| Оновлено 10 серпня 2019, 19:01
5501
6

Житлобуд-1 переміг і в другій грі Ліги чемпіонів

Тепер питання про вихід до наступного етапу турніру вирішиться в зустрічі харків'янок з «Мінськом»

5501
6
Ігор Заржицький
Сьогодні у Харкові на полі навчально-тренувальної бази «Металіст» проходили матчі другого ігрового дня кваліфікаційного турніру Ліги чемпіонів з футболу серед жінок. Нагадаємо, що трохи раніше білоруський «Мінськ» виграв у хорватського «Спліта» з рахунком 2:1.

Чемпіонкам України футболісткам харківського клубу «Житлобуд-1» в другому поєдинку з командою «Беттенбург» з Люксембургу треба було не просто перемагати суперниць, а забити більше дванадцяти голів, щоб відчувати себе комфортніше перед заключною грою з «Мінськом» (білоруски в стартовому турі обіграли «Беттенбург» якраз з рахунком 12:0).

В першому таймі харків'янки виконали третину свого завдання, «відвантаживши» головному аутсайдеру групи чотири м'ячі. Двічі це зробила Таїсія Нестеренко, яка, до речі, в матчі зі «Сплітом» не грала, і ще по разу відзначилися Юлія Шевчук і Ганна Вороніна.

Однак далі забити відсутню кількість голів господарям поля не вдалося. Після перерви вони засмутили суперниць тільки два рази: на 66-й хвилині м'яч у ворота гостей забила Алевтина Утицкого, а на 89-й Анна Петрик. У підсумку 6:0 на користь підопічних Максима Рахаева, але цього вистачило лише для того, щоб наздогнати за очками «Мінськ», а не випередити його.

Кваліфікаційний турнір Ліги чемпіонів. Жінки
Група 4. Харків
«Житлобуд-1» (Харків, Україна) - «Беттенбург» (Люксембург) 6:0 (4:0)
Нестеренко (6, 25), Шевчук (11), Вороніна (40), Утицьких (66), Петрик (89)

Склад харківського клубу «Житлобуд-1» був таким: Вероніка Шульга, Софія Соломаха (Єлизавета Костюченко, 66), Жанна Саніна, Алевтина Утицьких, Ольга Басанська, Анна Петрик, Юлія Шевчук (Людмила Куніна, 87), Ірина Кочнєва, Таїсія Нестеренко, Анна Вороніна, Дар’я Апанащенко (Надія Куніна, 46).

Турнірне становище в турнірній таблиці
Група 4
1. «Мінськ» 2 матчі, 2 перемоги, 0 нічиїх, 0 поразок, 6 очок, різниця м'ячів 14 - 1
2. «Житлобуд-1» 2, 2, 0, 0, 6, 9 - 2
3. «Спліт» 2, 0, 0, 2, 0, 3 - 5
4. «Беттенбург» 2, 0, 0, 2, 0 - 18
Матчі, що залишилися:

13 серпня
11.00 «Спліт» (Хорватія) - «Беттенбург» (Люксембург)
17.00 «Житлобуд-1» (Харків, Україна) - «Мінськ» (Білорусь) - матч пройде на головній спортивній арені міста стадіоні «Металіст».

Отже, доля єдиної путівки в наступний раунд турніру вирішиться в грі «Житлобуду-1» і «Мінська». При цьому гостей влаштує і нічия.