Барселона має намір представити Неймара в четвер

Переговори щодо переходу бразильського форварда ПСЖ перебувають на завершальній стадії

Барселона має намір представити Неймара в четвер
© 90min. Неймар
27-річний бразильський нападник ПСЖ Неймар може стати гравцем «Барселони» найближчим часом.
 
Каталонський клуб розраховує офіційно представити Неймара в четвер, 29-го серпня.
 
Раніше спортивний директор «Барселони» Хав'єр Бордас заявив, що «блаугранас» «стали ближче до переходу Неймара». Активні переговори між «Барселоною» і ПСЖ ведуться останні кілька днів.
 
«Барселона» готова віддати за Неймара €170 мільйонів. ПСЖ хоче €100 мільйонів і двох гравців — Нелсона Семеду і Усмана Дембеле.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — El Chiringuito

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Maradona
      Maradona, 29.08.2019 00:24
    0
    solart1964, 28.08.2019 18:41
    Болелы освистывают, диванные эксперты говорят, что он никакой. А его тем временем покупают больше, чем за сто миллионов. Видать селекционная служба Барсы хуже в игроках разбирается, чем любой болельщик)))
    Так мало того, Реал ще довго з ним домовлявся, остання пропозиція була 100 млн + Навас, Бейло, Хамес.
    bzzzzz
      bzzzzz, 28.08.2019 19:01
    +1
    откуда там у Барсы столько бабла мне интересно ???
    Они никого не продали, а потратили уже дофига, а тут еще и Неймара за 170 млн... это вопще как ? Там по лимитам они не должны уже вписываться
    kot-7
      kot-7, 28.08.2019 18:46
    -3
    solart1964, 28.08.2019 18:41
    Болелы освистывают, диванные эксперты говорят, что он никакой. А его тем временем покупают больше, чем за сто миллионов. Видать селекционная служба Барсы хуже в игроках разбирается, чем любой болельщик)))
    Да покупайте, кто ж против, на здоровье))
    solart1964
      solart1964, 28.08.2019 18:41
    -1
    kot-7, 28.08.2019 18:17
    Звезды??Этот вечно симулирующий истеричный петухандр, которого уже даже свои болелы освистывать начали за постоянные падения, да и вне поля проблем с ним не меньше, оставьте себе, он вам больше подходит))
    Болелы освистывают, диванные эксперты говорят, что он никакой. А его тем временем покупают больше, чем за сто миллионов. Видать селекционная служба Барсы хуже в игроках разбирается, чем любой болельщик)))
    kot-7
      kot-7, 28.08.2019 18:17
    -4
    Maradona, 28.08.2019 16:46
    Чесно кажучи, ще перед зимовим трансферним я б сказав так як і багато інших "а на*я козі баян"???
    Проте зараз якось пофіг, я особисто і переходу Грізманна був не радай.
    Жаліти грошей Барси??? теж хз, якщо мають, нехай витрачають, таке враження, наче тут у багатьох з карману ці бабки забирають, або тут всі акціонери Барси позбиралися.
    Можливо Неймар Барсі чимось допоможе, не буде грати, продадуть у Мадрид, в тих зараз і такої "звЄзди" немає
    Звезды??Этот вечно симулирующий истеричный петухандр, которого уже даже свои болелы освистывать начали за постоянные падения, да и вне поля проблем с ним не меньше, оставьте себе, он вам больше подходит))
    Maradona
      Maradona, 28.08.2019 16:46
    -1
    Чесно кажучи, ще перед зимовим трансферним я б сказав так як і багато інших "а на*я козі баян"???
    Проте зараз якось пофіг, я особисто і переходу Грізманна був не радай.
    Жаліти грошей Барси??? теж хз, якщо мають, нехай витрачають, таке враження, наче тут у багатьох з карману ці бабки забирають, або тут всі акціонери Барси позбиралися.
    Можливо Неймар Барсі чимось допоможе, не буде грати, продадуть у Мадрид, в тих зараз і такої "звЄзди" немає
    Natam69
      Natam69, 28.08.2019 16:32
    0
    Два рази в ту саму річку не вступиш. Але бізнес є бізнес. На футболках, рекламі клуби більше заробляють ніж на футболі. за це і не люблю теперішній футбол. Коли гравець клубу, якого не переносиш, приходить у команду, за яку вболіваєш, тратиться щось важливе для вболівальника. П. с. Не вірю в успіх Неймара у Барселоні.
    Kevko
      Kevko, 28.08.2019 16:21
    -3
    Трудно сказать каким будет Неймар в Барселоне. У Неймара отвратительное поведение, завышенные самооценки, сильные коммерческие склонности. При этом он звездный футболист. Но от его чисто футбольного таланта остается все меньше и меньше
