8455
4
ФК Шахтар Донецьк
Sport.ua аналізує найцікавіші події 3-го туру УПЛ у статистичному розрізі:
  • «Шахтар» в 50-й раз бере верх над «Динамо» в усіх офіційних матчах на вищому рівні. 21 перемогу донеччани здобули в чемпіонатах України, 15 – у чемпіонатах СРСР, 9 – в Кубку України, 3 – в Суперкубку України, по 1 – у Кубку СРСР і єврокубках.
  • Гірники піднімають планку свого ж рекорду ліги, 14-й раз стартувавши з трьох перемог.
  • Оранжево-чорні святкують 5-ту вікторію поспіль, як загалом (м'ячі 15–2), так і на чужих полях (м'ячі 10–2).
  • Загальна безпрограшна серія «Шахтаря» досягає 32-х ігор (+27= 5), а гостьова – 16 (+15=1). Останній раз донеччани йшли з поля переможеними 3 серпня 2018 року, поступившись в Києві «Динамо» – 0:1. Продовжують гірники і свій гольовий серіал – до 10 матчів.
  • Жуніор Мораес, який проводив 200-й поєдинок в українській кар'єрі (ЧУ – 147, КУ – 9, СК – 4, ЄК – 38, СУ – 2), стає автором 30-го гола оранжево-чорних в гостьових баталіях з «Динамо».
  • 6-й раз вражає ворота біло-синіх Марлос (ЧУ – 4, КУ – 1, СК – 1), 5-й – Жуніор Мораес (ЧУ – 4, КУ – 1).
  • «Динамо», яке зазнало 80-ї поразки в чемпіонатах України, завершує дві свої безпрограшні серії: загальну – з 18 матчів (+14=4) і домашню – з 9 (+6=3). Останній раз кияни поступалися суперникам 25 листопада 2018 року – 1:2 в гостях з «Олександрією», а в рідних стінах – 25 жовтня 2018 року – 0:1 зі «Львовом». На 364-й хвилині переривається і суха серія біло-синіх.
  • Динамівці не йдуть з поля без забитих м'ячів 10 ігор поспіль.

• «Олександрія» перериває свою безвиграшну серію, яка склала 9 матчів (=2–7). Останню вікторію підопічні Володимира Шарана святкували 24 квітня 2019 року – 2:1 вдома з «Маріуполем».
  • Чорно-жовті-зелені оновлюють два особистих антирекорди, пропускаючи в загальному 13 ігор поспіль, а в рідних стінах – 15.
  • Гол Антона Шендрика стає 200-м, забитим командами Володимира Шарана у всіх офіційних турнірах (ЧУ – 175, КУ – 21, ЕК – 4).
  • 50-й матч у Прем'єр-лізі в рядах олександрійців проводить Павло Пашаєв.
  • «Олімпік», що зазнав 3 поразки поспіль (м'ячі 1–5), продовжує свою безвиграшну серію на чужих полях до 13 ігор (=7-6).
  • «Олімпійці» пропускають 10 матчів поспіль, а в гостях – 14, піднімаючи планку особистого антирекорду.
  • Сенегалець Матар стає автором 150-го гола донеччан в елітному дивізіоні.
  • «Ворскла» в 3-й раз поспіль бере верх над «Львовом» (м'ячі 6–2).
  • Полтавчани реалізовують 6-й пенальті поспіль. При цьому м'яч, забитий з «точки» Денисом Васіним, виявляється 50-м, пропущеним командами Богдана Блавацького в Прем'єр-лізі.
  • «Львів» оновлює особистий рекорд, обходячись без нічиїх в гостях 10 матчів поспіль (+5–5).
  • Бразилець Бруну стає автором першого гола синьо-золотих у зустрічах з «Ворсклою», розмочивши ворота полтавчан на 381-й хвилині.
  • «Десна» вносить дві поправки в таблицю клубних досягнень, продовживши безнічейную серію до 10 ігор (+4–6) і перервавши на 384-й хвилині гостьовий серіал з пропущеними м'ячами.
  • «Карпати» і «Маріуполь» 3-й раз поспіль розходяться миром, причому з одним і тим же рахунком – 1:1.
  • Перші поразки в еліті синхронно терплять команди-новачки – «Дніпро-1» і «Колос».

• 100-й матч у чемпіонатах України проводить Владислав Огіря («Десна»), 50-й – Микита Бурда («Динамо»), 1-й – Денис Антюх («Колос»), Жерсон Родрігеш («Динамо»), Віктор Корнієнко («Маріуполь»), Кирило Прокопчук («Олександрія») і Луїзао («Ворскла»).
  • У 6-му для себе клубі елітного дивізіону дебютують Олександр Кобахідзе, в 5-му – Сергій Кравченко, в 4-му – Станіслав Куліш (всі – «Дніпро-1»), у 2-му – Єгор Демченко («Колос») і Назарій Русин («Зоря»).
  • 10-й м'яч у Прем'єр-лізі забиває Бруну, 1-й – Жерсон Родрігеш (в 1-й грі), Фран Войковіч (в 3-й), Денис Костишин, Дмитро Топалов (обидва – в 4-й), Шина (в 15-й) і Едін Шехіч (в 12-й), який потім оформляє і перший дубль.
  • У 3-й команді еліти відкриває гольовий рахунок Денис Безбородько («Олександрія»), у 2-й – Назарій Русин («Зоря»).
  • 4-й пенальті з 4-х реалізовує Денис Васін. Першу червону картку в кар'єрі заробляють Дмитро Кльоц (в 82-му матчі), Гліб Бухал і Роман Вантух (обидва – в 15-му).
  • 20-й раз призначає пенальті у ворота гостей арбітр з Іванкова Сергій Бойко.