| Оновлено 10 серпня 2019, 20:19
5046
5

Металіст 1925 упустив перемогу в матчі з Рухом

Харків'яни стали останньою командою першої ліги, яка пропустила гол у свої ворота

5046
5
У домашньому матчі 3-го туру першої ліги харківський «Металіст 1925» втратив шанс вийти в лідери турніру, не зумівши втримати перевагу над «Рухом», завершивши зустріч з рахунком 1:1. Рахунок на 19-й хвилині відкрили господарі після точного удару Цвіренко в нижній
кут з цента штрафної. Однак, після перерви гості перехопили ініціативу і на 72-й хвилині зрівняли рахунок. Кондаков по центру
увірвався в штрафну, де був збитий Сидоренко, після чого сам постраждалий реалізував пенальті.

«Металіст 1925» і «Рух» після звітного туру набрали по 5 очок і знаходяться в лідируючій групі. У 4-му турі харків'яни на своєму полі зіграють з «Агробізнесом», а «Рух» прийматиме «Прикарпаття».