Ліверпуль одноосібно очолив турнірну таблицю АПЛ

5996
2
twitter.com/lfc
У центральному матчі 3-го туру АПЛ «Ліверпуль» на своєму полі приймав «Арсенал». Обидві команди виграли свої перші матчі, тому переможець зустрічі автоматично ставав одноосібним лідером чемпіонату.

Початок зустрічі пройшов за значної переваги господарів, проте незабаром «каноніри» вирівняли гру і кілька разів могли відкрити рахунок, але Обамеянг і Пепе не скористалися своїми можливостями. А за кілька хвилин до перерви після подачі господарями чергового кутового високо вистрибнув Матіп і потужним ударом головою відправив м'яч під поперечину воріт Лено.

У другій половині зустрічі перевага «Ліверпуля» стала і зовсім значною. Вже незабаром після перерви Луїс порушив правила на Салаху в своїй штрафній, після чого єгиптянин невідпорно пробив з 11-метрової позначки. На 59-й хвилині Салах знову легко втік від Луїса і з меж штрафного низом пробив в дальній кут - 3: 0. У кінцівці зустрічі гостям вдалося забити гол престижу, завдяки точному удару вийшовшого на заміну Торрейри.

Англійська Прем'єр-ліга. 3-й тур

«Ліверпуль» - «Арсенал» - 3:1

Матіп (41), Салах (49, з пенальті, 59) - Торрейра (85)

Фабіньо (90) - Луїс (48)

«Ліверпуль»: Адріан - Олександр-Арнольд, ван Дейк, Матіп, Робертсон - Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум (Мілнер, 71) - Салах, Фірміно (Лаллана, 86), Мане (Окслейд-Чемберлен, 77)

«Арсенал»: Лено - Мейтлнд-Найлс, Луїс, Папастатопулос, Монреаль - Гюендезі (Мхітарян, 86), Джака, Уіллок (Ляказетт, 79) - Пепе, Обамеянг, Себальос (Торрейра, 61)

Арбітр: Ентоні Тейлор

Стадіон: «Енфілд»

ЛІВЕРПУЛЬ - АРСЕНАЛ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(5)

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 85

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами