ВІДЕО. Несподіване падіння фаворитів велогонки Вуельта 2019

«Астана» виграла командну «розділку» на першому етапі

© Twitter
24 серпня в Іспанії стартувала велогонка Вуельта 2019. Перший етап складався з командної «розділки» на 13,4 км. Його виграла казахстанська Астана, випередивши на дві секунди бельгійську команду Deceuninck – Quick Step, і на п'ять – німецьку Sunweb. Українець Марк Падун зі своєю командою Bahrain Merida програли переможцям 26 секунд, зайнявши 12-те місце.

Вуельта 2019. Іспанія

1-й етап, 24 серпня. Командна гонка

Салінас де Торревьеха – Торрев'єха, 13,4 км

1. Астана (Казахстан) – 14:51
2. Deceuninck – Quick Step (Бельгія) +0:02
3. Sunweb (Німеччина) +0:05

Велогонщики нідерландської команди Jumbo-Visma впали під час 1-го етапу Вуельти через пролитої на трасі води. Постраждав один з головних фаворитів Вуельти словенець Прімож Рогліч, як і кілька його партнерів по команді. Дивіться відео епізоду.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!