2

ВЕРНИДУБ: «Другий і третій голи в ворота Динамо - це катастрофа»

Фахівець вважає, що у киян був хороший шанс пройти далі

ФК Зоря. Юрій Вернидуб
Екс-тренер «Зорі» Юрій Вернидуб поділився враженнями від матчу 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Динамо» - «Брюгге» (3:3).

«Все ж так добре складалося: швидкий гол, кураж - що ще потрібно? Десь хвилини до 25-ї грали добре, була ще парочка моментів - тільки реалізуй. Але не вийшло, і десь трохи «піднаїлися».

Вирішили пересидіти на своїй половині, перевести дух, і потім знову натиснути. Поки пересиділи, гол отримали, а могли і другий. І все починай заново. У другому таймі знову швидкий гол - і дотискати.

Але сталося те, що я і говорив напередодні - крім атаки, потрібно виключити помилки в обороні, зіграти надійно і правильно. Візьміть перший пропущений гол: як при стандарті так грати?

Бурда стояв і дивився на людину, яка головою йде на м'яч - просто дивився. Не стій в зоні - грай. Ну, а другий і третій голи - це взагалі катастрофа», - сказав Вернидуб.

Раніше Вернидуб повідомив, що з приводу працевлаштування йому ніхто з «Динамо», яке відправило Хацкевича у відставку, не дзвонив.