StarLadder Berlin Major. Na'Vi обіграли CR4ZY і вийшли в плей-оф
Українська команда перемогла в матчі за виживання на турнірі
Natus Vincere обіграли CR4ZY в останньому матчі групового етапу StarLadder Berlin Major 2019 по CS: GO. Гра закінчилася з рахунком 2:1 (11:16 Mirage, 16:12 Inferno, і 16: 4 Nuke).
Українська команда вийшла в плей-оф турніру, тим самими забезпечивши собі місце в основній стадії наступного мейджора.
Відзначимо, що груповий етап Na'Vi завершили з показником 3:2, перемігши CR4ZY, MIBR і DreamEaters, а також поступилися mousesports і G2 Esports.
У плей-оф Natus Vincere зіграють з командою NRG Esports. Гра пройде 6 вересня в 16:00 за київським часом.
StarLadder Berlin Major 2019 проходить з 23 серпня по 8 вересня в Берліні. 24 команди розігрують мільйон доларів. Вісім кращих колективів отримають статус «легенди», який гарантує слот на наступному мейджорі.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Футбол
|
05 грудня 2025, 08:28
2
Українця хочуть купити «Бешикташ» та «Фенербахче»
Футбол
|
05 грудня 2025, 23:22
8
Беттоні пробув тиждень на базі киян
Кіберспорт
|
05.12.2025, 20:22
Коментарі 0