Дар'я Білодід виграла золото на чемпіонаті світу

Українка продовжує домінувати в своїй ваговій категорії

Дар'я Білодід виграла золото на чемпіонаті світу
© ijf.org

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла золоту медаль на чемпіонаті світу, який проходить в Токіо.

У ваговій категорії до 48 кг спортсменка вийшла в фінал, де виявилася сильнішою за японку Фуни Тонако. Білодід перемогла за рахунок прийому вазарі, який провела на самому початку поєдинку, і цього виявилося достатньо для перемоги.

На шляху до фіналу Білодід здолала Катарину Косту, Саріуну Ціжіпову, Лауру Мартінес і Мунхабатін Уранцецег.

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 23:04
    0
    slavarost, 25.08.2019 23:01
    Ааааааа?)))
    Ігорек вже підмяв під себе топливно паливний сектор. Поставив там воїх людей. А тобі смішно? Я більше не хочу з такими діячами озмовляти, яким тільки б помститися Порошенку, а країна пофігу
    slavarost
      slavarost, 25.08.2019 23:01
    -1
    vizuals, 25.08.2019 17:55
    Президент Ігор Коломойський нічого такого не казав
    Ааааааа?)))
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 22:56
    -1
    симон петлюра, 25.08.2019 19:03
    порошки как вы за 5 лет ср своим жирошиколадом задолбали и разворовали страну может заткнётесь кокгда не буть
    Чувачок, якщо ти не обоснуєшь, що ти сказав, ти маєщш відповісти. Мені набридла ця тупа шваль, яка постійно щось ...дить і ніяк це не підтверджує, як твій любий Вова Зе.. Ти можеш відповісти, що вкрав Порошенко.ю чи ти не можеш?
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 22:52
    0
    симон петлюра, 25.08.2019 19:03
    порошки как вы за 5 лет ср своим жирошиколадом задолбали и разворовали страну может заткнётесь кокгда не буть
    Что разворовали, назови суммы и разворованные обьекты
    симон петлюра
      симон петлюра, 25.08.2019 19:05
    -3
    roman_kros, 25.08.2019 15:44
    Цікаве питання. В мене враження, що в Україні епідемія під назвою "зелень головного мозку".
    травку перестань курить и глюки уйдут зелённые
    симон петлюра
      симон петлюра, 25.08.2019 19:03
    -3
    порошки как вы за 5 лет ср своим жирошиколадом задолбали и разворовали страну может заткнётесь кокгда не буть
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 17:55
    +4
    Maradona, 25.08.2019 16:05
    "Зелень то тут до чого"
    "До чого тут презедент? При "барыге" она тоже стала чемпионкой мира."
    -----------
    В смислі до чого?
    Я що сказав, що презик про це говорив тому вона і виграла?
    Наш президент з нагоди Дня Незалежності говорив про гордість за наших спортсменів та прославлення нашої країни.
    Президент Ігор Коломойський нічого такого не казав
    Seafarer
    Seafarer, 25.08.2019 17:51
    +7
    Достойная дочка своих родителей и гордость всей Украины!
    Молодец! Так держать!
    Maradona
      Maradona, 25.08.2019 16:11
    +2
    Андрей Шав, 25.08.2019 16:02
    карлика и я бы победил
    Ти скільки важиш?
    Проти тебе вийшов би карлик з твоєю вагою і побачив би ти
    Чим вищий спортсмен, тим важче йому боротися проти малих з короткими кінцівками.
    Maradona
      Maradona, 25.08.2019 16:07
    -6
    roman_kros, 25.08.2019 15:44
    Цікаве питання. В мене враження, що в Україні епідемія під назвою "зелень головного мозку".
    Такі ще можуть писати слово президент в лапках.
    Maradona
      Maradona, 25.08.2019 16:05
    -2
    "Зелень то тут до чого"
    "До чого тут презедент? При "барыге" она тоже стала чемпионкой мира."
    -----------
    В смислі до чого?
    Я що сказав, що презик про це говорив тому вона і виграла?
    Наш президент з нагоди Дня Незалежності говорив про гордість за наших спортсменів та прославлення нашої країни.
    Андрей Шав
    Андрей Шав, 25.08.2019 16:02
    -10
    карлика и я бы победил
    rugby1970
      rugby1970, 25.08.2019 16:01
    +1
    Дашенька - умничка! Давайте, больше про таких, ДОСТОЙНЫХ спортсменов, чем про Ярмоленко, Коноплянку, Суркиса, Луческу, Милевского, Алиева! Есть - СПОРТ, а есть около спорта...
    roman_kros
      roman_kros, 25.08.2019 15:44
    +6
    vizuals, 25.08.2019 15:25
    Зелень то тут до чого
    Цікаве питання. В мене враження, що в Україні епідемія під назвою "зелень головного мозку".
    iskender
      iskender, 25.08.2019 15:41
