ЛЧС-2019 з біатлону. Україна зайняла 6 місце в медальному заліку

Наші біатлоністи завоювали 7 нагород на літньому чемпіонаті світу в Раубічах

5224
4
Український біатлон. Катерина Бех та Анна Кривонос
Сьогодні, 25-го серпня, в Раубічах завершився чемпіонат світу-2019 з літнього біатлону. Китайські і білоруські біатлоністи розділили перше місце в медальному заліку, завоювавши по три золотих і одній срібній медалі. Прогрес китайців пов'язаний з тим, що вони планують влитися в еліту світового біатлону для успішного виступу на Олімпійських іграх-2022, які пройдуть в Пекіні.

Збірна Білорусі ставила завдання завоювати якомога більше медалей на домашній літній світовій першості. За кількістю бути першими не вдалося, зате за якістю все вийшло чудово.

Збірна України посіла 6 місце в загальному медальному заліку. Наші біатлоністи завоювали 7 нагород: 1 золоту, 1 срібну та 5 бронзових. Більше з Раубічів відвезли тільки росіяни (2 золота, 4 срібла і 6 бронз).