Люк КЕМПБЕЛЛ: «Я зараз на піку і можу перемогти будь-якого суперника»

Британець впевнений в собі перед боєм з Василем Ломаченком

Люк КЕМПБЕЛЛ: «Я зараз на піку і можу перемогти будь-якого суперника»
© GQ. Люк Кемпбелл
Британський боксер Люк Кемпбелл, з яким Василь Ломаченко проведе бій 31 серпня Лондоні, заявив, що його перемога над українцем не буде сенсацією.
 
«Всі люди, які не входять в мій тренувальний табір, будуть говорити про сенсацію. Але ми, люди, які брали участь в підготовці, знаємо, через що пройшли. Ніякої сенсації для нас не буде.
 
Я відмінно підготувався, перебуваю у відмінній фізичній і психологічній формі. Я зараз на піку. Я думаю, що в найближчі роки зможу перемогти будь-якого суперника.
 
Ломаченко не просто так вважається кращим pound-for-pound боксером в світі. Він - найкращий, але я теж хочу бути кращим. Я хочу вийти на ринг, битися з найсильнішим і проявити себе», - сказав Кемпбелл.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Daily Mirror

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    The Best
      The Best, 27.08.2019 12:49
    0
    Може і всіх, окрім Ломаченко.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 27.08.2019 12:17
    0
    Pavlo, 27.08.2019 10:45
    Сразу вспомнился скетч Дуэта имени Чехова про "Я на пике!". Они тогда с соперников Кличко стебалися, но по сути ничего не изменилось.
    да, прикольная была миниатюра)
    Серж Пир
      Серж Пир, 27.08.2019 11:25
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Аутотренингом пацан занят.
    stopor2016
      stopor2016, 27.08.2019 11:22
    0
    А козырь то - крести ...
    Pavlo
      Pavlo, 27.08.2019 10:45
    +1
    Сразу вспомнился скетч Дуэта имени Чехова про "Я на пике!". Они тогда с соперников Кличко стебалися, но по сути ничего не изменилось.
    Серж Пир
      Серж Пир, 27.08.2019 11:25
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Аутотренингом пацан занят.
    Pavlo
      Pavlo, 27.08.2019 10:45
    +1
    Сразу вспомнился скетч Дуэта имени Чехова про "Я на пике!". Они тогда с соперников Кличко стебалися, но по сути ничего не изменилось.
    The Best
      The Best, 27.08.2019 12:49
    0
    Може і всіх, окрім Ломаченко.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 27.08.2019 12:17
    0
    Pavlo, 27.08.2019 10:45
    Сразу вспомнился скетч Дуэта имени Чехова про "Я на пике!". Они тогда с соперников Кличко стебалися, но по сути ничего не изменилось.
    да, прикольная была миниатюра)
    stopor2016
      stopor2016, 27.08.2019 11:22
    0
    А козырь то - крести ...