Карпати орендують форварда Фігейренсе Жоау Діогу

20-річний бразилець найближчим часом буде внесений до заявки «левів» на сезон

Карпати орендують форварда Фігейренсе Жоау Діогу
© Twitter. Жоау Диогу (праворуч)
Як стало відомо Sport.ua, «Карпати» домовилися про перехід форварда «Фігейренсе» Жоау Діогу.
 
20-річний футболіст переходить у львівський клуб на правах оренди, розрахованої на один сезон.
 
Жоау Діогу може зіграти як на позиції центрального форварда, так і на обох флангах атаки. Він є випускником академій «Крузейро» і «Фігейренсе».
 
У нинішньому сезоні на рахунку форварда 8 матчів в бразильській Серії Б, в яких він забив 2 голи.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.08.2019 17:19
    -1
    Вівцекрич@лки завжди ігнорують факти і не відповідають на них.
    PFCLviv
      PFCLviv, 01.08.2019 15:41
    -7
    Вівці, як кожного року, ше про шось мріють і надіються ...
    А буде як завжди... Дно і зона вильоту... І розгон і втеча гравців, з шоком і боргами ...
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:40
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Shevchenka2019, 01.08.2019 15:35
    Ти ж порівнюєш їх) Ти трирічний нитіки. Карпати продають і за ці гроші виживають. Про те звідки прийшли гравці яких я назвав ти ж не знаєш або сциш написати... Карпати аутсайдер,які вміють продавати і шукати гравців. Це факт,який ти не визнаєш. А куйню виписуєш. Так і неназвавши хто ще своїх вихованців ПРОДАЄ... Типічний вічнонезадоволений н тік-вівцекричлка.
    Дурак ти дмитрик. Все що я можу про тебе сказати. Думав, що ти виріс, порозумнішав, а ні
    PFCLviv
      PFCLviv, 01.08.2019 15:37
    -6
    wicker, 01.08.2019 15:33
    Удачі! З Богом!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.08.2019 15:35
    -1
    dudigo78, 01.08.2019 15:32
    Що ти тут розпинаєшся? При чому тут СК, шахтар? Порівнювати Карпати і Шахтар це якби навіть не етично. Де Шахтар, а де ми. Там професійний менеджмент, а тут бариги-колгоспники. Я розрізняю дніпро і ск. Ти написав, що в нас суперська школа, бо ми продаємо гравців. А по факту ми за більш менш хороші гроші продали лише Шведа, всі решта пішли за умовний мішок картоплі. За такий самий мішок картоплі майже будь-який клуб упл може своїх гравців продавати. Але вони діють не за принципом продати все що рухається, а Карпати живуть саме за таким принципом, і відповідно це шлях в нікуди. По крайній мірі на даний момент
    Ти ж порівнюєш їх) Ти трирічний нитіки. Карпати продають і за ці гроші виживають. Про те звідки прийшли гравці яких я назвав ти ж не знаєш або сциш написати... Карпати аутсайдер,які вміють продавати і шукати гравців. Це факт,який ти не визнаєш. А куйню виписуєш. Так і неназвавши хто ще своїх вихованців ПРОДАЄ... Типічний вічнонезадоволений н тік-вівцекричлка.
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:35
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Shevchenka2019, 01.08.2019 15:27
    Розкажи ще щось про Лукаса,про Балажица,про Ковальчука...гравці грали в топах? Ти відразу по нарізках бачив,що це класні гравці?) Чи саме Карпати їх розкрили? Вкотре мордою для тебе об газон. Таких,як ти вумніків ьагато,а толку 0. Нитіки по іншому не скажеш. Свої виховуються,і ПРОДАЮТЬСЯ,легіонери знаходяться і продаються...а нитіки,як НИЮТЬ так і будуть жити. Там Карра забив...якого бакланили,а Карпати ЗНОВУ заробляють...і від перепродажу Лукаса також...знову об газон)))
    Таке відчуття, що ти від їх продажів-перепродажів процент отримуєш. Розкажи це вболівальникам Олександрії чи Зорі, як це класно постійно гравців за копійки продавати і постійно боротись за виживання. А то в них якісь не розумні менеджери в клубах сидять - боргів не мають і в єврокубках грають
    wicker
      wicker, 01.08.2019 15:33
    0
    Удачі! З Богом!
