Колодій завоював срібло чемпіонату Європи зі стрибків у воду

В української збірної на домашньому ЧЄ в Києві вже є два золота

© НОК України. Олег Колодій на другій сходинці п'єдесталу
Ще одна нагорода дісталася українській команді на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який проходить в київському басейні «Ліко».

Олег Колодій став срібним призер в індивідуальних змаганнях на 1-метровому трампліні (381.50 балів). Підопічний Лариси Афанасьєвої поступився тільки титулованому стрибуна Патріку Хаусдінгу з Німеччини (388.85). Третє місце зайняв італієць Лоренцо Марсалья.

Раніше, 6 серпня дві золотих медалі збірної України принесли виступи синхроністів на 3-метровому трампліні Вікторії Кесар та Станіслава Олефірчіка, а також Софії Лискун на 10-метровій вишці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!