Ярмоленко видав кращий матч в АПЛ за точністю передач

96% пасів українця знаходили потрібного адресата

Ярмоленко видав кращий матч в АПЛ за точністю передач
© Twitter. Андрій Ярмоленко
Український легіонер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко напередодні видав свій найкращий поєдинок за точністю передач за час виступів в англійській Прем'єр-лізі.
 
У поєдинку проти «Норвіча» (2:0) Ярмоленко виконав 26 передач, з яких 25 були точними. Це становить 96% і є індивідуально кращим показником для українця в турнірі в матчах, де він провів більше 20 хвилин ігрового часу. Раніше кращим з точки зору точності пасів для Ярмоленка був матч попереднього туру проти «Уотфорда», коли точність передач українця склала 88%.
 
Відзначимо також, що Ярмоленко відзначився одним з кращих для себе показників по кількості обведень в матчах АПЛ. Їх на рахунку українця 6, успішними з яких стали 4.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Wyscout

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 16:12
    -2
    stopor2016, 01.09.2019 16:00
    Так там большинство взад !
    А все пасы Ярмоленко - это исключительно вперед? Андерсон на противоположном фланге напасовал 68 пасов
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:07
    +9
    stopor2016, 01.09.2019 16:00
    Так там большинство взад !
    вам кротоглорам лижбы взад
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:07
    +7
    Как же приятно когда у кротоголовых додиков бомбит - речь идет не о количестве а о точности передач но вам пропитым загаражным идиотам это сложно понятью. Кстати а де вечно дурной я начинаю переживать за него
    stopor2016
      stopor2016, 01.09.2019 16:00
    -2
    digsum, 01.09.2019 15:41
    26 пасов? Пфф.. Whoscored выдает 28, но это все равно ничто по сравнению с Зинченковскими 75
    Так там большинство взад !
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 15:56
    -2
    spqr-te, 01.09.2019 15:50
    26 за 20хв!
    За какие 20 мин, бестолочь? Ярмолу поменяли на 71. И у него худший показатель по количеству пасов в команде. У нападающего Халлера - 37.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 01.09.2019 15:53
    +6
    Соскучился по футболу.
    spqr-te
    spqr-te, 01.09.2019 15:50
    -4
    digsum, 01.09.2019 15:41
    26 пасов? Пфф.. Whoscored выдает 28, но это все равно ничто по сравнению с Зинченковскими 75
    26 за 20хв!
    digsum
    online
      digsum, 01.09.2019 15:41
    -5
    26 пасов? Пфф.. Whoscored выдает 28, но это все равно ничто по сравнению с Зинченковскими 75
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 01.09.2019 15:37
    +5
    Хейтерам привет, если травм не будет то покажет что играть может там
    bonv
    online
      bonv, 01.09.2019 15:16
    +14
    Ярмола шикарний..
    yuryan
    online
    yuryan, 01.09.2019 15:15
    +16
    Андрюха ще покаже всім де раки зимують
    yuryan
    online
    yuryan, 01.09.2019 15:15
    +16
    Андрюха ще покаже всім де раки зимують
    bonv
    online
      bonv, 01.09.2019 15:16
    +14
    Ярмола шикарний..
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:07
    +9
    stopor2016, 01.09.2019 16:00
    Так там большинство взад !
    вам кротоглорам лижбы взад
    Laeda
      Laeda, 01.09.2019 16:07
    +7
    Как же приятно когда у кротоголовых додиков бомбит - речь идет не о количестве а о точности передач но вам пропитым загаражным идиотам это сложно понятью. Кстати а де вечно дурной я начинаю переживать за него
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 01.09.2019 15:53
    +6
    Соскучился по футболу.
    Vgfxdr Jgvv
      Vgfxdr Jgvv, 01.09.2019 15:37
    +5
    Хейтерам привет, если травм не будет то покажет что играть может там