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:32
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Що ти тут розпинаєшся? При чому тут СК, шахтар? Порівнювати Карпати і Шахтар це якби навіть не етично. Де Шахтар, а де ми. Там професійний менеджмент, а тут бариги-колгоспники. Я розрізняю дніпро і ск. Ти написав, що в нас суперська школа, бо ми продаємо гравців. А по факту ми за більш менш хороші гроші продали лише Шведа, всі решта пішли за умовний мішок картоплі. За такий самий мішок картоплі майже будь-який клуб упл може своїх гравців продавати. Але вони діють не за принципом продати все що рухається, а Карпати живуть саме за таким принципом, і відповідно це шлях в нікуди. По крайній мірі на даний момент
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.08.2019 15:27
    -4
    dudigo78, 01.08.2019 15:05
    І толку у тих вихованцях? Де вихованці Карпат у збірній, єврокубках, топових лігах? Один Швед з натяжкою. Те що продали там Кравця і Лебеденка, так то ж копійки. Таким самим успіхом Зоря і Дніпро можуть до половини складу продати. Не знаю чи Шахтар по районах їздить, але по крайній мірі таких як той Діогу вони не підписують, та ще й без перегляду. То навіть по тій нарізці можна зрозуміти якого рівня ці клуби, де грає той бразилець. Це десь приблизно чемпіонат Пустомитівського району
    Розкажи ще щось про Лукаса,про Балажица,про Ковальчука...гравці грали в топах? Ти відразу по нарізках бачив,що це класні гравці?) Чи саме Карпати їх розкрили? Вкотре мордою для тебе об газон. Таких,як ти вумніків ьагато,а толку 0. Нитіки по іншому не скажеш. Свої виховуються,і ПРОДАЮТЬСЯ,легіонери знаходяться і продаються...а нитіки,як НИЮТЬ так і будуть жити. Там Карра забив...якого бакланили,а Карпати ЗНОВУ заробляють...і від перепродажу Лукаса також...знову об газон)))
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.08.2019 15:20
    -4
    dudigo78, 01.08.2019 15:05
    І толку у тих вихованцях? Де вихованці Карпат у збірній, єврокубках, топових лігах? Один Швед з натяжкою. Те що продали там Кравця і Лебеденка, так то ж копійки. Таким самим успіхом Зоря і Дніпро можуть до половини складу продати. Не знаю чи Шахтар по районах їздить, але по крайній мірі таких як той Діогу вони не підписують, та ще й без перегляду. То навіть по тій нарізці можна зрозуміти якого рівня ці клуби, де грає той бразилець. Це десь приблизно чемпіонат Пустомитівського району
    Карпати продають в Європу? Продають? Дніпро? Там ВСІ ГРАВЦІ ТО6О САМОГО ДНІПРА,а НЕ Ск Дніпро-1!!! Народ далекий. Ти ж нкрозрізняєш Дніпро і Дніпро-1. НЕ рівняй шухтьор і Карпати. Рінат накрав мільярди,а Дим вже ледве виживає. І в результаті шухтьор купує за мільйони,а Карпати Ні! ВСЕ просто,але народ хз чим мислить! Рівень гравця? Авелар забивав шухтьору,а звідки Карпати його взяли? З якої ліги Карпати взяли Бланко?))) Ти вааащє далекий бо таку кухню б не писав. А я факти написав! + судді. Факт? 2:1 перемога шухтьора над Карпатами+незарахований чистий гол Карпат. Судіть чесно і тоді подивимось де буде шухтьор,а де Карпати.
    Любомир Ковалишин
      Любомир Ковалишин, 01.08.2019 15:13
    +3
    Карпати з кожним сезоном все глибше пробивають "дно". Чижевський рулить, Підківка у воротах і якийсь зброд в полі. Ще якраз бракує пляжника.