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 28.08.2019 16:13
    +1
    В своё время он некрасиво покинул Барселону выкупив собственный контракт, он не хотел играть в этой команде, а сейчас его возвращают обратно...Болельщики Барселоны не хотят его видеть и их можно понять...
    MaxUa
      MaxUa, 28.08.2019 15:03
    +5
    ВВВ, 28.08.2019 14:51
    То буде сама дорога помилка Барси за всі часи!!! Неймар вже ніколи не стане найкращім гравцем світу як то був Мессі,який і попри свої 32 все ще в шорт-листі найкращіх гравців світу.Та й ще віддавати за нього Дембеле!!
    Месси не молодеет. Равнозначной ему замены пока нет. Неймар, если отбросить скандальность, футболист сильный. Если он мотивирован играть именно за Барсу это дополнительный плюс. Думаю они сели, просчитали вероятности и решили, что Неймар в Барсе это будет по ряду параметров выгоднее чем Неймар не в Барсе.
    ВВВ
      ВВВ, 28.08.2019 14:51
    -2
    То буде сама дорога помилка Барси за всі часи!!! Неймар вже ніколи не стане найкращім гравцем світу як то був Мессі,який і попри свої 32 все ще в шорт-листі найкращіх гравців світу.Та й ще віддавати за нього Дембеле!!
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 28.08.2019 14:44
    +4
    Nikita2012vip, 28.08.2019 13:38
    А нахрена тогда Барсе Гризман???
    Чтоб было трио: Месси, Неймар, Гризман.
    MaxUa
      MaxUa, 28.08.2019 14:36
    +2
    Самое главное в этой истории даже не клуб в который он перейдет, а итоговая цена.
    Игорь Нестеренко
      Игорь Нестеренко, 28.08.2019 14:03
    +4
    Это ужасно(((
    Nikita2012vip
      Nikita2012vip, 28.08.2019 13:38
    +10
    А нахрена тогда Барсе Гризман???
    Nikita2012vip
      Nikita2012vip, 28.08.2019 13:38
    +10
    А нахрена тогда Барсе Гризман???
    MaxUa
      MaxUa, 28.08.2019 15:03
    +5
    ВВВ, 28.08.2019 14:51
    То буде сама дорога помилка Барси за всі часи!!! Неймар вже ніколи не стане найкращім гравцем світу як то був Мессі,який і попри свої 32 все ще в шорт-листі найкращіх гравців світу.Та й ще віддавати за нього Дембеле!!
    Месси не молодеет. Равнозначной ему замены пока нет. Неймар, если отбросить скандальность, футболист сильный. Если он мотивирован играть именно за Барсу это дополнительный плюс. Думаю они сели, просчитали вероятности и решили, что Неймар в Барсе это будет по ряду параметров выгоднее чем Неймар не в Барсе.
    _NATSGUL_
      _NATSGUL_, 28.08.2019 14:44
    +4
    Nikita2012vip, 28.08.2019 13:38
    А нахрена тогда Барсе Гризман???
    Чтоб было трио: Месси, Неймар, Гризман.
    Игорь Нестеренко
    online
      Игорь Нестеренко, 28.08.2019 14:03
    +4
    Это ужасно(((
    MaxUa
      MaxUa, 28.08.2019 14:36
    +2
    Самое главное в этой истории даже не клуб в который он перейдет, а итоговая цена.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 28.08.2019 19:01
    +1
    откуда там у Барсы столько бабла мне интересно ???
    Они никого не продали, а потратили уже дофига, а тут еще и Неймара за 170 млн... это вопще как ? Там по лимитам они не должны уже вписываться
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 28.08.2019 16:13
    +1
    В своё время он некрасиво покинул Барселону выкупив собственный контракт, он не хотел играть в этой команде, а сейчас его возвращают обратно...Болельщики Барселоны не хотят его видеть и их можно понять...
    Maradona
      Maradona, 29.08.2019 00:24
    0
    solart1964, 28.08.2019 18:41
    Болелы освистывают, диванные эксперты говорят, что он никакой. А его тем временем покупают больше, чем за сто миллионов. Видать селекционная служба Барсы хуже в игроках разбирается, чем любой болельщик)))
    Так мало того, Реал ще довго з ним домовлявся, остання пропозиція була 100 млн + Навас, Бейло, Хамес.
    Natam69
      Natam69, 28.08.2019 16:32
    0
    Два рази в ту саму річку не вступиш. Але бізнес є бізнес. На футболках, рекламі клуби більше заробляють ніж на футболі. за це і не люблю теперішній футбол. Коли гравець клубу, якого не переносиш, приходить у команду, за яку вболіваєш, тратиться щось важливе для вболівальника. П. с. Не вірю в успіх Неймара у Барселоні.