:49
    +4
    vitaha33, 03.09.2019 08:44
    Чувак, аргументуй, де я написав неправду? Яке останнє вдале придбання Шахти? Мхітарян, доречі, теж не результат скаутів шахти. А Ферна, Віліан, Коста це більше 10 років тому було. Ви ж завжди критикуєте вболівальників Динамо, мол вони живуть минулим, так ви походу теж.
    Важаю гпрним трансвером Тете
    Bolshoi
    online
      Bolshoi, 03.09.2019 04:37
    +4
    name_footbol, 03.09.2019 01:52
    Но вообще не понятные трансферы последнее время у Шахты!
    Будут адаптировать, раскручивать и продавать. Посмотрим что получится.
    Alexsey Rud
      Alexsey Rud, 03.09.2019 09:40
    +3
    vitaha33, 03.09.2019 08:24
    Хто з останніх бразильців, яких купили, заграв? Фернандо, Майкон, Додо, Сіпріано, Антоніо, Тете за 15млн, Нем і тд? НІХТО. Тобто селекція вже 5 років як б'є мимо. А ви про динамівську селекцію... Динамо хоч не витрачає такі гроші
    Тете, Соломон неплохо вписываются, Додо по матчам которые я видел тоже не портит игру, Майкон травма. Остальные набираются пока опыта. С Фернандо - да промашка. Чет про мимо я не наблюдаю, тем боле что все молодые. Помнится как Вильян 2 года на замены выходил)
    serge_kr
    online
      serge_kr, 03.09.2019 08:40
    +2
    vitaha33, 03.09.2019 08:24
    Хто з останніх бразильців, яких купили, заграв? Фернандо, Майкон, Додо, Сіпріано, Антоніо, Тете за 15млн, Нем і тд? НІХТО. Тобто селекція вже 5 років як б'є мимо. А ви про динамівську селекцію... Динамо хоч не витрачає такі гроші
    Та что у вас все одно и тоже, раньше так же про Фернандиньо Вильяна, Мхтиряна, потом про Косту, Фреда и других. Успокойтесь всему свое время, а сейчас на поле есть кому играть из старожил!
    Алексей Столетов
      Алексей Столетов, 03.09.2019 10:29
    0
    14 лет центрбеков из Бразилии в Шахтер не завозили. Наверно этот действительно выдающийся. Посмотрим.
    Не удивлюсь если почти сразу уйдет в аренду в топ-чемпионат. От этого тодько польза.
    solart1964
      solart1964, 03.09.2019 09:59
    0
    vitaha33, 03.09.2019 09:55
    Тете провалює матч за матчом в чукрі, а що буде в лч? Лч це лакмусовий папірець, не довго залишилось подивитись на рівень бразил, хоча з приходом Конопи навіть Соломону не буде місця в основі, тобто будуть грати всі старі перевірені. Центр буде Степаненко, Патрік, Тайсон, зліва Конопа, зправа Марлос, Мораес в нападі. Де тут хоч 1 бразилець, куплений за останні 5 рокіів? )))
    Все четко расписал.. Ты не в тренерском штабе случайно? ))))
    solart1964
      solart1964, 03.09.2019 09:50
    0
    Alexsey Rud, 03.09.2019 09:40
    Тете, Соломон неплохо вписываются, Додо по матчам которые я видел тоже не портит игру, Майкон травма. Остальные набираются пока опыта. С Фернандо - да промашка. Чет про мимо я не наблюдаю, тем боле что все молодые. Помнится как Вильян 2 года на замены выходил)
    И Фернандиньо далеко не сразу стал лидером команды.. Из бразильцев разве что только Коста практически сразу заиграл. НУ может еще кого-то забыл. Луческу тоже крайне редко сразу в игру вливал. Давал много времени на адаптацию и понимание игры и задач..
    cucumber
    online
      cucumber, 03.09.2019 07:57
    0
    Младший брат Фреда
    name_footbol
      name_footbol, 03.09.2019 01:50
    0
    Ну он распиарен серьезно, Барса планировала его купить, но что-то пошло не так!
    https://youtu.be/L-mm42WExx8