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:05
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Shevchenka2019, 01.08.2019 14:56
    Слова савдепа! По районах не тільки Карпати,але і шухтьор катається,а толку? В сучасному футболі треба мати школу. От фек@ли бруно продавали і так продавали,що не продали) А Карпати своїх вихованців продають в Європу. Але то Смайл продавав,як зараз буде...хз... СМАЙЛ ВЕРНИСЬ бо шаблій то пздц!!! ВЧОРА В ОСНОВІ ВИЙШЛО 5!!!!!!!!!! СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ!!! Таких клубів в УПЛ більше нема!
    І толку у тих вихованцях? Де вихованці Карпат у збірній, єврокубках, топових лігах? Один Швед з натяжкою. Те що продали там Кравця і Лебеденка, так то ж копійки. Таким самим успіхом Зоря і Дніпро можуть до половини складу продати. Не знаю чи Шахтар по районах їздить, але по крайній мірі таких як той Діогу вони не підписують, та ще й без перегляду. То навіть по тій нарізці можна зрозуміти якого рівня ці клуби, де грає той бразилець. Це десь приблизно чемпіонат Пустомитівського району
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.08.2019 15:05
    +1
    Shevchenka2019, 01.08.2019 14:56
    Слова савдепа! По районах не тільки Карпати,але і шухтьор катається,а толку? В сучасному футболі треба мати школу. От фек@ли бруно продавали і так продавали,що не продали) А Карпати своїх вихованців продають в Європу. Але то Смайл продавав,як зараз буде...хз... СМАЙЛ ВЕРНИСЬ бо шаблій то пздц!!! ВЧОРА В ОСНОВІ ВИЙШЛО 5!!!!!!!!!! СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ!!! Таких клубів в УПЛ більше нема!
    Динамо ще є і все!!!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.08.2019 14:56
    -3
    dudigo78, 01.08.2019 14:15
    Часом дивуюся таким трансферам. Як поїхати десь по районам і знайти таких Діог, то розуму і сил не вистарчає, а як тягнути такого ноунейма пляжника, з якихось регіональних пляжних ліг, то ми готові
    Слова савдепа! По районах не тільки Карпати,але і шухтьор катається,а толку? В сучасному футболі треба мати школу. От фек@ли бруно продавали і так продавали,що не продали) А Карпати своїх вихованців продають в Європу. Але то Смайл продавав,як зараз буде...хз... СМАЙЛ ВЕРНИСЬ бо шаблій то пздц!!! ВЧОРА В ОСНОВІ ВИЙШЛО 5!!!!!!!!!! СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ!!! Таких клубів в УПЛ більше нема!
    PFCLviv
      PFCLviv, 01.08.2019 14:30
    -6
    В орендах пляжники і всякий хлам !
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 14:15
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Часом дивуюся таким трансферам. Як поїхати десь по районам і знайти таких Діог, то розуму і сил не вистарчає, а як тягнути такого ноунейма пляжника, з якихось регіональних пляжних ліг, то ми готові
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 01.08.2019 13:56
    +3
    Класне назва команди, в якої орендують "пляжника" - Фигейренсе - фігарять, напевно, не по дитячому...
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 13:45
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Тепер і в нас буде пляжник
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 14:15
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    Часом дивуюся таким трансферам. Як поїхати десь по районам і знайти таких Діог, то розуму і сил не вистарчає, а як тягнути такого ноунейма пляжника, з якихось регіональних пляжних ліг, то ми готові
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 13:45
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Тепер і в нас буде пляжник
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:32
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Що ти тут розпинаєшся? При чому тут СК, шахтар? Порівнювати Карпати і Шахтар це якби навіть не етично. Де Шахтар, а де ми. Там професійний менеджмент, а тут бариги-колгоспники. Я розрізняю дніпро і ск. Ти написав, що в нас суперська школа, бо ми продаємо гравців. А по факту ми за більш менш хороші гроші продали лише Шведа, всі решта пішли за умовний мішок картоплі. За такий самий мішок картоплі майже будь-який клуб упл може своїх гравців продавати. Але вони діють не за принципом продати все що рухається, а Карпати живуть саме за таким принципом, і відповідно це шлях в нікуди. По крайній мірі на даний момент
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:05
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Shevchenka2019, 01.08.2019 14:56
    Слова савдепа! По районах не тільки Карпати,але і шухтьор катається,а толку? В сучасному футболі треба мати школу. От фек@ли бруно продавали і так продавали,що не продали) А Карпати своїх вихованців продають в Європу. Але то Смайл продавав,як зараз буде...хз... СМАЙЛ ВЕРНИСЬ бо шаблій то пздц!!! ВЧОРА В ОСНОВІ ВИЙШЛО 5!!!!!!!!!! СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ!!! Таких клубів в УПЛ більше нема!
