0
ФК Нива Т

Sport.ua - про головні події, які відбулися у Другій лізі минулого туру.

Тернопільська «Нива» виходить у лідери

Центральний матч туру групи А відбувся у Тернополі, де місцева «Нива» приймала «Полісся». Житомиряни впевнено очолювали турнірну таблицю групи, вигравши до цього три стартові зустрічі.

І цей матч підопічні Анатолія Безсмертного контролювали майже до фінального свистка, але забити ніяк не вдавалося, натомість господарі свій шанс використали на всі сто відсотків. Здавалося, зустріч так і закінчиться без забитих м’ячів та гравці «Ниви» були іншої думки. На четвертій компенсованій хвилині Сергій Кисленко приніс своїй команді перемогу, яка вивела «Ниву» на перше місце у групі.

Неймовірна розв’язка у Тернополі, яка принесла радість місцевим вболівальникам футболу і незабутні емоції гравців «Ниви». Далі буде ще цікавіше і боротьба лише розпочинається.

Перший здобуток вінницької «Ниви»

Інша «Нива» - вінницька, невдало розпочала новий сезон. До цього туру команда не мала ще жодного очка у своєму активі, програвши три зустрічі поспіль. «Верес» виграв попередні зустрічі і знаходився серед лідерів групи.

І ось нарешті «Нива» лише в четвертому турі здобула залікові бали. Вінничани зіграли внічию з «Вересом», показавши поки що найкращу гру цього сезону. «Верес» же не зраджує собі і знову не зумів забити більше одного м’яча.

Подвійний успіх «Діназа»

Дебютант змагань «Діназ» у третьому турі набрав перші очки і забив перші м’ячі. Вишгородський колектив приймав «Буковину» і здобув важку перемогу з рахунком 3:2. Для підопічних Володимира Бондаренка ця перемога стала першої серед професіоналів, а також «Діназ» забив перші м’ячі у сезоні.

«Буковина» продовжує програвати, це вже четверта поспіль поразка і останнє місце у турнірній таблиці.

Перша втрата «Гірника»

Лідер групи Б приймав «Миколаїв-2». Здавалося, «Гірник» продовжить свою переможну серію до чотирьох перемог поспіль, але гості думали інакше. Миколаївці по ходу гри перемагали з рахунком 3:1 і мали гарні шанси поїхати додому з перемогою. Та Гвоздевич спромігся за три хвилини забити два м’ячі і врятувати свою команду від поразки – 3:3.

«Гірник» втратив перші очки, а заодно і поступився першим місцем у турнірній таблиці «Кристалу», який на виїзді розгромив «Реал Фарму» з рахунком 5:0. Хет-трик до свого активу записав нападник Андрій Барладим, котрий очолив список бомбардирів групи з чотирма голами.

Розбірки дебютантів

У Новомосковську зійшлися «ВПК-Агро» і «Альянс», які мають статус дебютантів Другої ліги. Гра була дуже нервовою та бойовою, про що свідчать 11 жовтих карток і одне вилучення. Гості з 33-ї хвилини грали у меншості після вилучення Владислава Шарая.

«ВПК-Агро» на початку другого тайму зумів забити м’яч, який так і залишився єдиними у цій зустрічі. Таким чином гравці магдалинівської команди привітали свого президента Володимира Павловича Корсуна з днем народженням, який відзначав його саме у цей день.

Голи:
Бовтрук, 10, Бриженко, 19 – пенальті, Марченко, 85 – Палагнюк, 13 – пенальті, Полянський, 39.

«Нива» Т - «Полісся» - 1:0