Руслан КОСТИШИН: «Завдання Колоса – місце у вісімці»

Наставник «Колоса» вважає, що його команді не вистачило досвіду проти «Зорі»

1748
1
ФК Колос Ковалівка. Руслан Костишин
Наставник «Колоса» з Ковалівки Руслан Костишин поділився враженнями від домашнього матчу проти луганської «Зорі» (1:3):

«Непоганий перший тайм, однак, пропустили гол наприкінці тайму і на першій хвилині другої половини гри. Це говорить про рівень футболістів суперника. Дуже складно при такій погоді пресингувати та відіграти два м'ячі. Нам не вистачило досвіду. Якби пішли на перерву за рахунку 1:1, то була б зовсім інша гра. Дуже складно діяти проти команди, яка класно володіє м'ячем. Можна сказати, що другий тайм у нас не вийшов.

Нас підтримують вболівальники з Київської області, Києва, Фастова, Білої Церкви, з сусідніх сіл. Для них організовуються автобуси, щоб вони змогли дістатися до Києва. Всі вони ходили і на наш стадіон. Не було просто такого ажіотажу. Все-таки зараз граємо в Прем'єр-лізі.

Якщо з «Маріуполем» ми серйозно не помилялися, то з «Зорею» допустили багато помилок. Третій гол – це індивідуальна помилка. Він серйозно вплинув на нас. Плюс, був гол в роздягальню. Намагалися грати в атакуючий футбол. Не думаю, що займемо в Прем'єр-лізі високе місце. У нас є своя задача – 8-ме місце. Потрібно рухатися далі».