    +6
    Maradona, 25.08.2019 14:56
    Лише ось наш президент говорив про міжнародні досягнення і підняття нашого прапору!
    З перемогою наша красунечка!!!
    До чого тут презедент? При "барыге" она тоже стала чемпионкой мира.
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 15:25
    +7
    Maradona, 25.08.2019 14:56
    Лише ось наш президент говорив про міжнародні досягнення і підняття нашого прапору!
    З перемогою наша красунечка!!!
    Зелень то тут до чого
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 25.08.2019 15:20
    +2
    Вітаю!!! Красуня! Заслуговує "Герой України".
    Sunrise
      Sunrise, 25.08.2019 14:56
    +7
    "Билодид победила за счет приема вазари, который провела в самом начале поединка" - вроде она провела приём где-то в середине боя.
    Maradona
      Maradona, 25.08.2019 14:56
    -4
    Лише ось наш президент говорив про міжнародні досягнення і підняття нашого прапору!
    З перемогою наша красунечка!!!
    Тролль
      Тролль, 25.08.2019 14:51
    +8
    Восторг от уважения в данном виде спорта..К соперникам и судьям..Спорт с духовной стороной и традициями!
    iskender
      iskender, 25.08.2019 14:30
    +21
    Наша гордість! Красунечка!
    common_sense
      common_sense, 25.08.2019 14:29
    +16
    даешь олимпийское золото!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 25.08.2019 14:41
    +15
    Даша нереально крута! В финале заставила понервничать, но все-таки справилась!
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 14:45
    +11
    Stanislav Matusevych, 25.08.2019 14:41
    Даша нереально крута! В финале заставила понервничать, но все-таки справилась!
    Цікаво, що шановний спорт юа навіть не анонсував цей ЧМ
    Тролль
      Тролль, 25.08.2019 14:32
    +10
    Дарья,просто Космос! Hi Tech в дзюдо!
    Тролль
      Тролль, 25.08.2019 14:51
    +8
    Восторг от уважения в данном виде спорта..К соперникам и судьям..Спорт с духовной стороной и традициями!
    Trasher311987
      Trasher311987, 25.08.2019 14:39
    +8
    Молодец
    Seafarer
    Seafarer, 25.08.2019 17:51
    +7
    Достойная дочка своих родителей и гордость всей Украины!
    Молодец! Так держать!
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 15:25
    +7
    Maradona, 25.08.2019 14:56
    Лише ось наш президент говорив про міжнародні досягнення і підняття нашого прапору!
    З перемогою наша красунечка!!!
    Зелень то тут до чого
    Sunrise
      Sunrise, 25.08.2019 14:56
    +7
    "Билодид победила за счет приема вазари, который провела в самом начале поединка" - вроде она провела приём где-то в середине боя.
    roman_kros
      roman_kros, 25.08.2019 15:44
    +6
    vizuals, 25.08.2019 15:25
    Зелень то тут до чого
    Цікаве питання. В мене враження, що в Україні епідемія під назвою "зелень головного мозку".
    iskender
      iskender, 25.08.2019 15:41
    +6
    Maradona, 25.08.2019 14:56
    Лише ось наш президент говорив про міжнародні досягнення і підняття нашого прапору!
    З перемогою наша красунечка!!!
    До чого тут презедент? При "барыге" она тоже стала чемпионкой мира.
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 17:55
    +4
    Maradona, 25.08.2019 16:05
    "Зелень то тут до чого"
    "До чого тут презедент? При "барыге" она тоже стала чемпионкой мира."
    -----------
    В смислі до чого?
    Я що сказав, що презик про це говорив тому вона і виграла?
    Наш президент з нагоди Дня Незалежності говорив про гордість за наших спортсменів та прославлення нашої країни.
    Президент Ігор Коломойський нічого такого не казав
    vizuals
      vizuals, 25.08.2019 14:31
    +4
    Моя ж кицька
    Maradona
      Maradona, 25.08.2019 16:11
    +2
    Андрей Шав, 25.08.2019 16:02
    карлика и я бы победил
    Ти скільки важиш?
    Проти тебе вийшов би карлик з твоєю вагою і побачив би ти
    Чим вищий спортсмен, тим важче йому боротися проти малих з короткими кінцівками.
    Денис Торопцев
      Денис Торопцев, 25.08.2019 15:20
    +2
    Вітаю!!! Красуня! Заслуговує "Герой України".
    rugby1970
      rugby1970, 25.08.2019 16:01
    +1
    Дашенька - умничка! Давайте, больше про таких, ДОСТОЙНЫХ спортсменов, чем про Ярмоленко, Коноплянку, Суркиса, Луческу, Милевского, Алиева! Есть - СПОРТ, а есть около спорта...
    vizuals