Віктор ВАЦКО: «Санжар - новий головний тренер Карпат»

Відомий коментатор - про можливі зміни на тренерському містку львівських «Карпат»

Віктор ВАЦКО: «Санжар - новий головний тренер Карпат»
© ФК Олімпік. Роман Санжар
Український коментатор Віктор Вацко поділився інсайдом про зміни на тренерському містку львівських «Карпат».
 
«Поки я тут кайфую від футболу Марлоса на тлі надто авантюрного Олімпіка, зі Львова надійшла звістка, що у Карпат новий головний тренер!
Наскільки я розумію, Роман Санжар - новий керманич. А Чижевський залишається у структурі клубу», – написав Вацко в твіттері.
 
Нагадаємо, Санжар залишається без роботи з жовтня 2018 року, коли він покинув «Олімпік».
 
Чижевський працює на посаді керманича «Карпат» після того, як в кінці минулого сезону у відставку пішов Фабрі Гонсалес.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PFCLviv
      PFCLviv, 01.09.2019 23:58
    -1
    Короче, бардак продовжується... В каЛпатах всьо стабільно ! до нового року чекаємо ще 4 - 5 тренери!
    Саня Бах
      Саня Бах, 01.09.2019 23:17
    -5
    Санжар iгроман, все буде добре.
    ua-goahead
      ua-goahead, 01.09.2019 23:03
    -2
    Цікавий тренер, та нажаль у Львові довго не затримається. Напевно там вже черговий іспанець на підході.
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 01.09.2019 23:00
    0
    Я думав,Димінський вже давно сидить..
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 22:38
    +5
    «Карпати». Шаблій зайшов в львівський клуб вже цього літа. У виконавчого директора Ростислава Ящишина, спортдира Олега Бойчишина та головного тренера Олександра Чижевського були свої думки щодо трансферної політики. З вектором на український ринок і без ривків у різні сторони. Але за нашою інформацією, все змінило спілкування Шаблія з Петром Димінським – особисте чи через Сергія Палкіна. Переконати власника «Карпат» вдалося – працювати треба саме з Шаблієм. Аргументи – вдала робота з трансферами з «Зорі», а також можливість орендувати футболістів «Шахтаря» та «Динамо». Прямо зараз трансферною компанією першої команди львів’ян займається виключно він.
    Крім того, Шаблій хоче, щоб з ним працювали лідери «Карпат», які не мають з ним контракту. За інформацією Трибуни, кілька футболістів отримували від нього дзвінки з натяками – або ти працюєш зі мною, або втрачаєш місце навіть у заявці на матч. Втім, слухатися Шаблія не хоче головний тренер команди – тепер агент сподівається пропхати в клуб свого коуча. Більш лояльного і слухняного.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 01.09.2019 22:07
    -8
    Чого ви всі вчепились в Димінського. контрольний пакет в Бені. Команда при Санжару і відродиться. Ой горе ви експерти.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 21:53
    +4
    wicker, 01.09.2019 21:42
    ну від Чижа Санжар сильніший. принаймі в Олімпіку із гімна ліпив цукерку
    такого гімна в центрі поля і в нападі як в нас зараз в нього точно не було. І цікаво як після 6 турів можна мати якісь притензії до Чижевського, в якого забрали всіх лідерів і дали ноунеймів. І при цьому всьому він ще й примудрився з тими дровами набрати 5 очок. Санжар тренував Олімпік роками, а Чижевському дали аж два місяці. Просто декому треба мати ручного тренера. ось і все. ніхто не звертав уваги на гру та результат
    wicker
    online
      wicker, 01.09.2019 21:42
    -7
    myroslavmail, 01.09.2019 20:58
    цікаво у зв'язку з чим ця зміна відбулася? Задля Гінеса стараємось, чи, що ще, з логічного?
    ну від Чижа Санжар сильніший. принаймі в Олімпіку із гімна ліпив цукерку
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 21:28
    +8
    myroslavmail, 01.09.2019 20:58
    цікаво у зв'язку з чим ця зміна відбулася? Задля Гінеса стараємось, чи, що ще, з логічного?
    Шаблія не влаштовував Чижевський, бо не ставив у склад всіх його клієнтів. тиск на Чижевського ще розпочався під час передсезонних зборів і з кожним матчем продовжувався. Те, що пішли всі без виключення лідери, а на їх місця, окрім захисту, понабирали реальні дрова, то Шаблія не цікавило. Ну і найголовніше, Чижевський - це не той тренер, який буде грати на фіксований результат. А саме це був головний прибуток Шаблія, коли тренував Олімпік Санжар. Тому йшов шалений тиск на Димінського, який не дуже то і контролює зараз ситуацію, плюс фінансово залежний від агентської контори. Ситуація зараз дуже смердюча, вона така давно, але зараз це все почало виходити на зовні. При Смалійчуку також дивні речі творились, але зараз все почалось набагато серйозніше. Якщо при Смайлі клуб по крайній мірі трохи фінансово заробив, то при Шаблію стане типовим тотал більше
    PFCLviv
      PFCLviv, 01.09.2019 21:26
    -7
    Саня Бах, 01.09.2019 21:06
