Захисником Динамо Самбрано цікавляться п'ять європейських клубів

Серед них - два німецьких, два турецькі клуби і «Базель»

Захисником Динамо Самбрано цікавляться п'ять європейських клубів
© ФК Динамо Київ. Карлос Самбрано

Захисник «Динамо» Карлос Самбрано в останні дні трансферного вікна, швидше за все, покине київський клуб. Новий тренерський штаб «Динамо» на чолі з Олексієм Михайличенком не розраховує на 30-річного перуанця.

Зараз Самбрано знаходиться в кроці від переходу в «Галатасарай».

Також агент 30-річного захисника розглядає варіанти з німецькими «Антрахтом» і «Майнцом», а також ще одним турецьким клубом - «Бешикташем».

Ще одним варіантом для Самбрано є повернення до швейцарського «Базеля», де він виступав в оренді в минулому сезоні, зігравши 9 матчів і забивши 1 гол.

Контракт Самбрано з «Динамо» розрахований до 2021 року. Трансферна вартість гравця оцінюється в 1,5 млн євро.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    nico80
    online
      nico80, 31.08.2019 17:23
    0
    Я так розумію, що за Динамо він не зіграв жодного офіційного матчу ? - https://www.myscore.ua/player/zambrano-carlos/AD0AT4X1/
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 31.08.2019 16:02
    -2
    Шахтёр,тоже не лутше,там просто чуть чуть мастерства больше,в лч им покажут что они способны.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 31.08.2019 15:53
    0
    Все знают уровень ЧУ.Динамо большой мусорник по составу в котором игроки которые вроде бы считаются перспективными на которых они рассчитывают постоянно,результат на лицо.Такие игроки перспективы должны быть в Динамо 2.Во второй команде их просто гробят так как там уровень ещё ниже. Получается что ДК в Европе играет вторым составом. Селекция дешевенькая,приют для таких Кадаров...Очень правильно говорят что какой бы тренер не был бы вся проблема в мастерстве игроков.Вратарей нет,полтора защитника,3 полузащитника,за нападающих и не знаю что сказать когда на остальной половине поля нет игры как им быть? Да и отдачи нет,характера ,бойцовских качеств,одни бл.наколки и бутсы розовые,занес сука Вилозу вирус .
    sanchos78
      sanchos78, 31.08.2019 15:23
    +5
    Странно что не дали даже шанс (может конфликт). Смотрел матчи сборной на кубке Америке, очень хорошо играл в защите.Правда. Может пару матчей и не показатель, но ведь его за что то брали в Динамо.
    Oleksandr Kelym
    online
      Oleksandr Kelym, 31.08.2019 14:29
    +4
    Динамо і Сидорчук не підходе - зато незабивний форвард Беседін і матючник Гармаш у самий раз!!!
    iravik83
    online
      iravik83, 31.08.2019 11:58
    -2
    єто тот что супер звезда которую когда то анонсировал картаво корявій франков!!
    sanchos78
    online
      sanchos78, 31.08.2019 15:23
    +5
    Странно что не дали даже шанс (может конфликт). Смотрел матчи сборной на кубке Америке, очень хорошо играл в защите.Правда. Может пару матчей и не показатель, но ведь его за что то брали в Динамо.
    Oleksandr Kelym
    online
      Oleksandr Kelym, 31.08.2019 14:29
    +4
    Динамо і Сидорчук не підходе - зато незабивний форвард Беседін і матючник Гармаш у самий раз!!!
    nico80
    online
      nico80, 31.08.2019 17:23
    0
    Я так розумію, що за Динамо він не зіграв жодного офіційного матчу ? - https://www.myscore.ua/player/zambrano-carlos/AD0AT4X1/
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 31.08.2019 15:53
    0
    Все знают уровень ЧУ.Динамо большой мусорник по составу в котором игроки которые вроде бы считаются перспективными на которых они рассчитывают постоянно,результат на лицо.Такие игроки перспективы должны быть в Динамо 2.Во второй команде их просто гробят так как там уровень ещё ниже. Получается что ДК в Европе играет вторым составом. Селекция дешевенькая,приют для таких Кадаров...Очень правильно говорят что какой бы тренер не был бы вся проблема в мастерстве игроков.Вратарей нет,полтора защитника,3 полузащитника,за нападающих и не знаю что сказать когда на остальной половине поля нет игры как им быть? Да и отдачи нет,характера ,бойцовских качеств,одни бл.наколки и бутсы розовые,занес сука Вилозу вирус .