| Оновлено 14 серпня 2019, 07:56
3436
0

Ханс ВАНАКЕН: «Ми погано почали матч з Динамо»

Футболіст «Брюгге» розповів про матч-відповідь з київською командою в кваліфікації Ліги чемпіонів

3436
0
ФК Брюгге. Ханс Ванакен
Півзахисник «Брюгге» Ханс Ванакен підбив підсумки матчу-відповіді з «Динамо» (3:3) у межах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

«Це був виснажливий матч з хорошим результатом. Було дуже жарко, і ми погано почали поєдинок. Ми пропустили швидкий гол, чого хотіли уникнути. Але за п'ять хвилин до перерви нам вдалося зрівняти рахунок. Це був ідеальний момент, ви бачили, як «Динамо» втрачало віру в себе.

Ми хотіли не пропустити в перші 15 хвилин другого тайму, але пропустили знову. Проте, ми добре відреагували на цей гол, взявши гру під контроль. Це було ключем до досягнення потрібного результату», — зазначив Ванакен після матчу.

У першому поєдинку «Брюгге» обіграв «Динамо» з рахунком 1:0.