Яремчук може не зіграти з Литвою і Нігерією

Форвард «Гента» пропустив матч кваліфікації Ліги Європи

Яремчук може не зіграти з Литвою і Нігерією
© ФК Гент. Роман Яремчук

Вчора форвард «Гента» Роман Яремчук пропустив матч плей-офф кваліфікації Ліги Європи проти «Рієки» (нічия 1:1).

Багато хто зробив висновок, що відсутність Яремчука пов'язана з його можливим трансфером в «Рому». Однак насправді український форвард не грав через пошкодження ахіллового сухожилля:

«Роман страждав протягом двох чи трьох тижнів, але ми тримали все під контролем. Ми дали йому трохи відпочити на минулому тижні, але коли він повернувся до тренувань, відчув біль через півгодини.

Після перевірки лікар сказав, що ризик отримати травму дуже великий. Роман отримав ін'єкцію, яка прискорює процес одужання», - заявив головний тренер «Гента» Джесс Торуп.

Через пошкодження Яремчук, швидше за все, пропустить матч наступного туру чемпіонату Бельгії проти «Серкль Брюгге». Також під питанням його участь в найближчих матчах збірної України.

7 вересня збірна України проведе гостьовий поєдинок відбору на Євро-2020 проти Литви, а 10 вересня зіграє товариський матч з Нігерією.

Джерело — Nieuwsblad

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    name_footbol
    name_footbol, 30.08.2019 11:34
    +8
    trasher87 trasher87, 30.08.2019 11:26
    Жаль не хочется видеть аморалеса
    Да что ж так вас бесит Мораес.
    Ну ушел с Динамо, чего паниковать?
    Как будто он с твоей женой спал!
    футфан
    футфан, 30.08.2019 11:45
    +7
    "Риека - Гент 1:1 (первый матч 1:2)
    Игорь Пластун забил гол, а Роман Яремчук не играл из-за дисквалификации"
    Вчера вы писали что он пропустил игру через дисквалификацию. А сегодня уже пишите про травму и возможный трансфер в Рому. И так вопрос: что из этого всего правда?
    trasher87 trasher87
    trasher87 trasher87, 30.08.2019 13:02
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    solart1964, 30.08.2019 12:55
    Какая разница натурализованный или рожденный? По закону они такие же граждане Украины, как и любой другой. Что за привычка делить народ на правильных и неправильных?
    Нет не привычка. Я не делю никого. Есть отдельный Мораес. Он оказался в центре скандала с наиурализацией. Он типо был травмирован. Это слава богу что обошлось.
    Есть Эдмар Марлос Девич к ним у меня огромное уважение.
    Есть Мораес. Мое мнение его в сборной не должно быть.
    Но не мне решать.
    Миллион голов если забьет мнение мое не поменяется. Здесь у каждого мнение свое.
    solart1964
    solart1964, 30.08.2019 12:55
    +4
    trasher87 trasher87, 30.08.2019 12:42
    Я болею за Украинцев. Натурализованым здесь не место. Очень жаль Рому.
    Какая разница натурализованный или рожденный? По закону они такие же граждане Украины, как и любой другой. Что за привычка делить народ на правильных и неправильных?
    Андрей Овчаренко
    Андрей Овчаренко, 30.08.2019 14:40
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Жаль, в плане сыгранности эти матчи помогли бы как тренировка.
    «УАФ– М а ф і я!»
    «УАФ– М а ф і я!» , 30.08.2019 14:12
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Плохая новость. Шева, срочно Зозулю вызывай
    Shevchenka2019
    Shevchenka2019, 30.08.2019 13:10
    -1
    За Україну повинні грати українці. НІ НАТУРАЛІЗАЦІЇ!!! ІШМАЇЛІ? Миколенко йому вже втер носа!!!! Та хоч Мессі з Роналду...тільки українці повинні грати. Лещук? Нормуль. Має українське коріння.
    trasher87 trasher87
    trasher87 trasher87, 30.08.2019 12:42
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    name_footbol, 30.08.2019 11:34
    Да что ж так вас бесит Мораес.
    Ну ушел с Динамо, чего паниковать?
    Как будто он с твоей женой спал!
    Я болею за Украинцев. Натурализованым здесь не место. Очень жаль Рому.
    trasher87 trasher87
    trasher87 trasher87, 30.08.2019 11:26
    -6