ВІДЕО. Шахтар U-21 розіграв пенальті в стилі Барселони

Гравці «Шахтаря» U-21 оригінально розіграли пенальті

ВІДЕО. Шахтар U-21 розіграв пенальті в стилі Барселони

Півзахисники «Шахтаря» U-21 Георгій Судаков та Артем Бондаренко в матчі з «Маріуполем» U-21 повторили трюк з розіграшем пенальті:

У 2016 році в аналогічному стилі розіграли пенальті гравці «Барселони» Ліонель Мессі і Луїс Суарес:

Втім, такий розіграш пенальті далеко не завжди закінчується добре. Наприклад, у лідерів «Арсенала» Робера Піреса та Тьєррі Анрі в сезоні 2005/2006 відверто не вийшло:

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Bolshoi
      Bolshoi, 23.08.2019 04:44
    0
    Слава Чебан, 22.08.2019 23:08
    У меня динамо уже асоциируется с вечным нытьем и подгоранием пердаков)
    Ассоциации примитивного жлоба абсолютно не интересны читателям этого сайта.
    Bolshoi
      Bolshoi, 23.08.2019 04:38
    0
    А прямым ударом забить оно не в состоянии?
    Zport.
      Zport., 22.08.2019 23:19
    +1
    Слава Чебан, 22.08.2019 23:08
    У меня динамо уже асоциируется с вечным нытьем и подгоранием пердаков)
    Ты очень удивишься, но нам на вас, донецких, вообще пох
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 22.08.2019 23:08
    -1
    Zport., 22.08.2019 21:50
    Кротов даже в Ю21 тянут? Игрок забил с нарушением правил
    У меня динамо уже асоциируется с вечным нытьем и подгоранием пердаков)
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 22.08.2019 23:07
    0
    Zport., 22.08.2019 21:50
    Кротов даже в Ю21 тянут? Игрок забил с нарушением правил
    Бля как вы нытики зае**ли...
    kerch30
      kerch30, 22.08.2019 22:33
    +2
    СКА Карпати такие в 80-х забивал. Лендел и Рафальчук разигривали
    REALIST
      REALIST, 22.08.2019 22:29
    +2
    ... а почему именно "в стиле Барселоны" ??? так разыгрывают и в Молдове, и в Венгрии, и за пАребриком.... Дай Бог, чтоб юные кротята, так не только Орендуполю, но и в еврокубках забивали!
    Zport.
      Zport., 22.08.2019 21:50
    +2
    Кротов даже в Ю21 тянут? Игрок забил с нарушением правил
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 22.08.2019 21:47
    +5
    Судья "проспал", игрок забежал в штрафную до удара.
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 22.08.2019 21:47
    +5
    Судья "проспал", игрок забежал в штрафную до удара.
    kerch30
      kerch30, 22.08.2019 22:33
    +2
    СКА Карпати такие в 80-х забивал. Лендел и Рафальчук разигривали
    REALIST
      REALIST, 22.08.2019 22:29
    +2
    ... а почему именно "в стиле Барселоны" ??? так разыгрывают и в Молдове, и в Венгрии, и за пАребриком.... Дай Бог, чтоб юные кротята, так не только Орендуполю, но и в еврокубках забивали!
    Zport.
      Zport., 22.08.2019 21:50
    +2
    Кротов даже в Ю21 тянут? Игрок забил с нарушением правил
    Zport.
      Zport., 22.08.2019 23:19
    +1
    Слава Чебан, 22.08.2019 23:08
    У меня динамо уже асоциируется с вечным нытьем и подгоранием пердаков)
    Ты очень удивишься, но нам на вас, донецких, вообще пох
    Bolshoi
      Bolshoi, 23.08.2019 04:44
    0
    Слава Чебан, 22.08.2019 23:08
    У меня динамо уже асоциируется с вечным нытьем и подгоранием пердаков)
    Ассоциации примитивного жлоба абсолютно не интересны читателям этого сайта.
    Bolshoi
      Bolshoi, 23.08.2019 04:38
    0
    А прямым ударом забить оно не в состоянии?
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 22.08.2019 23:07
    0