    Видно з iдою в Санжара зовсiм кепсько, раз йде до дiда Петра...)))
    Мда... Там недовго поїсть ... Дідо Петро може дати поснідати, а вже обід заборгувати !
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 01.09.2019 21:14
    -6
    Супер новина. І команда заграє, і результат буде, і вболівальники підуть на стадіон. Це розумний і виважений тренер. Язиком не ляпає, а тихо працює.
    Саня Бах
      Саня Бах, 01.09.2019 21:06
    -5
    Видно з iдою в Санжара зовсiм кепсько, раз йде до дiда Петра...)))
    myroslavmail
      myroslavmail, 01.09.2019 20:58
    +3
    цікаво у зв'язку з чим ця зміна відбулася? Задля Гінеса стараємось, чи, що ще, з логічного?
    bullyUA
    online
      bullyUA, 01.09.2019 20:49
    -4
    Что-то в Карпатах в последнее время редко тренеры меняются. Если бы менялись по три раза в день, было бы нормально.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 20:09
    +12
    Димінський - моральний урод!!!
    wicker
    online
      wicker, 01.09.2019 19:42
    -4
    Чиж тільки в'їхав у шостому турі на якій позиції] повинен грати Ді Франко та Гуцул, а тут
    гоп стоп....
    wicker
    online
      wicker, 01.09.2019 19:30
    -8
    Чиж тільки в'їхав у шостому турі yf zrsq gjpbws] повинен грати Ді Франко та Гуцул, а тут гоп стоп....
    не найгірший варіант для УПЛ
    PFCLviv
      PFCLviv, 01.09.2019 19:25
    +5
    Хороший тренер але з Дідом Петром працювати, то ненадовго... Заскриньте мої слова !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 20:09
    +12
    Димінський - моральний урод!!!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 21:28
    +8
    myroslavmail, 01.09.2019 20:58
    цікаво у зв'язку з чим ця зміна відбулася? Задля Гінеса стараємось, чи, що ще, з логічного?
    Шаблія не влаштовував Чижевський, бо не ставив у склад всіх його клієнтів. тиск на Чижевського ще розпочався під час передсезонних зборів і з кожним матчем продовжувався. Те, що пішли всі без виключення лідери, а на їх місця, окрім захисту, понабирали реальні дрова, то Шаблія не цікавило. Ну і найголовніше, Чижевський - це не той тренер, який буде грати на фіксований результат. А саме це був головний прибуток Шаблія, коли тренував Олімпік Санжар. Тому йшов шалений тиск на Димінського, який не дуже то і контролює зараз ситуацію, плюс фінансово залежний від агентської контори. Ситуація зараз дуже смердюча, вона така давно, але зараз це все почало виходити на зовні. При Смалійчуку також дивні речі творились, але зараз все почалось набагато серйозніше. Якщо при Смайлі клуб по крайній мірі трохи фінансово заробив, то при Шаблію стане типовим тотал більше
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 22:38
    +5
    «Карпати». Шаблій зайшов в львівський клуб вже цього літа. У виконавчого директора Ростислава Ящишина, спортдира Олега Бойчишина та головного тренера Олександра Чижевського були свої думки щодо трансферної політики. З вектором на український ринок і без ривків у різні сторони. Але за нашою інформацією, все змінило спілкування Шаблія з Петром Димінським – особисте чи через Сергія Палкіна. Переконати власника «Карпат» вдалося – працювати треба саме з Шаблієм. Аргументи – вдала робота з трансферами з «Зорі», а також можливість орендувати футболістів «Шахтаря» та «Динамо». Прямо зараз трансферною компанією першої команди львів’ян займається виключно він.
    Крім того, Шаблій хоче, щоб з ним працювали лідери «Карпат», які не мають з ним контракту. За інформацією Трибуни, кілька футболістів отримували від нього дзвінки з натяками – або ти працюєш зі мною, або втрачаєш місце навіть у заявці на матч. Втім, слухатися Шаблія не хоче головний тренер команди – тепер агент сподівається пропхати в клуб свого коуча. Більш лояльного і слухняного.
    PFCLviv
      PFCLviv, 01.09.2019 19:25
    +5
    Хороший тренер але з Дідом Петром працювати, то ненадовго... Заскриньте мої слова !
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.09.2019 21:53
    +4
    wicker, 01.09.2019 21:42
    ну від Чижа Санжар сильніший. принаймі в Олімпіку із гімна ліпив цукерку
    такого гімна в центрі поля і в нападі як в нас зараз в нього точно не було. І цікаво як після 6 турів можна мати якісь притензії до Чижевського, в якого забрали всіх лідерів і дали ноунеймів. І при цьому всьому він ще й примудрився з тими дровами набрати 5 очок. Санжар тренував Олімпік роками, а Чижевському дали аж два місяці. Просто декому треба мати ручного тренера. ось і все. ніхто не звертав уваги на гру та результат
    myroslavmail
      myroslavmail, 01.09.2019 20:58
    +3
    цікаво у зв'язку з чим ця зміна відбулася? Задля Гінеса стараємось, чи, що ще, з логічного?
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 01.09.2019 23:00
    0
    Я думав,Димінський вже давно сидить..