Харківський Житлобуд-1 вибув з жіночої Ліги чемпіонів

В третьому матчі кваліфікації чемпіонки України програли «Мінську»

4304
2
Ігор Заржицький
Сьогодні в Харкові на стадіоні «Металіст» відбувся заключний поєдинок
групи 4 кваліфікаційного турніру Ліги чемпіонів з футболу серед жінок. Харківський «Житлобуд-1» зустрічався з «Мінськом».

Обидві команди мали однакову кількість очок перед очним протистоянням, але у мінчанок була краща різниця забитих і пропущених голів, тому їх влаштовувала нічия, щоб залишитися на першому місці і продовжити виступ у жіночій Лізі чемпіонів.

Незважаючи на ігрову та територіальну перевагу господарів поля, забивали в кожному з таймів гості. На 43-й хвилині це зробила нігерійська нападаюча мінчанок Емуйе Огбіагбева, яка вибігла один на один з Іриною Саніною і чітко реалізувала свій момент. А на самому початку другої половини зустрічі на 53-й хвилині з передачі Огбіагбеви гол забила Анастасія Лінник.

Всі спроби харків'янок відігратися, ні до чого на привели. Навіть пенальті, який арбітр матчу призначила на 72-й хвилині у ворота «Мінська», Дар’я Апанащенко не реалізувала, потрапивши м'ячем у ліву від себе штангу.

У підсумку 0:2 і далі йде «Мінськ», наставником якого зараз є екс-головний тренер жіночої національної збірної України Володимир Рева.

Кваліфікаційний турнір Ліги чемпіонів. Жінки
Група 4. Харків
«Житлобуд-1» (Харків, Україна) - «Мінськ» (Білорусь) 0:2 (0:1)
Огбіагбева (43), Лінник (53)
На 72-й хвилині Апанащенко («Житлобуд-1») не реалізувала пенальті (штанга)

Склад харківського клубу «Житлобуд-1» був таким: Ірина Саніна, Крістіне Алексанян (Софія Соломаха, 86), Єлизавета Костюченко, Алевтина Утицьких, Ольга Басанська, Анна Петрик, Юлія Шевчук, Ірина Кочнєва, Надія Куніна (Надія Хованська, 57), Анна Вороніна, Дар’я Апанащенко

Ще в одному сьогоднішньому матчі групи 4 хорватський «Спліт» переміг «Беттенбург» з Люксембургу з рахунком 7:2.

Підсумкове становище команд у турнірній таблиці
Група 4
1. «Мінськ» 3 матчі, 3 перемоги, 0 нічиїх, 0 поразок, 9 очок, різниця м'ячів 16 - 1
2. «Житлобуд-1» 3, 2, 0, 1, 6, 9 - 4
3. «Спліт» 3, 1, 0, 2, 3, 10 - 7
4. «Беттенбург» 3, 0, 0, 3, 2 - 25

Таким чином, далі з групи 4 турнір продовжує «Мінськ», а для «Житлобуду-1» нинішній єврокубковий сезон завершено.