    І толку у тих вихованцях? Де вихованці Карпат у збірній, єврокубках, топових лігах? Один Швед з натяжкою. Те що продали там Кравця і Лебеденка, так то ж копійки. Таким самим успіхом Зоря і Дніпро можуть до половини складу продати. Не знаю чи Шахтар по районах їздить, але по крайній мірі таких як той Діогу вони не підписують, та ще й без перегляду. То навіть по тій нарізці можна зрозуміти якого рівня ці клуби, де грає той бразилець. Це десь приблизно чемпіонат Пустомитівського району
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:40
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Shevchenka2019, 01.08.2019 15:35
    Ти ж порівнюєш їх) Ти трирічний нитіки. Карпати продають і за ці гроші виживають. Про те звідки прийшли гравці яких я назвав ти ж не знаєш або сциш написати... Карпати аутсайдер,які вміють продавати і шукати гравців. Це факт,який ти не визнаєш. А куйню виписуєш. Так і неназвавши хто ще своїх вихованців ПРОДАЄ... Типічний вічнонезадоволений н тік-вівцекричлка.
    Дурак ти дмитрик. Все що я можу про тебе сказати. Думав, що ти виріс, порозумнішав, а ні
    dudigo78
      dudigo78, 01.08.2019 15:35
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Shevchenka2019, 01.08.2019 15:27
    Розкажи ще щось про Лукаса,про Балажица,про Ковальчука...гравці грали в топах? Ти відразу по нарізках бачив,що це класні гравці?) Чи саме Карпати їх розкрили? Вкотре мордою для тебе об газон. Таких,як ти вумніків ьагато,а толку 0. Нитіки по іншому не скажеш. Свої виховуються,і ПРОДАЮТЬСЯ,легіонери знаходяться і продаються...а нитіки,як НИЮТЬ так і будуть жити. Там Карра забив...якого бакланили,а Карпати ЗНОВУ заробляють...і від перепродажу Лукаса також...знову об газон)))
    Таке відчуття, що ти від їх продажів-перепродажів процент отримуєш. Розкажи це вболівальникам Олександрії чи Зорі, як це класно постійно гравців за копійки продавати і постійно боротись за виживання. А то в них якісь не розумні менеджери в клубах сидять - боргів не мають і в єврокубках грають
    Любомир Ковалишин
      Любомир Ковалишин, 01.08.2019 15:13
    +3
    Карпати з кожним сезоном все глибше пробивають "дно". Чижевський рулить, Підківка у воротах і якийсь зброд в полі. Ще якраз бракує пляжника.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 01.08.2019 13:56
    +3
    Класне назва команди, в якої орендують "пляжника" - Фигейренсе - фігарять, напевно, не по дитячому...
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 01.08.2019 15:05
    +1
    Shevchenka2019, 01.08.2019 14:56
    Слова савдепа! По районах не тільки Карпати,але і шухтьор катається,а толку? В сучасному футболі треба мати школу. От фек@ли бруно продавали і так продавали,що не продали) А Карпати своїх вихованців продають в Європу. Але то Смайл продавав,як зараз буде...хз... СМАЙЛ ВЕРНИСЬ бо шаблій то пздц!!! ВЧОРА В ОСНОВІ ВИЙШЛО 5!!!!!!!!!! СВОЇХ ВИХОВАНЦІВ!!! Таких клубів в УПЛ більше нема!
    Динамо ще є і все!!!
    wicker
      wicker, 01.08.2019 15:33
    0
    Удачі! З Богом!